Filmovi

GrunfZd
GrunfZd
Dokazano ovisan
Pristupio: 01.07.2014.
Poruka: 10.098
20. lipnja 2026. u 22:15

Znači, da ne idem u kino😂

Nothing changes nothing
Stefan84
Stefan84
Dokazano ovisan
Pristupio: 10.10.2018.
Poruka: 18.101
20. lipnja 2026. u 22:25

save your money for a better movie. ionaka imas filmu bzplatno na taj link koj si dobio.

 

nakon mjesec ima i bolja slika i zvuk.

[uredio Stefan84 - 20. lipnja 2026. u 22:27]
Heja Sverige
madmax17
madmax17
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 28.04.2007.
Poruka: 30.393
21. lipnja 2026. u 00:50

GrunfZd je napisao/la:

Znači, da ne idem u kino😂

Vidi cijeli citat


Ja sam razmišljao za cinestar, možda idući mj.

"Smoke me a kipper, I'll be back for breakfast!" 🎸⚽🏀🎨
replicant
replicant
Mali dioničar
Pristupio: 26.10.2017.
Poruka: 9.053
21. lipnja 2026. u 09:46

madmax17 je napisao/la:

https://www.imdb.com/title/tt32547691

Pressure - 7/10

 

WW2, d-day vremenske prognoze.

Vidi cijeli citat

i ja pogledao.... ovih dana je skoro sve dovoljnoza napravit film....stvarno, prica oko toga dal ce padat kisa i kolki ce bit valovi ako je invazija u ponedjeljak....ow

madmax17
madmax17
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 28.04.2007.
Poruka: 30.393
21. lipnja 2026. u 10:36

replicant je napisao/la:

madmax17 je napisao/la:

https://www.imdb.com/title/tt32547691

Pressure - 7/10

 

WW2, d-day vremenske prognoze.

Vidi cijeli citat

i ja pogledao.... ovih dana je skoro sve dovoljnoza napravit film....stvarno, prica oko toga dal ce padat kisa i kolki ce bit valovi ako je invazija u ponedjeljak....ow

Vidi cijeli citat

Uzbudljivo 😁 Fraiser me iznenadio, dobar glumac.

[uredio madmax17 - 21. lipnja 2026. u 10:37]
"Smoke me a kipper, I'll be back for breakfast!" 🎸⚽🏀🎨
Stefan84
Stefan84
Dokazano ovisan
Pristupio: 10.10.2018.
Poruka: 18.101
22. lipnja 2026. u 20:40

vidim veceras heat na tv6 svedska https://tv-tabla.se/tabla/tv6/p/heat/202606222100/

 

mora gledat.

 

al pacini i robert deniro. jedan od favorit filmovi ikada. ima i jedna losakopija koja se zove den of thives.

 

inace najbolji film ikada i naajbolje glumenje ikada je training day. denzel washington u top forma u ovoj film. nevidno dobro glumenje. rasturio.

[uredio Stefan84 - 22. lipnja 2026. u 20:41]
Heja Sverige
madmax17
madmax17
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 28.04.2007.
Poruka: 30.393
23. lipnja 2026. u 08:06

Dobar film, imam scenarij na kompu.

 

"Smoke me a kipper, I'll be back for breakfast!" 🎸⚽🏀🎨
Stefan84
Stefan84
Dokazano ovisan
Pristupio: 10.10.2018.
Poruka: 18.101
23. lipnja 2026. u 13:02

the italian stallions. de niro i pacino na kava https://www.youtube.com/watch?v=I2SlAbzS1sE

 

one of the craziest shooting scenes in the history of movies https://www.youtube.com/watch?v=goh-ytMvjcw

 

 

[uredio Stefan84 - 23. lipnja 2026. u 13:06]
Heja Sverige
Belgrade Hawk
Belgrade Hawk
Željan dokazivanja
Pristupio: 08.11.2025.
Poruka: 295
23. lipnja 2026. u 17:12

Stefan84, me podseti na švedsku triologiju. Mada mislim da apsolutno nisu planirali.

Easy money ili prevedeno kao Laka lova.

Jesu akcioni, ali ne oni :)

50% skoro su likovi (glumci, tip koji je pravio najveće pljačke u Swe,, itd) sa ovih prostora koji su otišli da žive u Skandinaviju, pa je i dijalog na ovom jeziku, kako god ga zvali.

Sve 3 priče, u 3 filma su različite, a opet dobre.

Možda Sfefan prozbori koju.

Ali meni sasvim solidni filmovi. Čudno je gledati Swe-USA produkciju sa 50% naših da je dobro urađeno.

(3 urađena filma mislim da govore da se dopalo i tamo i da su videli neki kvalitet...)

"Smisao života je jednostavno biti živ. To je tako očigledno, tako jednostavno, a ipak svi žure u panici kao da je neophodno postići nešto izvan sebe."
Stefan84
Stefan84
Dokazano ovisan
Pristupio: 10.10.2018.
Poruka: 18.101
23. lipnja 2026. u 22:11

dragomir mrsic je kralj glumec. inace ko klinac bio istinski gangster u svedska ali se kasnije normalizirao ko covek. u ovi filmovi bi se dobro klopio i ibrahimvic koj kradio becikli po malmö ko klinac.

 

 

[uredio Stefan84 - 23. lipnja 2026. u 22:13]
Heja Sverige