OPET SI FRITULA!

zwizdan007
zwizdan007
Dokazano ovisan
Pristupio: 11.04.2013.
Poruka: 12.095
07. prosinca 2023. u 13:21

Koliko dugo moran zamišljat žutu kartu?

#JeSuisML10 #DoćuJaGori // Prgava Familija ˃ HNS famiGLia // Dalmacija kuća od tri brata: Vlaha, Duje i Donata❤️💙// 🟧✌️👇
Raul2000
Raul2000
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 27.06.2019.
Poruka: 20.908
07. prosinca 2023. u 13:25

Jameson je napisao/la:

Raul2000 je napisao/la:

basketas je napisao/la:

Čitam temu ovu nama moderatorima, sjajno nešto 32

 

Najbolji je kolega Jameson - koji nije moderator, a odgovara drugom forumašu sa stavom moderatora i upućuje ga da se ne igra moderatora.

 

Jameson je napisao/la:

ajde Vjeko ostavi poslove moderatora onima koji to jesu i ne blamiraj se jer očigledno to nije za tebe 

Vidi cijeli citat

 

Nadrealno 67

Vidi cijeli citat


Dario je to riješio po kratkom postupku.

Vidi cijeli citat


Jesi mu dao plusić?

Vidi cijeli citat


Jesam, je li to neki problem?

Samo jednu želju imam, moj živote ludi, da mi Jadran prvak bude, Poreč da poludi.
basketas
basketas
Moderator
Pristupio: 28.08.2011.
Poruka: 27.759
07. prosinca 2023. u 13:32

zwizdan007 je napisao/la:

Koliko dugo moran zamišljat žutu kartu?

Vidi cijeli citat


Rade bi crvenu, a? 🤣

Ivo, Mijo, Niko, Mato...
basketas
basketas
Moderator
Pristupio: 28.08.2011.
Poruka: 27.759
07. prosinca 2023. u 13:35

Jameson je napisao/la:

basketas je napisao/la:

Čitam temu ovu nama moderatorima, sjajno nešto 32

 

Najbolji je kolega Jameson - koji nije moderator, a odgovara drugom forumašu sa stavom moderatora i upućuje ga da se ne igra moderatora.

 

Jameson je napisao/la:

ajde Vjeko ostavi poslove moderatora onima koji to jesu i ne blamiraj se jer očigledno to nije za tebe 

Vidi cijeli citat

 

Nadrealno 67

Vidi cijeli citat


ljepota je u oku promatrača ili ti ga u ovom slucaju čitatelja ..

tema je bila o moderatorima i adminima ako se ne varam ? 🙂

 

 

Vidi cijeli citat


Je i po kojoj logici mu ti odgovaras i govoris sta da radi?

 

 

Ivo, Mijo, Niko, Mato...
zwizdan007
zwizdan007
Dokazano ovisan
Pristupio: 11.04.2013.
Poruka: 12.095
07. prosinca 2023. u 13:36

basketas je napisao/la:

zwizdan007 je napisao/la:

Koliko dugo moran zamišljat žutu kartu?

Vidi cijeli citat


Rade bi crvenu, a? 🤣

Vidi cijeli citat


Ta crvena bi mi bila zadnja 😁

 

Nego, kad je žuta karta kod avatara, onda vidiš koliko traje.

 

Ovako moran zamišljat a ne znan do kad da zamišljan...

#JeSuisML10 #DoćuJaGori // Prgava Familija ˃ HNS famiGLia // Dalmacija kuća od tri brata: Vlaha, Duje i Donata❤️💙// 🟧✌️👇
romeo đerek
romeo đerek
Dokazano ovisan
Pristupio: 12.06.2018.
Poruka: 12.991
07. prosinca 2023. u 13:40

Vahirua ko pravi šibenski neutralac ne glasa u Packu. Respect.

Hrvatsko Narodno Kazalište Hajduk Split
Hysen Memolla
Hysen Memolla
Moderator
Pristupio: 04.05.2020.
Poruka: 9.637
07. prosinca 2023. u 13:43

The Phantom je napisao/la:

 

PAROVI 3.KOLA

 

POTAPENKO_09 - GALILEO MARAVIĆ 1 klasa je klasa 

ROMEO ĐEREK - ZWIZDAN 2 drug Tito je pogurao 

THE PHANTOM - NS 2 prejak je naš Srbin 

KRAAJKI - HOROG DP 1 ne mogu na nogometnog znalca 

KOJOT_50 - HYSEN MEMOLLA 1 ne mogu na nogometnog znalca 

ČOBAN2343 - RIZLA 1 najveći Dr. Utegurović nakon mene 

NERADNIK - ODGOVORNOST 2 ne radi Neradnik, a ovaj zaboravio da treba raditi 

VILENJAK - ARIZIN 2 trolerski pederoseksualac 

 

Vidi cijeli citat


Postovani,

Molio bih objasnjenje pise da glasate za nogometnog znalca a onda glasove dajete Kojotu i Krajkiu pored mene i Horoga?

 

Lijep pozdrav,

Hysen Memolla

Ko piva na rivi u 5. misecu 2027? PRAVDA ZA MILANKA
The Phantom
The Phantom
Moderator
Pristupio: 19.09.2010.
Poruka: 43.719
07. prosinca 2023. u 13:43

basketas je napisao/la:

Jel moguće da sam se danas probudio u nekom paralelnom svemiru?

 

Mislim ujutro je sve bilo normalno: pored mene lijepa žena, ošo pišat - velika kita, pogledao se u ogledalo - i dalje lijep, pogledao račun - pun ko brod. Računao sam da sve štima.

 

Idem popit nešto ko zna šta ovakav dan nosi, a i podne je odavno prošlo.

Vidi cijeli citat

Šta si se onda probudio u paralelnom svemiru gdje si ti Fantom?

I wear a mask. And that mask, it's not to hide who I am, but to create what I am.
ARIZIN
ARIZIN
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.07.2012.
Poruka: 17.377
07. prosinca 2023. u 13:44

Uživo sa sportnet forum Trga

The Phantom
The Phantom
Moderator
Pristupio: 19.09.2010.
Poruka: 43.719
07. prosinca 2023. u 13:45

Hysen Memolla je napisao/la:

The Phantom je napisao/la:

 

PAROVI 3.KOLA

 

POTAPENKO_09 - GALILEO MARAVIĆ 1 klasa je klasa 

ROMEO ĐEREK - ZWIZDAN 2 drug Tito je pogurao 

THE PHANTOM - NS 2 prejak je naš Srbin 

KRAAJKI - HOROG DP 1 ne mogu na nogometnog znalca 

KOJOT_50 - HYSEN MEMOLLA 1 ne mogu na nogometnog znalca 

ČOBAN2343 - RIZLA 1 najveći Dr. Utegurović nakon mene 

NERADNIK - ODGOVORNOST 2 ne radi Neradnik, a ovaj zaboravio da treba raditi 

VILENJAK - ARIZIN 2 trolerski pederoseksualac 

 

Vidi cijeli citat


Postovani,

Molio bih objasnjenje pise da glasate za nogometnog znalca a onda glasove dajete Kojotu i Krajkiu pored mene i Horoga?

 

Lijep pozdrav,

Hysen Memolla

Vidi cijeli citat

Pa bira se najveći redikul

I wear a mask. And that mask, it's not to hide who I am, but to create what I am.