a moram se branit kad mi ulijećete s dvije noge,s leđa...onako a'la Viletov stric (

)...uuu,kako je taj mlatio...Vile,ajde ga pitaj koliko žutih kartona ima?
I nemojte mi Nasha pljucat da je papučar,mora da ima sjajnu curu kad mu tako vjeruje i pušta ga na US Open...malo je takvih,bez zezanja
Svi vi koji mi 'uklizavate' zbog Summita u NYC-nemam još potpisano rješenje o prekidu radnog odnosa,ne znam još ni kad ću na godišnji,svaki dan imam razgovore s kandidatkinjama za novi biro (btw,sve su jebeno zgodne!'),novi biro mi je veliko gradilište (napušteno lučko skladište na Delti!),zatim čekam rješenje porezne uprave o nekom suludom haralču na nasljedstvo,...itd...itd...No i dalje se ne predajem za NYC...
[uredio bojangles - 31. srpnja 2007. u 10:53]
Because of a few songs wherein I spoke of their mystery-women have been exceptionally kind to my old age