DPK,6.Avenija

bojangles
bojangles
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.01.2005.
Poruka: 16.414
03. svibnja 2012. u 12:23
gledaj Dimnjak,ni ne sudim niti generaliziram,niti ljude koji piju nazivam alkosima...no smeta mi što su svi ti (i tada i sada) meni stalno solili pamet-'zašto ne piješ?,zašto si trijezan?Coca-Cola??-hahahah'...

mislim,wtf!?

nisam propustio ništa a pio sam Coca Colu.

i bio (i danas) proglašavan čudakom!?
Because of a few songs wherein I spoke of their mystery-women have been exceptionally kind to my old age
dajmituprijavuvecjednom
dajmituprijavuvecjednom
Dokazano ovisan
Pristupio: 01.06.2010.
Poruka: 11.625
03. svibnja 2012. u 12:27
miha1 je napisao/la:

Pa kod vas gore nitko nema problema s alkoholom. Pije se bez ikakvih problema.
Vidi cijeli citat


Da ja vama sada natočim čašu žutog muškata proizvedenog u podrumima Štrigove, prestali bi s ovim glupostima tu 
I'm not mean, you're just a sissy.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 24.09.2011.
Poruka: 4.823
03. svibnja 2012. u 12:27
bojangles je napisao/la:
gledaj Dimnjak,ni ne sudim niti generaliziram,niti ljude koji piju nazivam alkosima...no smeta mi što su svi ti (i tada i sada) meni stalno solili pamet-'zašto ne piješ?,zašto si trijezan?Coca-Cola??-hahahah'...

mislim,wtf!?

nisam propustio ništa a pio sam Coca Colu.

i bio (i danas) proglašavan čudakom!?
Vidi cijeli citat



Ja ne znam odakle tebi ovo da bi i danas bio proglašavan čudakom? Ja u društvu imam prijatelja koji ne pije alkohol. Znači čak ni jednu čašu kao recimo ti, već cijelu večer pije sok od brusnice ili kiwano. I nitko ga ne smatra čudakom. I nije mi jasno zašto te dira što ti neki "polučovjek" kako ih ti nazivaš kaže da si čudak. Nije li važnije tko nešto kaže, nego što se kaže?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 15.01.2005.
Poruka: 42.430
03. svibnja 2012. u 12:27
Padova, da, Danke kolega.

Ja mislim da bojan i ne aludira da je to samo hrvatski problem, ili aludira?

Koliko ja znam, skandinavska mladez, islandjani recimo, pa ovi balticki narodi, kod njih klinci ne da cugaju vec... to je narodni obicaj tamo... pa Slovenci, onaj glavni park kod ljubljanskog Sidra, on je petkom popodne prepun srednjoskolaca, curica najcesce sto je najcudnije u svemu, koji sjede po klupama i travi i cugaju vino.


Ali bojan je u pravu, kakve veze ima pivo i nogomet, nikada necu razumjeti. Ok znam da se za vrijeme prvenstva pocuga najvise piva, i zato i bubaju reklame preko svake mjere, ali ipak, zar to nije malo stupidno i neprirodno.
Ili kad se kaze "pa ok je sto Srna pije pivo prije utakmice". Ma di je normalno, daje krivi primjer mladim obozavateljima a ujedno steti sebi i ekipi.


A opet, bilo bi nerealno ocekivati da se za vrijeme EP-a pije kamilica i da poraste prodaja hibiskusa. To je don kihot razmisljanje.
miha1
miha1
Dokazano ovisan
Pristupio: 12.11.2004.
Poruka: 17.483
03. svibnja 2012. u 12:30
Hrvatska je prema svim istraživanjima na samom svjetskom vrhu po potrošnji alkohola. Nikakvi Englezi, Skandinavci i bakrači...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 02.11.2011.
Poruka: 3.282
03. svibnja 2012. u 12:33
dashiki je napisao/la:
bojangles je napisao/la:
gledaj Dimnjak,ni ne sudim niti generaliziram,niti ljude koji piju nazivam alkosima...no smeta mi što su svi ti (i tada i sada) meni stalno solili pamet-'zašto ne piješ?,zašto si trijezan?Coca-Cola??-hahahah'...

