ian wright je napisao/la:
krecem se danas oko faksa i tamo neka dva tamnoputa tipa dijele neke letke... popricam malo s prolaznicima i kazu da im tipovi nude po 100 kuna + besplatni prijevoz do Pariza, a sve kako bi sudjelovali na planiranim ogromnim demonstracijama protiv rezima u Iranu... ne moraju nista radit, samo se prijavit, imaju dzabalesku prijevoz, par eura dzeparca i uslikat ce ih kako i mladi Europljani mrze sadasnji rezim u Teheranu
da mi je netko pricao, ne bih vjerovao
dodjem doma s letkom, odem na stranicu i nadjem ovo http://grandmeetingiran.com/fr/index.php
Vidi cijeli citat
Zadnji put kad sam bio u Parizu, baš je bio posjet nekog iranskog dužnosnika pa su bili protesti i pro i kontra režima u Iranu.
Iskreno, prema reportažama, većinom su bili ljudi tipično arapskog/perzijskog izgleda, ali našlo se par i drugih, valjda je sada organizacija evoluirala.