Dora 06 "Moja štikla"
Ekvador - Njemačka: Nakon što su se uvalili u probleme, Ekvadorci se moraju izvlačiti na najteži način
Ganski veznjak puca od samopouzdanja: 'Protiv Hrvatske ćemo uzeti tri boda jer želimo biti prvi u skupini'
Japan - Švedska: Japanci u borbi za prvu poziciju, Šveđani traže potvrdu prolaska
Heroj dana - Vinicius Jr.: Od Zloćka iz najsiromašnije favele Rio De Janeira do žrtve ksenofoba
- Najnovije
- Najčitanije


Drago Ćosić najavljuje 15. dan SP-a: Ekvadoru ostaje samo nada, jadnima Turskoj i Tunisu niti to
5 sati•Originalno

Japan - Švedska: Japanci u borbi za prvu poziciju, Šveđani traže potvrdu prolaska
1 sat•Nogomet

Ganski veznjak puca od samopouzdanja: 'Protiv Hrvatske ćemo uzeti tri boda jer želimo biti prvi u skupini'
2 sata•Nogomet

Brojevi ne lažu: Martin Baturina bio je za nekoliko razina iznad svih ostalih u pobjedi protiv Paname
2 sata•Originalno

Heroj dana - Vinicius Jr.: Od Zloćka iz najsiromašnije favele Rio De Janeira do žrtve ksenofoba
6 sati•Originalno

Curacao - Obala Bjelokosti: Afrikancima dovoljan i remi, ali i Curacao je u igri za nokaut fazu
2 sata•Nogomet

Bivši igrač Hajduka pred vratima Osijeka nakon kratke avanture na Otoku
2 sata•Nogomet

BiH - Katar 3:1: Zmajevi pobjedom do drugog kruga Svjetskog prvenstva!
16 sati•Nogomet

Panama - Hrvatska 0:1: Teško izborena pobjeda i veliki korak prema nokaut fazi
1 dan•Nogomet

KRONOLOGIJA: BiH - Katar 3:1 (Svjetsko prvenstvo, skupina B)
19 sati•Nogomet

KRONOLOGIJA: Švicarska - Kanada 2:1 (Svjetsko prvenstvo 2026., skupina B)
18 sati•Nogomet

KRONOLOGIJA: Škotska - Brazil 0:3 (Svjetsko prvenstvo, skupina C)
15 sati•Nogomet

Dejan Lovren napušta PAOK nakon sezone obilježene ozljedama
22 sata•Nogomet

KRONOLOGIJA: Maroko - Haiti 4:2 (Svjetsko prvenstvo, skupina C)
15 sati•Nogomet

Južna Afrika - Južna Koreja 1:0: Sjajni Južnoafrikanci do drugog mjesta u skupini!
10 sati•Nogomet
) dao 5 bodova




. Djemba, najmanje je bitno sta se kome svidja.Nisu ni nejmovci bili losi. Meni su Flamingosi bili najbolji. Nekome se svidja Fadyy, nekome Nikolicka (meni je bljak).Bilo je tu pjesama za svaciji (ne)ukus. Ali oni su svima nama ubili volju da uopste pratimo finale Eurosonga. Bar meni jesu, pa da mi tata pjeva u Atini



