Filmovi

GrunfZd
GrunfZd
Dokazano ovisan
Pristupio: 01.07.2014.
Poruka: 10.098
20. lipnja 2026. u 11:22

Bellygunner je napisao/la:

GrunfZd je napisao/la:

Bellygunner je napisao/la:

Pogleda sinoć opet Event Horizon. Zanimljivo da je film triba bit psihološki SF a napravili su Hell raiser koji je skraćen za više od 30 minuti jer su scene bile odvratne i morali su cenzurirat. Svakako dobar film

Vidi cijeli citat

Jedan od mojih najdražih iz mlađih dana. Potpuno ludilo od filma😬

Vidi cijeli citat

U početku dosta mističan, drži te napetim al vrlo brzo ode u teško samoranjavanje i katatoniju. Sviđa mi se ideja neke druge dimenzije tj pakla za koji ljudi apsolutno nisu spremni. 

Vidi cijeli citat

Navukao si me, morat ću ga opet pogledati 😁

Nothing changes nothing
Bellygunner
Bellygunner
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.11.2020.
Poruka: 21.561
20. lipnja 2026. u 11:23

Naravno, top film😉 

Shelbourne, Debrecen, Žilina, Dila, Gzira, Tobol, Ružomberok, Tirana. Naš je i postojimo
basketas
basketas
Moderator
Pristupio: 28.08.2011.
Poruka: 27.759
20. lipnja 2026. u 11:41

I ja.

 

Naletio jucer na: Leaving Las Vegas, ne mogu vjerovat da mi je promaknuo, instant na listu.

 

Komentari ko je gledao?

Ivo, Mijo, Niko, Mato...
Belgrade Hawk
Belgrade Hawk
Željan dokazivanja
Pristupio: 08.11.2025.
Poruka: 295
20. lipnja 2026. u 11:45

Elizabeth Shue je bila top riba!

Film je onako... težak.. ipak.. glavni lik.. Teško ga je ukapirati.. ne znam...

"Smisao života je jednostavno biti živ. To je tako očigledno, tako jednostavno, a ipak svi žure u panici kao da je neophodno postići nešto izvan sebe."
Bellygunner
Bellygunner
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.11.2020.
Poruka: 21.561
20. lipnja 2026. u 12:01

basketas je napisao/la:

I ja.

 

Naletio jucer na: Leaving Las Vegas, ne mogu vjerovat da mi je promaknuo, instant na listu.

 

Komentari ko je gledao?

Vidi cijeli citat

Top preporuka, Cage je dobija oskara za tu ulogu. Film se može sažet iz jedne rečenice: "Više ne znam jel pijem zato šta me žena ostavila ili me žena ostavila zato šta pijem". 

Shelbourne, Debrecen, Žilina, Dila, Gzira, Tobol, Ružomberok, Tirana. Naš je i postojimo
Lionheart
Lionheart
Željan dokazivanja
Pristupio: 15.09.2025.
Poruka: 833
20. lipnja 2026. u 13:57

basketas je napisao/la:

I ja.

 

Naletio jucer na: Leaving Las Vegas, ne mogu vjerovat da mi je promaknuo, instant na listu.

 

Komentari ko je gledao?

Vidi cijeli citat


Kad sam ga pogledao i to tek prije koji mjesec bio mi je uzasan, jer ipak gledam filmove radi nade i pozitive, dosta mi je stvarnog svijeta za ovo ostalo...

Ali sada kad si pitao,kvalitetan je film ali ipak malo too much, pije pod tušem daj nemoj me.

I da nije ni na trenutak pomislio ostavit se alkohola, kao ono neka borba,Elisabeth Shue ili alkohol, (Elisabeth Shue je dovoljno dobar motiv,bez obzira sto mu nije zamjerala) ali ne, njemu je uvijek alkohol broj jedan,neka prica krenut cu ne pit,pa necu uspjet jer je ovisnost pre jaka, to bi mi bila poruka top, ono borba protiv ovisnosti, ovako je bila neka izopačena ljubav prema alkoholu

Doduše rijetko pijem, pa moguće da govorim gluposti, tj neznam o cemu pricam, prihvacam

[uredio Lionheart - 20. lipnja 2026. u 13:59]
Bellygunner
Bellygunner
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.11.2020.
Poruka: 21.561
20. lipnja 2026. u 14:11

SPOILER ALERT:

 

 

 

 

 

 

 

Čovik se doslovno doša ubit od alkohola u Las Vegas, rasproda sve i pija do smrti. To mu je bija jedini motiv. Ljubakanje sa Elizabeth je bila tek usputna dogodovština u alkoholnom bunilu. 

Shelbourne, Debrecen, Žilina, Dila, Gzira, Tobol, Ružomberok, Tirana. Naš je i postojimo
GrunfZd
GrunfZd
Dokazano ovisan
Pristupio: 01.07.2014.
Poruka: 10.098
20. lipnja 2026. u 21:39

Jel pogledao tko Disclosure day?

Nothing changes nothing
madmax17
madmax17
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 28.04.2007.
Poruka: 30.393
20. lipnja 2026. u 21:49

GrunfZd je napisao/la:

Jel pogledao tko Disclosure day?

Vidi cijeli citat

Gledaću, najgori Spielbergov film, loše recenzije.

[uredio madmax17 - 20. lipnja 2026. u 21:49]
"Smoke me a kipper, I'll be back for breakfast!" 🎸⚽🏀🎨
Stefan84
Stefan84
Dokazano ovisan
Pristupio: 10.10.2018.
Poruka: 18.102
20. lipnja 2026. u 21:53

tesko razocaruvanje. nisam ocekivao ovakav debakal od rezizer ko steven.

 

gledao ga ovde https://qqflix.ru/

 

pogledat cu jos jedan put kada ima bolja slika i zvuk.

Heja Sverige
  • Najnovije
  • Najčitanije