DPK,6.Avenija

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.12.2007.
Poruka: 4.267
04. svibnja 2012. u 19:00
Ne sudim o motivaciji drugih nego jednostavno iznosim svoje mišljenje... Preferiram da takvi bendovi, takvi koncerti ipak zadrže neku svoju esenciju,  svoju srž i svoje fanove prije nego što postanu kao što sam rekao konfekcija, uobičajena turistička atrakcija.


Meni nije bilo jasno da su ljudi davali po 350kn da dođu na In music, kako bi mogli sprdati ljude tko se kako obukao, tko pripada kojoj sceni (hipsteri, metalci itd) , kako se sprdaju Nick Cave u smislu koji će on kurac na In Musicu, deru se Retro Stefsonima da su pederi (bez obzira na što to i jesu), da ne spominjem i one šetače koji su samo prolazili kroz publiku da bi došli u prve redove uzeti slike i tako radili slalom do bina..   A nije bilo riječ o pojedincu, nego o grupicama od 5-6 ljudi... 






Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.12.2007.
Poruka: 4.267
04. svibnja 2012. u 19:30
I jedna tužna vijest iz glazbenog svijeta, naime umro je Adam Yauch, poznatiji pod imenom MCA , član legendarnih Beastie Boys-a
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.02.2006.
Poruka: 35.530
04. svibnja 2012. u 19:55
HOTSPUR je napisao/la:

Meni nije bilo jasno da su ljudi davali po 350kn da dođu na In music, kako bi mogli sprdati ljude tko se kako obukao, tko pripada kojoj sceni (hipsteri, metalci itd) , kako se sprdaju Nick Cave u smislu koji će on kurac na In Musicu, deru se Retro Stefsonima da su pederi (bez obzira na što to i jesu), da ne spominjem i one šetače koji su samo prolazili kroz publiku da bi došli u prve redove uzeti slike i tako radili slalom do bina..   A nije bilo riječ o pojedincu, nego o grupicama od 5-6 ljudi... 

Vidi cijeli citat

takve socijane retarde i ne uzimam zaozbiljno...vjerujem da ih ima na bilo kakvom vecem dogadjaju cisto po zakonu brojeva...

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.11.2004.
Poruka: 9.210
ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.947
06. svibnja 2012. u 20:05
ne stignu li u zadnji trenutak glasovi iz Hercegovine, ode nam Sarkozy
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.09.2003.
Poruka: 3.591
07. svibnja 2012. u 09:58

tko od hrt urednika ne skupi ukor pred isključenje je pizda. a ja sam najveća ako platim pretplatu, to što plaćam za gomilu pseudoznanstvenih pizdarija koje uzimaju ionako žestoko ograničeno vrijeme za znanost i tehnologiju, je već dovoljno samo po sebi, al ovo supra selektivno treniranje strogoće više zbilja nema nikakvog smisla.
onomad kad je bivša mi ravnateljica kukumavčila na dnevniku (i u Hrv uživo) baš sam pomislio, mišamuhebem a tko je išta priupitao drugu stranu, koju se dosta ozbiljno optužuje, no ja sam subjektivan pa ajd. no eno maju sever ukorilo jerbo je samo pročitala priopćenje sPLITsKO-dalmatinske nadbiskupije u svezi don grubišića, dočim je grubišićev glasnogovornik bio u studiju, pa je urednica dobila po piksi zbog nejednakog tretmana. zašto je Lela Knežević popila bananu ne da mi se ni tražit jer ću se samo još više rasp..dit.
odašiljači i veze su ionako izdvojeni, ostalo lijepo na tržište (bez ikakve obveze zadržavanja kadra), postrožit kriterije vijeća za elektronske medije i dati veće ovlasti u sankcioniranju prekršitelja. eto smanjenja javne potrošnje, rasterećivanje kućnih budžeta, a morti i najdemu neku budalu koja će nešto uplatit za katedralu (zlo)duha.

 

[uredio mrkva - 07. svibnja 2012. u 09:59]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 15.01.2005.
Poruka: 42.430
07. svibnja 2012. u 11:49
a tek Sprajc, sramota sta covjeku uradise

bojangles
bojangles
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.01.2005.
Poruka: 16.414
07. svibnja 2012. u 20:53
Zanimljiva stvar o kojoj do danas nisam pojma imao:strop mugepskog HNK oslikao je 1885. tad mladi i nepoznati Gustav Klimt!?
Because of a few songs wherein I spoke of their mystery-women have been exceptionally kind to my old age
bojangles
bojangles
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.01.2005.
Poruka: 16.414
07. svibnja 2012. u 22:29
Old Sport,hoćeš li navijati za Brooklyn Njetse i sad kad su odabrali crno-beli dres?

Ps-btw,u Barclay dvorani,dakle istoj onoj gdje će nastupati Njetsi,20.12. svoju turneju završava Leonard Cohen!,dva dan ranije svira u Gardenu...e,to bi valjalo vidjeti uživo!...slušati Cohena u Gradu jebateled!!!
Because of a few songs wherein I spoke of their mystery-women have been exceptionally kind to my old age
bojangles
bojangles
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.01.2005.
Poruka: 16.414
09. svibnja 2012. u 21:50
Dobre vijesti iz Dišpetopolisa,-puna mala dvorana večeras na Gripama,sjajna atmosfera (JU-GO-PLASTIKA!)...iako nas je Cigona ubila nekih 20 razlike...ima li nade da se svetom klubu vrati pravo ime?

Dobro kaže Vujčić-Jugoplastika je svjetski brend,za KK Split nitko ne zna.
Because of a few songs wherein I spoke of their mystery-women have been exceptionally kind to my old age
  • Najnovije
  • Najčitanije