FRENKIE & PETRA_WB -NO ENTRY

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 01.11.2005.
Poruka: 36.827
13. svibnja 2006. u 09:35
  – U srednjem vijeku vitezovi su dokazivali svoju smionost na brojnim turnirima među kojima se onaj, održan 13. svibnja 1224. u štajerskom Friesachu, smatra najmasovnijim u povijesti. U borbama se tuklo čak 500 oklopnika. Obračuni vitezova uveseljavali su Europu do 16. stoljeća kada su vatreno oružje i Cervantesov Don Quijote učinili smiješnim njihova luda nadmetanja.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 01.11.2005.
Poruka: 36.827
13. svibnja 2006. u 09:37
ivaa je napisao/la:
frenkie je napisao/la:
ivaa je napisao/la:
frenkie je napisao/la:
ivaa je napisao/la:
frenkie je napisao/la:
ivaa je napisao/la:
frenkie je napisao/la:
  ajd nije ba± isto ...ali naočale i leće ti pomaµuda boljevidi±....sam kaj kad ima± leće drugi ne znaju da ti zapravo ne vidi±......

To ti kao s velikim iskustvom !"
Vidi cijeli citat
 
da.........
Vidi cijeli citat


Vidi se !

Hvala na savjetu !
Vidi cijeli citat
 
nema na čemu.....
i drugi put...........
Vidi cijeli citat

Hvala , hvala.....znaci postajes moj savjetnik?

Vidi cijeli citat
 
naravno.............al nadam se da ću kakvu naknadu za to dobit.......
Vidi cijeli citat


Pa , hm.....
Vidi cijeli citat
 
ma nema beda.................
Vidi cijeli citat


Aaaa , vec sam mislio da cu morat posezat za džep !
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 01.11.2005.
Poruka: 36.827
13. svibnja 2006. u 09:37
  Jutros je osvanuo prelijep dan , sunce , nista ljepse !
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 01.11.2005.
Poruka: 36.827
13. svibnja 2006. u 09:38
  Ajde gibam , doci cu oko 20h veceras !
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.03.2004.
Poruka: 6.174
13. svibnja 2006. u 13:04
 dan dan
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 01.11.2005.
Poruka: 36.827
13. svibnja 2006. u 19:52
petra_wb je napisao/la:
 dan dan
Vidi cijeli citat


A vidi tko je navratio.....
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 01.11.2005.
Poruka: 36.827
13. svibnja 2006. u 19:53
  Dinamo vodi 1:0 , jos par minuta do kraja......Volin te Hajduce !
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 01.11.2005.
Poruka: 36.827
13. svibnja 2006. u 19:55
  Tijekom opće audijencije u Vatikanu nitko nije očekivao nemili događaj: 13. svibnja 1981. terorist Mehmet Ali Agca iz male je udaljenosti s dva metka pogodio papu Ivana Pavla II. i teško ga ranio. Pravi organizatori tog besmislenog atentata ni danas nisu poznati. Papa je posjetio Agcu u zatvoru i oprostio mu teško nedjelo.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 01.11.2005.
Poruka: 36.827
13. svibnja 2006. u 19:56
  Nagovarali su me da pucam u Zvonimira Bobana'


ZAGREB – Prije točno 16 godina, na današnji dan 13. svibnja 1990. na maksimirskom stadionu trebala je biti odigrana utakmica Dinamo - Crvena zvezda.

Najekstremniji navijači Beograđana - delije, predvođeni Željkom Ražnjatovićem - Arkanom, prije utakmice su počeli razbijati južnu tribinu na koju su stigli organizirano. Na tu provokaciju Dinamovi navijači Bad Blue Boysi su provalili na atletsku stazu i travnjak, a na njih je krenula policija.

Kapetan Dinama Zvonimir Boban krenuo je braniti navijače, a kada ga je jedan od tadašnjih milicionera udario pendrekom Zvone mu je uzvratio skočivši mu nogama u trbuh.

Zbog tog incidenta Boban je kažnjen s devet mjeseci neigranja, a izbornik Ivica Osim nije ga vodio na Svjetsko prvenstvo u Italiju.

Novo svjetlo na ovaj događaj možda baca izjava tadašnjeg milicionera, a danas vlasnika autoškole u Vogošći Refika Ahmetovića koji je uredniku sportske redakcije Hrvatskog radija Ognjenu Nagliću rekao:

"Kad sam se digao, tad su me moje kolege koje su bili blizu mene nagovarali da mu pucam u leđa. Da ga ubijem. Ja to nisam učinio. Nagovarali su me cijelo vrijeme dok je on tu bio na stazi. Njega je Kuže odveo prema svlačionici. Ja sam rekao 'Ako vi hoćete da pucate, vi imate svoj pištolj i pucajte. Ja neću pucati'."

Ovu tonsku izjavu Refika Ahmetovića objavio je danas Hrvatski radio u emisiji "Jutarnja kronika" u 7 sati. (H)

<> function printPage(url) { window.open(url, "Preview",'height=450,width=517,location=no,scrollbars=yes,m enubars=no,toolbars=no,resizable=no'); } function sendLink(url, title, link) { url += "?title=" + escape(title) + "&url=" + escape(link); window.open(url, "SendLink",'height=450,width=450,location=no,scrollbars=no,m enubars=no,toolbars=no,resizable=no'); }
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 01.11.2005.
Poruka: 36.827
13. svibnja 2006. u 19:58
  Iveee , gdjeee si...?
  • Najnovije
  • Najčitanije