DPK,6.Avenija

dajmituprijavuvecjednom
dajmituprijavuvecjednom
Dokazano ovisan
Pristupio: 01.06.2010.
Poruka: 11.624
03. svibnja 2012. u 12:05
ian wright je napisao/la:
opet ispada da piju samo Balkanci


 
Vidi cijeli citat


Ne znam kako bi bilo bojanglesu da je slučajno kao mlad izlazio na Otoku van s coca-colom. Veće traume bi imao nego sad, to definitvno 
I'm not mean, you're just a sissy.
dajmituprijavuvecjednom
dajmituprijavuvecjednom
Dokazano ovisan
Pristupio: 01.06.2010.
Poruka: 11.624
03. svibnja 2012. u 12:07
bojangles je napisao/la:


DOSADA u teenagerskoj dobi?

a sport,a ?

x 12 985!

jebateled,meni pored treninga,škole i žena alkohol ne bi pao na pamet...
Vidi cijeli citat


Trening- sat i pol dnevno. Škola se odradi ujutro. Žene? S 18 to nisu bile žene, nego balavice, kao i mi. I tog ti bude preko glave ubrzo, vjeruj ti meni. 
I'm not mean, you're just a sissy.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.12.2005.
Poruka: 5.608
03. svibnja 2012. u 12:08
Osim toga, nema kurca do mamurca 
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 24.09.2011.
Poruka: 4.823
03. svibnja 2012. u 12:08
A jel opravdano ako tinejdžer homoseksualac prekomjerno pije? Mislim, on ipak ne treba vrijeme za ženske pa da nekako ubije vrijeme. A vjerojatno ni ne trenira ništa.
bojangles
bojangles
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.01.2005.
Poruka: 16.414
03. svibnja 2012. u 12:12
ian wright je napisao/la:
opet ispada da piju samo Balkanci


vani nitko ziv ne pije, svi su dobri, trijezni i gledaju svoja posla. Samo nas je grozna sudbina i geografija natjerala da pijemo... steta sto se nisam rodio u Sheffieldu ili Lahtiju, nikad alkohola ne bih vidio
Vidi cijeli citat


@nja

nedavno sam razgovarao sa profesionalcem-psihijatrom za ovosnost mladih,koji mi kaže sljedeće:porast alkoholizma kod mladih u Hrvatskoj je nekih 600% unazad nekoliko godina,a nedavno su mu doveli dvije 14godišnje djevojčice u fazi delirijum tremensa...Pijanstvo je danas kod mladih u Hrvatskoj u ALARMANTNOJ fazi,i koliko me informira dotični-bitno je gore nego u većem dijelu Evrope.

Dotični i ja smo se susreli u prigodi sjednice Vijeća Grada K,kad sam bio jedini koji je podržao njegov apel da se reklama za pivo skine sa sportske dvorane.

Imati reklamu za pivo na školskoj sportskoj dvorani je tragično i sramotno,i veliki je problem što 90% ljudi kod nas to ne razumije,i što im se zapravo hebe živo.
Because of a few songs wherein I spoke of their mystery-women have been exceptionally kind to my old age
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 15.01.2005.
Poruka: 42.430
03. svibnja 2012. u 12:15
Pa dobro, znaci ti si sa 18 godina bio previse zreo za svoje godine.

To je pohvalno, u sustini.

Ali nemoj sada sve ostale nazivati alkosima i drustvenim propalitetima jer eto u tim ludim godinama otkriju "cari" izlazaka, pica, cigareta.

I nemoj generalizirati, ne oblokavaju se svi jer su problameticni tipovi koji ce kad tad osvanuti u crnoj kronici, neki klinci jednostavno zele pre(o)zivjeti i tu fazu.


Eto vidis, ja ne znam za boema, pjesnika, pisca, a da nije ljubitelj casice (ma ok mozda i postoji takav, malo generaliziram). Tu bi se vec mogle stavljati teze o bjegu od stvarnosti, i raditi psiholoski profili.

Neki od njih su vjerojatno zbog alkohola zavrsili na klinici u Bolonji? jel bjese Bolonja? a visoko su cijenjeni umjetnici.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 24.09.2011.
Poruka: 4.823
03. svibnja 2012. u 12:18
U Padovi
ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.894
03. svibnja 2012. u 12:20
ne vidim nikakav problem, priblizavamo se europskim trendovima  (konacno u necem)


zadnje dvije-tri godine su se srecom preselili u Rigu, Tallinn i Bratislavu, no Prag je bio omiljena destinacija engleskih "stag-partyja", kad hrpa lumpenproletarske mladezi sleti svaki petak popodne u Prag s low-costima za 20 funti... cekalo ih je droge, kurvi i jeftine cuge da ne mozes zamislit, raj na zemlji... a grada u ponedjeljak ujutro: smrdljivog, rigotine svakih pet metara u centru, sve puno smeca... isto to vidim s talijanskim maturalcima. Kad dodju nasi, nema zapravo nikakve razlike, tj. nasi su jos i dobri...


odgovorno tvrdim da ne postoji nikakva bitna razlika izmedju nasih i nekih drugih 18-godisnjaka... nema, izmisljotine
ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.894
03. svibnja 2012. u 12:21
reklama za pivo na skolskoj dvorani JE sranje
miha1
miha1
Dokazano ovisan
Pristupio: 12.11.2004.
Poruka: 17.483
03. svibnja 2012. u 12:23
dajmituprijavuvecjednom je napisao/la:
Dolazim iz Međimurja,  tamo se pije ujutro, popodne, navečer. Pilo se uvijek, pit će se uvijek. Početkom srednje se većinom počinje izlazit, pa većinom tad i krenu prve pivice. Išao sam u gimnaziju Čakovec, jednu od najboljih i najstrožih srednji u Hrvatskoj. Vjerujte mi, imali smo na mjesečnoj bazi predavanja o štetnosti alkohola i cigareta. Fala bogu nitko se nije drogirao, pa to potrebno bilo nije. Dakle, mogli su oni nama trubiti danima, mi bi pili i dalje. Po parku, po gradu, za vikend. Zašto? Jer nam je bilo zabavno, novo, zanimljivo. U biti najtočnije, tad nam nije bilo DOSADNO.  Ne pričam sad o razbijanju i triježnjenju po hitnoj, ali par pivica tjedno se sigurno popilo. I pili sigurno nismo zbog reklama. 

Kad pogledam na tu svoju, ali i stariju i mlađu generaciju, nitko baš nitko nema nikakve probleme a alkoholom, dapače, 90% su najizvrsniji studenti. Mislilo bi se da kad ti studenti dođu u Zagreb, bez ikakve kontrole, staraca da će bit svaki drugi dan pod Savskim mostom. Našli smo druge zanimacije, knjige, cure, kazališta. I tu bi se vratio na ono prije, kad si mulac mladi, pije se da ti nebude dosadno. Bez obzira na ikakve PREVENTIVNE  akcije, ti kad imaš 18, ne želiš jednu stvar, dosadu. 

A sad, malo se kontekst proziva pive promijenio na početnu raspravu. Ipak mislim da je malo veće ekonomsko zlo nezaposlenost, inflacija, nemogućnost plaćanja računa, hrane od reklama za pivu na tv-u 
Vidi cijeli citat

Pa kod vas gore nitko nema problema s alkoholom. Pije se bez ikakvih problema.
  • Najnovije
  • Najčitanije