DPK,6.Avenija

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 13.11.2003.
Poruka: 6.000
17. svibnja 2012. u 23:10
Jao, jao, ko se poziva na vernost tradiciji...jedino u cemu ste uporno dosledni je mrznja prema najboljem londonskom klubu .
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.12.2007.
Poruka: 4.267
17. svibnja 2012. u 23:22
Au contraire Duleon, u čemu smo uporni je da se ustalimo u top4, a animozitet odnosno mržnju više pokazuju navijači Le Arsea jer više vam ne cvatu ruže...

...najbolji londonski klub dobar pokušaj...

Laku noć, vrijeme je za spavanje...
Konfuzije
Konfuzije
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 20.11.2004.
Poruka: 24.389
18. svibnja 2012. u 02:32
Najbolji londonski klub je Charlton Athletic, po njemu je Rodney dobio krsno ime!
227398
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 23.10.2011.
Poruka: 10.239
18. svibnja 2012. u 02:43
rodney charlton trotter. kad su svi odvaljivali u crkvi kad je fratar rekao charlton
Brane
Brane
Mali dioničar
Pristupio: 21.01.2008.
Poruka: 5.171
18. svibnja 2012. u 03:01
Nu, eto i mene natrag. Predugo me nije bilo da bih sad nadoknađivao svo gradivo. To ću preko ljeta.
Gazda, hvala što si ispratio Budaka, doista velikog čovjeka i gospodina.
A ja evo opet preuzimam ulogu mrtvozornika, da ne ode ova dead poets kavana skroz dođavola kad se ne sjeti reći zbogom i adios Carlosu Starom Gringu Fuentesu.

Clint Eastwood: They go on and on with all this bullshit about “sanctity”—don’t give me that sanctity crap! Just give everybody the chance to have the life they want.
Brane
Brane
Mali dioničar
Pristupio: 21.01.2008.
Poruka: 5.171
18. svibnja 2012. u 03:01
Je li se Astoria oporavila od šoka?
Clint Eastwood: They go on and on with all this bullshit about “sanctity”—don’t give me that sanctity crap! Just give everybody the chance to have the life they want.
Brane
Brane
Mali dioničar
Pristupio: 21.01.2008.
Poruka: 5.171
18. svibnja 2012. u 03:03
Ja sam u šoku od novog izgleda sportneta. Stvar navike. Nego, jeste li upratili ili-ili anketu u Jutarnjem prošle subote
Clint Eastwood: They go on and on with all this bullshit about “sanctity”—don’t give me that sanctity crap! Just give everybody the chance to have the life they want.
bojangles
bojangles
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.01.2005.
Poruka: 16.414
18. svibnja 2012. u 08:30
Anketu je JL brutalno kopirao iz DPK...mislim na ILI ILI...to smo mi obradili odavno!
Because of a few songs wherein I spoke of their mystery-women have been exceptionally kind to my old age
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 16.06.2003.
Poruka: 18.025
18. svibnja 2012. u 09:25
bojangles je napisao/la:
JeR i mene netko banirao?

Nego da se pohvalim,imam iz sobe pogled na jednu od najljepših vizura Matropolisa,onu na Bogovićevu ulicu i Cvjetni plac...da je jesen i da pada kiša- bila bi još i ljepša!
Vidi cijeli citat


Aaaahhhhh... ima "Metropolis" pregršt takvih divnih vizura. I ja imam nekoliko "favorites" iz svog albuma uspomena, ali, izgleda da moraš biti dotepanec da bi krenuo da uživaš u njima? 
Je li to opći sindrom? Ono, lokalac si i boli te patka za rodni kraj? 


Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 16.06.2003.
Poruka: 18.025
18. svibnja 2012. u 09:28
Nego, imao sam sasvim drugačije pitanje za moje forumaše. 
Ne bih da ulazim u razloge (koji su isključivo poslovne vrste), šta znate o "Grand Casinu Lav" pokraj Kukijeva grada, Splita? Još konkretnije, šta znate o jednom od vlasnika, Mr. Ramadanu?  Je li on uopšte poznat bizmismen  u Kroaciji? 

Budem vam jednom objasnio zašto i kako. Za sada bih vam bio izuzetno zahvalan na informacijama o dotičnom. Bilo kakvim. 
  • Najnovije
  • Najčitanije