Pozdrav! U tvojoj listi sam se bas prepoznao. Dodao bih mozda Sedmi pecat
http://www.imdb.com/title/tt0050976/ i Solaris
http://www.imdb.com/title/tt0069293/?ref_=nv_sr_2 kao dijamante filmske umetnosti. Dok sam bio u srednjoj gotovo svakodnevno sam gledao filmove, nekad i po 2 dnevno. Sad radim preko
http://ozeuropaptz.rs/ pa imam malo manje vremena ali svoje obicaje gledam da ne menjam, sada je dinamika u proseku x1 film dnevno *vikendi me izvlace :D .
Samo me u poslednje vreme nervira Holivud koji namerno plasira isprazne filmove u minimalnom trajanju od 2,5h sto je stvarno zahtevno za danasnji tempo. Kao da su danas filmovi sve vise pravljeni samo za ubijanje vremena koje zapravo niko i nema. Kakva su vasa zapazanja?