Gdje su nestale ...?
Turska - SAD: Oproštaj Turaka sa Svjetskog prvenstva, Amerikanci rasterećeni ulaze u utakmicu
Ekvador - Njemačka: Nakon što su se uvalili u probleme, Ekvadorci se moraju izvlačiti na najteži način
Bjelica o nepozivanju Mišića: 'Igrač takvog profila jako dobro bi došao reprezentaciji'
Real Madrid aktivirao povratnu klauzulu za Nicu Paza
- Najnovije
- Najčitanije


Mathieu Acapandie nadomak potpisivanju ugovora s Hajdukom
58 min•Nogomet

Matjaž Kek pohvalio Bosnu i Hercegovinu, dotaknuo se i igre Hrvatske
2 sata•Nogomet

Turska - SAD: Oproštaj Turaka sa Svjetskog prvenstva, Amerikanci rasterećeni ulaze u utakmicu
3 sata•Nogomet

Bruno Durdov došao do pogotka već u prvoj utakmici u novom klubu
3 sata•Nogomet

Bjelica o nepozivanju Mišića: 'Igrač takvog profila jako dobro bi došao reprezentaciji'
3 sata•Nogomet

Zagreb i Podravka saznali moguće protivnike u Ligi prvaka i Ligi prvakinja
4 sata•Rukomet

Paragvaj - Australija: Mirni remi ili vatren dvoboj i borba za prolaz?
4 sata•Nogomet

BiH - Katar 3:1: Zmajevi pobjedom do drugog kruga Svjetskog prvenstva!
22 sata•Nogomet

Panama - Hrvatska 0:1: Teško izborena pobjeda i veliki korak prema nokaut fazi
1 dan•Nogomet

KRONOLOGIJA: BiH - Katar 3:1 (Svjetsko prvenstvo, skupina B)
1 dan•Nogomet

KRONOLOGIJA: Švicarska - Kanada 2:1 (Svjetsko prvenstvo 2026., skupina B)
1 dan•Nogomet

KRONOLOGIJA: Škotska - Brazil 0:3 (Svjetsko prvenstvo, skupina C)
21 sat•Nogomet

Češka - Meksiko 0:3: Katastrofalno izdanje Čeha za oproštaj od Svjetskog prvenstva
16 sati•Nogomet

KRONOLOGIJA: Maroko - Haiti 4:2 (Svjetsko prvenstvo, skupina C)
21 sat•Nogomet

Ekvador - Njemačka: Nakon što su se uvalili u probleme, Ekvadorci se moraju izvlačiti na najteži način
6 sati•Nogomet

)
Sad još reci da si sluša Davida Haselhoffa!!
slušala The Clash. Inače volim i malo laganiju muziku, tako da su meni recimo A-ha zakon (i ne, nisu ni približno uspješni sad ka onda, al mislim da na retro spiki dižu dobru lovu), Cindy Lauper, Kim Wilde, Spandau Ballet, "The Boss"... ma ima toga još da sad ne nabrajam. Ima jako lipih pisama za koje znam, da da me neko pita jel znaš ijednu pismu od tog i tog izvođača, rekla bi da nemam pojma, a znam ih masu..