mislim,wtf!?

nisam propustio ništa a pio sam Coca Colu.

i bio (i danas) proglašavan čudakom!?
Vidi cijeli citat



Ja ne znam odakle tebi ovo da bi i danas bio proglašavan čudakom? Ja u društvu imam prijatelja koji ne pije alkohol. Znači čak ni jednu čašu kao recimo ti, već cijelu večer pije sok od brusnice ili kiwano. I nitko ga ne smatra čudakom. I nije mi jasno zašto te dira što ti neki "polučovjek" kako ih ti nazivaš kaže da si čudak. Nije li važnije tko nešto kaže, nego što se kaže?
Vidi cijeli citat


i veća je budala od sviju nas zajedno koji smo pod dejstvom alkohola
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 15.01.2005.
Poruka: 42.430
03. svibnja 2012. u 12:34
bojangles je napisao/la:
gledaj Dimnjak,ni ne sudim niti generaliziram,niti ljude koji piju nazivam alkosima...no smeta mi što su svi ti (i tada i sada) meni stalno solili pamet-'zašto ne piješ?,zašto si trijezan?Coca-Cola??-hahahah'...

mislim,wtf!?

nisam propustio ništa a pio sam Coca Colu.

i bio (i danas) proglašavan čudakom!?
Vidi cijeli citat


Pa po meni nisi (toliki) cudak.

Ti si u sustini u pravu, alkohol je sranje, ali kad imas 18 godina onda ti je lijepa avantura. Meni je malo nerealno da si ti sa 18 godina bio moralna vertikala po tom pitanju. Takve ljude zaista gledaju kao cudake jednog mog poznanika su zvali "emotivni pacenik" jer je volio stihove i to je naglasavao. Djeca znaju biti jako okrutna



Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 24.09.2011.
Poruka: 4.823
03. svibnja 2012. u 12:35
@pantela

Pa da, i to potvrđuje glesovu teoriju da se možeš zabavit i bez alkohola, ali samo govorim da ga nitko ne bi smatrao čudakom, krivu percepciju ima.
[uredio dashiki - 03. svibnja 2012. u 12:35]
dajmituprijavuvecjednom
dajmituprijavuvecjednom
Dokazano ovisan
Pristupio: 01.06.2010.
Poruka: 11.625
03. svibnja 2012. u 12:37
dimnjacar je napisao/la:



Ali bojan je u pravu, kakve veze ima pivo i nogomet, nikada necu razumjeti. Ok znam da se za vrijeme prvenstva pocuga najvise piva, i zato i bubaju reklame preko svake mjere, ali ipak, zar to nije malo stupidno i neprirodno.
Ili kad se kaze "pa ok je sto Srna pije pivo prije utakmice". Ma di je normalno, daje krivi primjer mladim obozavateljima a ujedno steti sebi i ekipi.

Vidi cijeli citat


Ma to nikad nije bilo sporno. Početna teza je bila da ljudi zbog reklama piju, i da bi trebalo zabranit reklamiranja. 

Da se mene pita, ja bi baš napravio suprotno. Daj čovjeku čašu. Daj mu pivo, izbor. Ako pogriješi 2,3 puta, okej, naučit će na svojim greškama, svi smo ljudi. Ali ako pogriješi 30,40 puta, e onda bojim se tu se nalazi neki drugi problem, a ne nikakve reklame u novinama, na tv-u. Ljudi se izgrađuju kroz izbore koje vrše u svakodnevnom životu, neće se čovjek pronaći, ispuniti tako da mu braniš i zabranjuješ nešto na svakom koraku. A to koliko će netko puta promašiti ili pogriješiti ovisi o njemu samom, njegovom mentalnom sklopu i njegovoj volji da pazi i da uči. 
[uredio dajmituprijavuvecjednom - 03. svibnja 2012. u 12:37]
I'm not mean, you're just a sissy.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 15.01.2005.
Poruka: 42.430
03. svibnja 2012. u 12:37
Po meni je cudak covjek koji sjedi u prostoriji gdje njih 4-ro duva travu, ne konzumira, i misli da se nije napusio
  • Najnovije
  • Najčitanije