jao Presidente,nema muzgavaca sljedeća dva tjedna,trattoria 'Fiume' zatvorena zbog godišnjeg odmora
cijela ekipa sad se prebacila u još jedan sjajan restorančić-'Tapas',koji je otvorio vlasnik svjetski poznatog 'Kukuriku' iz Kastva (ne pretjerujem-u 'Kukuriku' vam dolaze bogati Englezi privatnim jetom,samo zbog večere!),taj 'Tapas' je na bazi slow-fooda-sve lagano,zdravo i super ukusno...('sendvič' od povrća s mozzarellom,škampi s njokima,ramstek s rikolom,...mljac)
trend otvaranja tih finih restorančića u Rijeci je u izrazito uzlaznoj putanji...tako da mi Zagreb fali sve manje i manje...osobito otkad je 'Profil' otvoren

Because of a few songs wherein I spoke of their mystery-women have been exceptionally kind to my old age