FRENKIE & PETRA_WB -NO ENTRY

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.03.2004.
Poruka: 6.174
01. travnja 2006. u 10:19

franko jesi vidio, tekma izmedju hajduka i rijeke se ponistava i igra se u srijedu ponovno u splitu

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.03.2004.
Poruka: 6.174
01. travnja 2006. u 10:24

 nema nikog

mah mah do nekih kasnijih sati onda...

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.01.2006.
Poruka: 11.745
01. travnja 2006. u 12:40
frenkie je napisao/la:
ivaa je napisao/la:
frenkie je napisao/la:
ivaa je napisao/la:
frenkie je napisao/la:
ivaa je napisao/la:
frenkie je napisao/la:
ivaa je napisao/la:
frenkie je napisao/la:
ivaa je napisao/la:

frenkie je napisao/la:
  moµe.....

Vec otjepvano ,jubox je okrenuo na drugu pjesmu,,,
Vidi cijeli citat
 

a koju?

Vidi cijeli citat


A sta da radim....AZRA
Vidi cijeli citat
 

....kada odu prijatelji moji....

Vidi cijeli citat

Jest mali informiran...
Vidi cijeli citat
 

pa ±ta hoće±.....

Vidi cijeli citat


Ja hoćem ke±a !
Vidi cijeli citat
 

i ja...

Vidi cijeli citat


Nisam znaci jedini...
Vidi cijeli citat
 

nisi.....

Vidi cijeli citat


Frenki danas dobil nesto keąa....
Vidi cijeli citat
 
iva danas potrošila puno keša........al zato zadovoljna....
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 01.11.2005.
Poruka: 36.827
01. travnja 2006. u 14:30
petra_wb je napisao/la:

frenkie je napisao/la:



Dobro , mozda neke godina netko od starca bude citao sve ovo, samo cu ti reci.....nemam komentara !
Vidi cijeli citat
 

moji to sasvim sigurno nece citati...

uostalom, ja svojima lijepo kazem sta radim

i jucer kad sam isla djir van pitala me stara kamo ide, ja sam joj lijepo rekla da se idem drogirat a ona me poslala u piku matejinu

 

Vidi cijeli citat


Ma , starci se previse nekad petljaju u zivot...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 01.11.2005.
Poruka: 36.827
01. travnja 2006. u 14:31
petra_wb je napisao/la:

 hm, procitala sam na indexu da niko kranjcar ne ide u njeamcku...

dali je to prvoaprilska ili...???

Vidi cijeli citat


Ma jos jedan u nizu Indexovih  štihova , shranje jednom rijecju...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 01.11.2005.
Poruka: 36.827
01. travnja 2006. u 14:32
petra_wb je napisao/la:

franko jesi vidio, tekma izmedju hajduka i rijeke se ponistava i igra se u srijedu ponovno u splitu

Vidi cijeli citat


Prvi april !!!!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 01.11.2005.
Poruka: 36.827
01. travnja 2006. u 14:33
petra_wb je napisao/la:

 nema nikog

mah mah do nekih kasnijih sati onda...

Vidi cijeli citat


I ti si se relativno rano digla , ja sam odmah iskoristio ovakvu suncanu subotu,....otisao sam u grad i na suncu popio kavu !
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 01.11.2005.
Poruka: 36.827
01. travnja 2006. u 14:37
  iva danas potrošila puno keša........al zato zadovoljna....


Opaa , bili smo u shopingu , jel =?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 01.11.2005.
Poruka: 36.827
01. travnja 2006. u 14:38
  Malo vremePlova jos :


POTICAJNA KOMEDIJA – Francuski pisac Edmond Rostand, rođen 1. travnja 1868., vjerojatno bi ostao zaboravljen da 1897. nije objavio junačku komediju "Cyrano de Bergerac" o istoimenom pustolovu iz 17. stoljeća. Znamenitim stihom „Probost ću te na kraju balade“ njegov je Cyrano hrabrio Francuze, ponižene porazom u ratu s Prusijom.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 01.11.2005.
Poruka: 36.827
01. travnja 2006. u 14:41
 


11. rujna: New York objavio snimke poziva na 911


WASHINGTON - Grad New York objavio je snimke odgovora policije i vatrogasaca na pozive koji su stizali iz Svjetskog trgovačkog centra (WTC) nakon terorističkih napada 11. rujna 2001.

Više od osam sati snimaka uključuje samo odgovore policijskih i vatrogasnih operatora na pozive na broj 911, objavljenih nakon što su list The New York Times i skupina rođaka žrtava napada tužili newyorške vlasti kako bi došli do njih.

Snimke ne uključuju i upiti onih koji su pozivali jer je prizivni sud presudio kako obitelji žrtava trebaju odlučiti hoće li ili neće objaviti snimke 28 pojedinaca koji su toga dana nazvali 911 iz pogođenih tornjeva WTC-a.

Identificirano je 28 ljudi koji su pozvali, a samo jedan od njih je preživio.

Transkript poziva na 911 Foto AP"Vidjeli ste eksploziju u tornjevima blizancima", pitao je operator koji je primio prvi poziv u 8,47 ujutro samo minutu nakon što je prvi oteti zrakoplov pogodio jedan od tornjeva Svjetskog trgovačkog centra.

"Netko je upravo ispao kroz prozor", kaže vatrogasni operator na broju 911.

"Čuli smo da je zrakoplov udario u zgradu", rekao je policijski operator. "Znam. Ali netko je tamo također ispao kroz prozor", uzvraća vatrogasac. "Oh, moj Bože", kaže na to policajac.

Poziv jedne od žrtava iz Svjetskog trgovačkog centra, Christophera Hanleya, ipak je objavljen nakon što su njegovi roditelji snimku dali The New York Timesu.

Henley (35) je pozvao u 8,50 sati nakon što je pogođen prvi toranj WTC-a. "Ja sam na 106. katu Svjetskog trgovačkog centra. Upravo je došlo do eksplozije na otprilike 105. katu", rekao je on operatoru.

Nakon što je obavijestio operatera da je oko 100 ljudi zarobljeno u tom prostoru i da je sve obavijeno dimom ovaj je uzvratio: "Samo ostanite gdje ste. Dolazimo". "U redu", rekao je Hanley. "Molim vas požurite".

Američka komisija koja je istraživala terorističke napade na SAD 11. rujna 2001. zaključila je kako brojni policijski i vatrogasni operatera na broju 911 nisu znali dovoljno o napadima da bi mogli pružiti dobar savjet ljudima zarobljenim u gorućim tornjevima. (H)


  • Najnovije
  • Najčitanije