tko od hrt urednika ne skupi ukor pred isključenje je pizda. a ja sam najveća ako platim pretplatu, to što plaćam za gomilu pseudoznanstvenih pizdarija koje uzimaju ionako žestoko ograničeno vrijeme za znanost i tehnologiju, je već dovoljno samo po sebi, al ovo supra selektivno treniranje strogoće više zbilja nema nikakvog smisla.
onomad kad je bivša mi ravnateljica kukumavčila na dnevniku (i u Hrv uživo) baš sam pomislio, mišamuhebem a tko je išta priupitao drugu stranu, koju se dosta ozbiljno optužuje, no ja sam subjektivan pa ajd. no eno maju sever ukorilo jerbo je samo pročitala priopćenje sPLITsKO-dalmatinske nadbiskupije u svezi don grubišića, dočim je grubišićev glasnogovornik bio u studiju, pa je urednica dobila po piksi zbog nejednakog tretmana. zašto je Lela Knežević popila bananu ne da mi se ni tražit jer ću se samo još više rasp..dit.
odašiljači i veze su ionako izdvojeni, ostalo lijepo na tržište (bez ikakve obveze zadržavanja kadra), postrožit kriterije vijeća za elektronske medije i dati veće ovlasti u sankcioniranju prekršitelja. eto smanjenja javne potrošnje, rasterećivanje kućnih budžeta, a morti i najdemu neku budalu koja će nešto uplatit za katedralu (zlo)duha.
[uredio mrkva - 07. svibnja 2012. u 09:59]