dimnjacar je napisao/la:
Ali bojan je u pravu, kakve veze ima pivo i nogomet, nikada necu razumjeti. Ok znam da se za vrijeme prvenstva pocuga najvise piva, i zato i bubaju reklame preko svake mjere, ali ipak, zar to nije malo stupidno i neprirodno.
Ili kad se kaze "pa ok je sto Srna pije pivo prije utakmice". Ma di je normalno, daje krivi primjer mladim obozavateljima a ujedno steti sebi i ekipi.
Vidi cijeli citat
Ma to nikad nije bilo sporno. Početna teza je bila da ljudi zbog reklama piju, i da bi trebalo zabranit reklamiranja.
Da se mene pita, ja bi baš napravio suprotno. Daj čovjeku čašu. Daj mu pivo, izbor. Ako pogriješi 2,3 puta, okej, naučit će na svojim greškama, svi smo ljudi. Ali ako pogriješi 30,40 puta, e onda bojim se tu se nalazi neki drugi problem, a ne nikakve reklame u novinama, na tv-u. Ljudi se izgrađuju kroz izbore koje vrše u svakodnevnom životu, neće se čovjek pronaći, ispuniti tako da mu braniš i zabranjuješ nešto na svakom koraku. A to koliko će netko puta promašiti ili pogriješiti ovisi o njemu samom, njegovom mentalnom sklopu i njegovoj volji da pazi i da uči.
[uredio dajmituprijavuvecjednom - 03. svibnja 2012. u 12:37]
I'm not mean, you're just a sissy.