DPK,6.Avenija

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 15.01.2005.
Poruka: 42.430
03. svibnja 2012. u 12:43
dajmituprijavuvecjednom je napisao/la:
dimnjacar je napisao/la:



Ali bojan je u pravu, kakve veze ima pivo i nogomet, nikada necu razumjeti. Ok znam da se za vrijeme prvenstva pocuga najvise piva, i zato i bubaju reklame preko svake mjere, ali ipak, zar to nije malo stupidno i neprirodno.
Ili kad se kaze "pa ok je sto Srna pije pivo prije utakmice". Ma di je normalno, daje krivi primjer mladim obozavateljima a ujedno steti sebi i ekipi.

Vidi cijeli citat


Ma to nikad nije bilo sporno. Početna teza je bila da ljudi zbog reklama piju, i da bi trebalo zabranit reklamiranja. 

Da se mene pita, ja bi baš napravio suprotno. Daj čovjeku čašu. Daj mu pivo, izbor. Ako pogriješi 2,3 puta, okej, naučit će na svojim greškama, svi smo ljudi. Ali ako pogriješi 30,40 puta, e onda bojim se tu se nalazi neki drugi problem, a ne nikakve reklame u novinama, na tv-u. Ljudi se izgrađuju kroz izbore koje vrše u svakodnevnom životu, neće se čovjek pronaći, ispuniti tako da mu braniš i zabranjuješ nešto na svakom koraku. A to koliko će netko puta promašiti ili pogriješiti ovisi o njemu samom, njegovom mentalnom sklopu i njegovoj volji da pazi i da uči. 
Vidi cijeli citat


Marketing je cudo.

Svi koji misle da su reklame glupost, i da televizija, radio, novine, mediji ne mogu formirati misljenje covjeka, neka se zapitaju zasto su mediji cetvrta (a po nekim analiticarima i druga) po snazi industrija na planeti.

I zasto je sekunda reklame u prime time terminu skupa kao svetog petra kajgana.

Nije zato jer je reklama neucinkovita.
dajmituprijavuvecjednom
dajmituprijavuvecjednom
Dokazano ovisan
Pristupio: 01.06.2010.
Poruka: 11.625
03. svibnja 2012. u 12:49
dimnjacar je napisao/la:


Marketing je cudo.

Svi koji misle da su reklame glupost, i da televizija, radio, novine, mediji ne mogu formirati misljenje covjeka, neka se zapitaju zasto su mediji cetvrta (a po nekim analiticarima i druga) po snazi industrija na planeti.

I zasto je sekunda reklame u prime time terminu skupa kao svetog petra kajgana.

Nije zato jer je reklama neucinkovita.
Vidi cijeli citat


Reklama ne može učinit čovjeka alkoholičarem. Ni narkomanom. Ni prislit ga da kupi auto. Reklama ti jednostavno nudi izbor i obavijest. U svijetu postoji ovo,ovo i ovo. Točka. I dalje je samo i samo na tebi šta ćeš ti s tom informacijom napravit. 

Znam, jer kak ti ga studiram nešto slično. I mene nikakva reklama ne može prisilit da popijem pivo, ako mi se u tom trenutko pije obična voda. 

I'm not mean, you're just a sissy.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 15.01.2005.
Poruka: 42.430
03. svibnja 2012. u 12:52
Ljude sa slabim karakterom moze.

A s obzirom kakvo je drustvo oko nas, takvih je najvise.

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.11.2004.
Poruka: 9.210
03. svibnja 2012. u 12:53
ne može ku..c, ja te u 5 rečenica mogu natjerat da kupiš analni plug...hm to kad bolje razmislim nije to ni teško :D

ja te u 3 rečenice natjeram da kupiš titanic, ovaj pod morem, ili grgura ninskog ispred zlatnih vrata u splitu :D
miha1
miha1
Dokazano ovisan
Pristupio: 12.11.2004.
Poruka: 17.483
03. svibnja 2012. u 12:53
Priča se o alkoholu, a uvaženog moderatora nigdje. Baš fali jedan Zagorec da kaže koju pametnu. Ovi Međimurci su samo njihova light verzija...
dajmituprijavuvecjednom
dajmituprijavuvecjednom
Dokazano ovisan
Pristupio: 01.06.2010.
Poruka: 11.625
03. svibnja 2012. u 12:57
khaderach je napisao/la:
ne može ku..c, ja te u 5 rečenica mogu natjerat da kupiš analni plug...hm to kad bolje razmislim nije to ni teško :D

ja te u 3 rečenice natjeram da kupiš titanic, ovaj pod morem, ili grgura ninskog ispred zlatnih vrata u splitu :D
Vidi cijeli citat


"kupi ili guzim"  marketinški alat bi to bio? 
I'm not mean, you're just a sissy.
dajmituprijavuvecjednom
dajmituprijavuvecjednom
Dokazano ovisan
Pristupio: 01.06.2010.
Poruka: 11.625
03. svibnja 2012. u 12:58
miha1 je napisao/la:
Priča se o alkoholu, a uvaženog moderatora nigdje. Baš fali jedan Zagorec da kaže koju pametnu. Ovi Međimurci su samo njihova light verzija...
Vidi cijeli citat



Sad si mi na crnoj listi 
I'm not mean, you're just a sissy.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.11.2004.
Poruka: 9.210
03. svibnja 2012. u 12:58
dajmituprijavuvecjednom je napisao/la:
khaderach je napisao/la:
ne može ku..c, ja te u 5 rečenica mogu natjerat da kupiš analni plug...hm to kad bolje razmislim nije to ni teško :D

ja te u 3 rečenice natjeram da kupiš titanic, ovaj pod morem, ili grgura ninskog ispred zlatnih vrata u splitu :D
Vidi cijeli citat


"kupi ili guzim"  marketinški alat bi to bio? 
Vidi cijeli citat




miha1
miha1
Dokazano ovisan
Pristupio: 12.11.2004.
Poruka: 17.483
03. svibnja 2012. u 13:00
Čekaj jel vama kad bilo zlo od alkohola? Nakon što se sprijateljiš s WC školjkom, nakon mamurluka, glavobolje i onog odvratnog okusa koji ti ostane u ustima zbog čega moraš popiti hamper vode, stvarno se zapitaš jel ti to treba u životu...
ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.896
03. svibnja 2012. u 13:06
miha1 je napisao/la:
Hrvatska je prema svim istraživanjima na samom svjetskom vrhu po potrošnji alkohola. Nikakvi Englezi, Skandinavci i bakrači...
Vidi cijeli citat




mit


http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_countries_by_alcohol_consumption


  • Najnovije
  • Najčitanije