ivaa je napisao/la:
frenkie je napisao/la:
m1rcko je napisao/la:
kume...pa jel vidi± kaj se događa bez gazde

iva se otela kontroli

Vidi cijeli citat
Vidim kume , otisla Iva......Ive , da ti danas nisi bila na norijadi , ja sam bio danas kao da sam maturant !


Vidi cijeli citat
nisam bila jer nisam imala prijevoza a i kiąa pada..................
ma da.................

Vidi cijeli citat
Joj sta su u nas danas radili.....ja danas stojim u predvorju i
gledam sta maturanti rade s ekipom , kada ja se priblizim blize prozoru
da bolje vidim , a kada domar skolski vice da se odmaknem jer bi me
mogli pogodit , a ja njemu ajde ne sheri , kad ono se okrenem boca pive
leti i razbi prozor , pola metra od mene...

