Hobit - spektakl jeste,ali bome, dojadi,a film traje jako kratko,niti 2 i po sata,a od toga 2 ure bitke. Daleko najlošiji film od svih 6. Scenarij valjda nema niti 30 strana,radnje nema, dakle bio sam u pravu prije 3 godine kad sam konstatirao da se ne mogu od Hobita raditi 3 filma. Nekakvih 7/10 dajem ipak, film po sebi nije loš,ali imam te neke zamjerke.
Taken 3- kako loš film! Prvi dio mi je vrhunski akcijski, drugi lošiji za cilu skalinu,a ovaj treći je lošiji od drugoga. Sklepali su film bezveze, uopće nema veze sa Takenom,kamera loša, malo dobrih stvari,ako ih i ima. 5/10
Unthinkable - zanimljiv psihološki triler iz 2010. godine glavna uloga Samuel L. Jackson, stvarno se čovjek malo zamisli i zapita oko nekih moralnih odlika. Dobar film 7/10
I wear a mask. And that mask, it's not to hide who I am, but to create what I am.