OPET SI FRITULA!

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.12.2020.
Poruka: 11.482
22. veljače 2024. u 12:02

MakiST1950 je napisao/la:

Vilenjak je napisao/la:

Daj vise Sibenik natrag u HNL da pojacamo tovarima konkurenciju za izbijanje bodova

Vidi cijeli citat

Pa ono, to je više mit nego istina 

U 3 sezone su 2 puta pobijedili i jednom uzeli bod

Vidi cijeli citat

I to je puno za 12 utakmica. Max 1 k(iks) je dozvoljen

basketas
basketas
Moderator
Pristupio: 28.08.2011.
Poruka: 27.778
22. veljače 2024. u 12:07

Amo gledaj, ne prkosi

Nemoj da te đavo nosi

Ili će se viti il' nas neće biti
Charlie Harper
Charlie Harper
Dokazano ovisan
Pristupio: 24.04.2012.
Poruka: 11.599
22. veljače 2024. u 12:19

Evo prijedlog za dvoboj juga i sjevera

 

Charlie Harper
Charlie Harper
Dokazano ovisan
Pristupio: 24.04.2012.
Poruka: 11.599
22. veljače 2024. u 12:21

Dario_SNet je napisao/la:

Vahirua je napisao/la:

Čak i ne, nego temu 1.HNL (iako ni tamo ne pripadam😪)

Maki, jel se vidimo u subotu u Dugopolju?

Vidi cijeli citat


Ne može, u kazni je

Vidi cijeli citat


Nije napisao domaću zadaću?

Kojot_50
Kojot_50
Dokazano ovisan
Pristupio: 02.01.2012.
Poruka: 18.831
22. veljače 2024. u 12:25

Pisao nenadani diktat iz padeža, nije dobro prošlo.

Felix, qui semper vitae bene computat usum
čoban2343
čoban2343
Dokazano ovisan
Pristupio: 27.09.2010.
Poruka: 10.425
22. veljače 2024. u 12:47

Zašto tovari ne guraju Betis danas?

Ne sviđa mi se to niti malo, dosad sam bio siguran u prolaz plavih anđela, ali sad sam već zabrinut.

Drobilica za kičmu. Pokušat će Sulejmani.
basketas
basketas
Moderator
Pristupio: 28.08.2011.
Poruka: 27.778
22. veljače 2024. u 12:47

Charlie Harper je napisao/la:

Evo prijedlog za dvoboj juga i sjevera

 

Vidi cijeli citat


Čitam mal komentare: Na ovim prostorima niko i nikada više neće moći dostići ovaj nivo humora. Kakav humor i kakvi likovi.Neponovljivo! Vidi se da su Nadrealisti bili pod utjecajem Pythonovaca,ali Nadrealisti su bili još i bolji. Jednostavno genijalni!

 

Jel ovo samo meni (užasno) glupo il sam ja glup? Slobodno mi recite ako jesam 60

Ili će se viti il' nas neće biti
Charlie Harper
Charlie Harper
Dokazano ovisan
Pristupio: 24.04.2012.
Poruka: 11.599
22. veljače 2024. u 13:24

basketas je napisao/la:

Charlie Harper je napisao/la:

Evo prijedlog za dvoboj juga i sjevera

 

Vidi cijeli citat


Čitam mal komentare: Na ovim prostorima niko i nikada više neće moći dostići ovaj nivo humora. Kakav humor i kakvi likovi.Neponovljivo! Vidi se da su Nadrealisti bili pod utjecajem Pythonovaca,ali Nadrealisti su bili još i bolji. Jednostavno genijalni!

 

Jel ovo samo meni (užasno) glupo il sam ja glup? Slobodno mi recite ako jesam 60

Vidi cijeli citat


Sve u svoje vrijeme, nadrealisti su bili top, normalno da im svaki skeč nije smješan kao što ovaj nije, ali imali su oni antologijskih skečeva

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.12.2020.
Poruka: 11.482
22. veljače 2024. u 13:37

čoban2343 je napisao/la:

Zašto tovari ne guraju Betis danas?

Ne sviđa mi se to niti malo, dosad sam bio siguran u prolaz plavih anđela, ali sad sam već zabrinut.

Vidi cijeli citat

Čuvamo posao za razliku od Jarnija

Vahirua
Vahirua
Mali dioničar
Pristupio: 17.08.2017.
Poruka: 5.901
22. veljače 2024. u 13:59

MakiST1950 je napisao/la:

Vilenjak je napisao/la:

Daj vise Sibenik natrag u HNL da pojacamo tovarima konkurenciju za izbijanje bodova

Vidi cijeli citat

Pa ono, to je više mit nego istina 

U 3 sezone su 2 puta pobijedili i jednom uzeli bod

Vidi cijeli citat

I izbili 2 trenera, sasvim dovoljno.

Nego zašto izbjegavaš odgovor na pitanje? Platin ti pivu u onoj birtiji ispod tribine

ŠF
  • Najnovije
  • Najčitanije