FRENKIE & PETRA_WB -NO ENTRY

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 01.11.2005.
Poruka: 36.827
30. ožujka 2006. u 14:07
  Svasta sam vidio ali ovome slicno nikada, ....aj navratim veceras


Kako bi Sasa Losic rekao...." Odlazim , odlazim sa planete putujem, putujem , mjesecu se radujem "...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.01.2006.
Poruka: 11.745
30. ožujka 2006. u 14:30
 pozdrav praznoj kućici.....
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.01.2006.
Poruka: 11.745
30. ožujka 2006. u 14:31
petra_wb je napisao/la:

 frankec hvala sta si stavio onu listu pjesama plavog orkestra

sad si lijepo skidam mi smo pijane budale...

joj sto volim tu stvar...

Vidi cijeli citat
 

to je legendaran stvar.....

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.01.2006.
Poruka: 11.745
30. ožujka 2006. u 14:33
 ono je bolesno.....
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.01.2006.
Poruka: 11.745
30. ožujka 2006. u 14:43

 odo ja.....

dođem oko 19......

mah mah

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 01.11.2005.
Poruka: 36.827
30. ožujka 2006. u 17:24
ivaa je napisao/la:
 pozdrav praznoj kućici.....
Vidi cijeli citat


Ah , da si malo ranije dosla ne bi bila prazna...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 01.11.2005.
Poruka: 36.827
30. ožujka 2006. u 17:24
ivaa je napisao/la:
petra_wb je napisao/la:

 frankec hvala sta si stavio onu listu pjesama plavog orkestra

sad si lijepo skidam mi smo pijane budale...

joj sto volim tu stvar...

Vidi cijeli citat
 

to je legendaran stvar.....

Vidi cijeli citat


Kako ide tekst pjesme ?!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 01.11.2005.
Poruka: 36.827
30. ožujka 2006. u 17:26
ivaa je napisao/la:
 ono je bolesno.....
Vidi cijeli citat


Nisu bezveze automehanicari , doduse ima njih odlicnih a to su klosari koji ne znaju sto ce sa sobom pa ovo rade....ja bi sve do jednom istjerao iz skole
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 01.11.2005.
Poruka: 36.827
30. ožujka 2006. u 17:26
ivaa je napisao/la:

 odo ja.....

dođem oko 19......

mah mah

Vidi cijeli citat


OK , tada cu i ja doci....a Petra je nesto spominjala da ce doci
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 01.11.2005.
Poruka: 36.827
30. ožujka 2006. u 17:29
  Ovim tragicnim vjestima ne nazire se kraj , sada u sibeniku...


Dalmacija i otoci
Šibenik tuguje za Martinom i Marijem



Krešimirov grad u šoku je zbog smrti 17-godišnjih učenika Martina Vukorepe i Marija Ćorića

ŠIBENIK - Nakon šokantne vijesti o tragičnom gubitku svojih mladih sugrađana Martina Vukorepe i Marija Ćorića, dvojice 17-godišnjaka koji su vozeći se na motociklu smrtno stradali u stravičnoj prometnoj nesreći, stanovnici Šibenika i dalje su u nevjerici, pri čemu se na svakome mjestu u gradu osjeća topli spomen na stradale i suosjećanje s njihovim obiteljima.

Šibenčani svih uzrasta, koji Martina i Marija znaju kao nerazdvojne prijatelje i školske kolege trećeg razreda Prometno-tehničke škole, još bolje ih poznaju kao vrsne sportaše, stoga su okupljeni na mjestima na kojima se lijepe osmrtnice spontano palili svijeće. Nijemo su zastajali i gledali u fotografije mladih lica koja su do danas bila svakodnevno među njima i bilo je očito da u pogledu prema dječačkim licima Martina i Marija nitko nije mogao sustegnuti uzdah i tihi jecaj. 

Tuga i bol u obiteljima Vukorepa i Ćorić su neopisivi, jednako kao i među Martinovim i Marijevim vršnjacima i profesorima iz Prometno-tehničke škole.

- Šok i emocije u ovoj tregediji su nas nadjačali i u ovom trenutku, prije oproštaja od naših učenika, nastava ne funkcionira, ali tragedija je zbližila učenike, njihove roditelje, profesore i sve nas u školi. Sjećanje na Martina i Marija nema granice zaborava jer su to bili mladi, veseli, ljubazni i odlični momci.

Premda mladi, u međusobnoj komunikaciji s nama starijima uvijek su bili zreli i odgovorni te smo ih zbog toga držali sebi ravnima i doslovno su bili naši kolege - rekao nam je ravnatelj Prometno-tehničke škole dr. Zdravko Peran.

Martin Vukorepa bio je aktivni veslač i član osmerca šibenske Krke i prije samo nekoliko dana prije stradavanja sa svojom momčadi osvojio je brončanu medalju u drugoj regati Kupa Dalmacije koja se veslala u Zatonu.

- Još ne vjerujemo da naš Martin više nikada neće doći onako veseo i raspoložen u naš klub - rekao nam je njegov trener veslanja Jovica Krasić.

Njegov prijatelj Mario Ćorić, košarkaš A-2 šibenskog ligaša Stari grad, svojim sportskim prijateljima i navijačima ostat će upamćen kao veliki košarkaški talent koji je na parketu oduševljavao lucidnim potezima.

Mario sportaš unatoč problemom sa srcem

- Mario Ćorić je čak imao zdravstvene probleme sa srcem, ali je igrao na vlastitu odgovornost jer je sport i košarku volio iznad svega. Nije imao klasičnu igračku licencu kao ostali, nego bi prije utakmice jednostavno sa smiješkom došao, donio delegatu svoju osobnu iskaznicu, s njom bi se prijavio u zapisnik i počeo igrati.

Još ne vjerujemo u to što se desilo, premda kao starija osoba znam da će najteže biti nakon pokopa kada se budemo ponovo okupljali na treninzima, ali ovaj put nažalost bez Marija i njegovog prijatelja koji ga je često čekao s motorom poslije treninga i utakmica - rekao nam je Zoran Kvinta, trener KK Stari grad.


  • Najnovije
  • Najčitanije