Zidanes&Pavones je napisao/la:
Satnik dominira na gitari, nema šta!
Ma Reva je čkapi samo takva, ja bi dopustio da se ona meni upucava, a ne ja njoj

Si uspio popričati s Oscarom? Tko mu sad radi sengviče sa parizerom?
P.S. Pošto dođe jedan gun dole? Lijepo pođeš u streljanju kuvat Južne niskozemke

Vidi cijeli citat
Oskar će, izgleda, ćućat parizer kakvog čađavog u pržunu.
Nikada nebi kupijo i nosio vatreno oružje! Zašto šporkavat ruke kad moš čađavome platit parsto kuna da ti upuca koga oš?
Ako moš zadavit međeda golin rukan i pit svježu krv od divlje svinje, ka šta sun joj radili ćaća i dida (dok su bili Torcida), južnoniskozemke padaju i bez da izvadiš pucu!