FRENKIE & PETRA_WB -NO ENTRY

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 01.11.2005.
Poruka: 36.827
21. svibnja 2006. u 21:07
m1rcko je napisao/la:
  ma nisam mislio na to...nego na razne dosjetke koje život znače...bombice u pak-dinamo prvak i slično...
Vidi cijeli citat


A to , pa u tome nemam previs euskustva , ali vidia sam jedan natpis na zidu kojem sam se smijao sat vremena , a glasi....


" Mnogi nemaju srece da zive u BiH ali zato imaju sve ostalo ",,..
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 01.11.2005.
Poruka: 36.827
21. svibnja 2006. u 21:08
m1rcko je napisao/la:
  zdravlja katastrofa...znaš da sam sj**o zglob opet?
Vidi cijeli citat


Ma cuo sam , tebi stari nesreca prati , pa sta je ovaj put bilo ?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 01.11.2005.
Poruka: 36.827
21. svibnja 2006. u 21:11
  Eto kumasne moram i ja polako ici , ja te pozdravljam uz zelju da se brzo oporavis i vratis normali ! Doci su sutra navecer , ap ako imas volje dodi !
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.10.2005.
Poruka: 3.404
21. svibnja 2006. u 21:11
  a nogomet...krivo stao i jedan me špicom dotakno po gležnju i ode sve u k pošto mi je taj zglob ko staklo
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.01.2006.
Poruka: 11.745
22. svibnja 2006. u 19:13
frenkie je napisao/la:
m1rcko je napisao/la:
ivaa je napisao/la:
frenkie je napisao/la:
ivaa je napisao/la:
m1rcko je napisao/la:
frenkie je napisao/la:
m1rcko je napisao/la:
frenkie je napisao/la:
  i onda meni neke velite...........

Ti si poseban slucaj ! - spadas u one djevojke koje se hvale
Vidi cijeli citat


a gle iva...čim ide± na ekskurziju bez cuge u torbi,a drugi dan se zgazi± dovoljno o tebi kao alkićki govori...
Vidi cijeli citat


Kada smo mi isli u ZG prije nekoliko dana nas razrednik koji je do prije godinu dana radio u teh.skoli u ZG , prije ulaska u bus pregledavao torbu !
Vidi cijeli citat



pa niste valjda amateri?????kaj nezna± kak se to radi???

daj da te poučim nečem...
kupite(ili uzmite iz onih skupljali±ta boci) nekakve sokove ili mineralne sa raznim bojama i fino natočite cugu nutra
Vidi cijeli citat
stari alkić......nema ±ta..... 
Vidi cijeli citat


Vidi se iz prilozenog !
Vidi cijeli citat
 
definitivno.....
Vidi cijeli citat


nadam se da sam vam pomogel u vezi sljedećeg alkoholnog iskustva
Vidi cijeli citat



Meni jesi a za Ivu neznam ,...ipak je ona profic vec nekoliko godina
Vidi cijeli citat
 
pa da.....evo otkrio si me.....
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.01.2006.
Poruka: 11.745
22. svibnja 2006. u 19:15
frenkie je napisao/la:
ivaa je napisao/la:
frenkie je napisao/la:
ivaa je napisao/la:
frenkie je napisao/la:
m1rcko je napisao/la:
frenkie je napisao/la:
m1rcko je napisao/la:
frenkie je napisao/la:
  i onda meni neke velite...........

Ti si poseban slucaj ! - spadas u one djevojke koje se hvale
Vidi cijeli citat


a gle iva...čim ide± na ekskurziju bez cuge u torbi,a drugi dan se zgazi± dovoljno o tebi kao alkićki govori...
Vidi cijeli citat


Kada smo mi isli u ZG prije nekoliko dana nas razrednik koji je do prije godinu dana radio u teh.skoli u ZG , prije ulaska u bus pregledavao torbu !
Vidi cijeli citat



pa niste valjda amateri?????kaj nezna± kak se to radi???

daj da te poučim nečem...
kupite(ili uzmite iz onih skupljali±ta boci) nekakve sokove ili mineralne sa raznim bojama i fino natočite cugu nutra
Vidi cijeli citat


Nisi ti ni mahnit , hebote kako  mi to nije prije palo na pamet !
Vidi cijeli citat
 
na gre±kama se uči...
Vidi cijeli citat


Bravo Ive !!!
Vidi cijeli citat
 
1. pametna nakon dugooooo vremena........
Vidi cijeli citat

Bravo Ive !
Vidi cijeli citat
 
yeeeeeeee
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.10.2005.
Poruka: 3.404
22. svibnja 2006. u 19:19
  bok pijanico
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 01.11.2005.
Poruka: 36.827
22. svibnja 2006. u 19:23
  Vecer Alkici !
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 01.11.2005.
Poruka: 36.827
22. svibnja 2006. u 19:24
m1rcko je napisao/la:
  a nogomet...krivo stao i jedan me špicom dotakno po gležnju i ode sve u k pošto mi je taj zglob ko staklo
Vidi cijeli citat


Znaci vec si ga prije lomio?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.01.2006.
Poruka: 11.745
22. svibnja 2006. u 19:24
 većer prijatelji alkoholičari........
  • Najnovije
  • Najčitanije