DPK,6.Avenija

bojangles
bojangles
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.01.2005.
Poruka: 16.414
12. svibnja 2012. u 20:40
Obično nekrologe piše Brane no ovog ću puta to učiniti ja- tiho je otišao još jedan veliki i časni čovjek,odvjetnik Slobodan Budak.
Because of a few songs wherein I spoke of their mystery-women have been exceptionally kind to my old age
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.09.2003.
Poruka: 3.591
15. svibnja 2012. u 09:45
mišamuhebem, još ćemo naricat za dobrim vremenima kad su vlatko i zorko prduckali i smrduckali u hns foteljama, kad ih đava lipi odnese na nekoj od vanrednih sjednica gdje će se glasovat po "savjesti" (hebote, ako toga ima ijedan od skupštinara ja stavljam jajčeka i koktel-frenofkicu na panj) i pod budnim okom malog sinovca, sveštimca, mamic(utinabijemj)a i žalosnog vrbanovića, potfutrane fotelje će preuzet brand (koji će baš tako i djelovat, dok će vrbanović, mamić, sinovčić i ekipa hebavat nančice ovaj će se brandirat i natezat manekenkice), a izbornik će bit štico poštenjačina. koji će to menažderski stručni stožer bit, šošo, sinovčić i drugi nikolići (http://vinovo.magnify.net/video/GITAK-TV-Nogometni-menadzer-N). boktemazo, hns će bit umreženija mafija od njegovog političkog imenjaka.
Captain Jack
Captain Jack
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 21.09.2008.
Poruka: 25.365
15. svibnja 2012. u 21:12
Ode Hocy

Osnovni podaci

Korisničko ime: HOTSPUR
Grupa: Potencijal za velika djela
Spol: Muški
Datum rođenja: 20. prosinca 1984. (27 godina)
Aktivnosti
Status korisnika: OFFLINE
Status korisničkog računa: BANIRAN
Pristupio: 06. prosinca 2007. u 11:04
Zadnji posjet: Danas u 16:19
Poruka: 4.059
nek i Krušlin vidi Rija, al Hrvatsku sine voli
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 24.09.2011.
Poruka: 4.823
15. svibnja 2012. u 21:13
RIP HOTSPUR
ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.947
15. svibnja 2012. u 21:52
krecem se danas oko faksa i tamo neka dva tamnoputa tipa dijele neke letke... popricam malo s prolaznicima i kazu da im tipovi nude po 100 kuna + besplatni prijevoz do Pariza, a sve kako bi sudjelovali na planiranim ogromnim demonstracijama protiv rezima u Iranu... ne moraju nista radit, samo se prijavit, imaju dzabalesku prijevoz, par eura dzeparca i uslikat ce ih kako i mladi Europljani mrze sadasnji rezim u Teheranu

da mi je netko pricao, ne bih vjerovao

dodjem doma s letkom, odem na stranicu i nadjem ovo http://grandmeetingiran.com/fr/index.php
[uredio ian wright - 15. svibnja 2012. u 21:59]
Kauboj
Kauboj
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 30.12.2003.
Poruka: 22.210
15. svibnja 2012. u 22:23
ian wright je napisao/la:
krecem se danas oko faksa i tamo neka dva tamnoputa tipa dijele neke letke... popricam malo s prolaznicima i kazu da im tipovi nude po 100 kuna + besplatni prijevoz do Pariza, a sve kako bi sudjelovali na planiranim ogromnim demonstracijama protiv rezima u Iranu... ne moraju nista radit, samo se prijavit, imaju dzabalesku prijevoz, par eura dzeparca i uslikat ce ih kako i mladi Europljani mrze sadasnji rezim u Teheranu

da mi je netko pricao, ne bih vjerovao

dodjem doma s letkom, odem na stranicu i nadjem ovo http://grandmeetingiran.com/fr/index.php
Vidi cijeli citat


A natrag iz Pariza doma??
I am going to space, and when I come back I have to pick up poodle crap.
Kauboj
Kauboj
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 30.12.2003.
Poruka: 22.210
15. svibnja 2012. u 22:25
Captain Jack je napisao/la:
Ode Hocy
Vidi cijeli citat


Šta je napravio?

I am going to space, and when I come back I have to pick up poodle crap.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 02.11.2011.
Poruka: 3.282
15. svibnja 2012. u 22:26
100 kuna za prosvjed u stranu muslimana... divota
ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.947
15. svibnja 2012. u 22:32
Kauboj je napisao/la:
ian wright je napisao/la:
krecem se danas oko faksa i tamo neka dva tamnoputa tipa dijele neke letke... popricam malo s prolaznicima i kazu da im tipovi nude po 100 kuna + besplatni prijevoz do Pariza, a sve kako bi sudjelovali na planiranim ogromnim demonstracijama protiv rezima u Iranu... ne moraju nista radit, samo se prijavit, imaju dzabalesku prijevoz, par eura dzeparca i uslikat ce ih kako i mladi Europljani mrze sadasnji rezim u Teheranu

da mi je netko pricao, ne bih vjerovao

dodjem doma s letkom, odem na stranicu i nadjem ovo http://grandmeetingiran.com/fr/index.php
Vidi cijeli citat


A natrag iz Pariza doma??
Vidi cijeli citat



placeno
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.12.2007.
Poruka: 4.267
16. svibnja 2012. u 00:05
Što??
  • Najnovije
  • Najčitanije