Stefan84, me podseti na švedsku triologiju. Mada mislim da apsolutno nisu planirali.
Easy money ili prevedeno kao Laka lova.
Jesu akcioni, ali ne oni :)
50% skoro su likovi (glumci, tip koji je pravio najveće pljačke u Swe,, itd) sa ovih prostora koji su otišli da žive u Skandinaviju, pa je i dijalog na ovom jeziku, kako god ga zvali.
Sve 3 priče, u 3 filma su različite, a opet dobre.
Možda Sfefan prozbori koju.
Ali meni sasvim solidni filmovi. Čudno je gledati Swe-USA produkciju sa 50% naših da je dobro urađeno.
(3 urađena filma mislim da govore da se dopalo i tamo i da su videli neki kvalitet...)
"Smisao života je jednostavno biti živ. To je tako očigledno, tako jednostavno, a ipak svi žure u panici kao da je neophodno postići nešto izvan sebe."