NYC je napisao/la:
Analiziro ja to i seciro milion puta. Imam je već 13 godina uz sebe i 100% sam ubedjen da je ona "
cat with issues", odn. da je zrela za nekog
vet-shrinka. Ima tu još sijaset "simptoma" koji je prate otkako je došla kod mene i ne bih sad da raspredam jer bismo uzurpirali DPK ne baš zanimljivom temom za veliku većinu "poeta".
.
Vidi cijeli citat
Ma čekaj, sve razumijem, volim mačke, imao sam ih dok sam mogao, ali reci mi da se zezaš kad spominješ vet-shrinka, pliz!
Inače, u the Gradu mi je, osim trgovinama elektroničkom robom oko TSquarea, zasmetalo, odnosno više me začudilo prisustvo onolikih vračara, čitačica iz dlana, kugle itd... i to po čitavom Manhattanu.
Dobro, je onako malo vudialenovski, daje neki fler luckasti, ali stvarno... na što je došla ta civilizacija?
Gledao sam ja često onog Cezara, ali taj, naravno, nije bio nikakav dog-shrink, nego jednostavno dreser i to što je on pokazivao stvarno pali, kod pasa, naravno. Vidio bih ga ja s jednom svojeglavom mačkom. Nema tu dresure i zato ih volim!
Clint Eastwood: They go on and on with all this bullshit about “sanctity”—don’t give me that sanctity crap! Just give everybody the chance to have the life they want.