Hrvatska politička scena

Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 93.749
11. svibnja 2014. u 21:29
kad su neki prije 2 i pol godine pisali kako ide poštena vlast,nas nekoliko su prozivali svim i svačim,sad ti isti su jako "znali" pa sad trpaju sve u isti koš
kakvo licemjerstvo na kvadrat
Domovine sin
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 23.10.2011.
Poruka: 10.239
11. svibnja 2014. u 21:32
Vilenjak je napisao/la:
kad su neki prije 2 i pol godine pisali kako ide poštena vlast,nas nekoliko su prozivali svim i svačim,sad ti isti su jako "znali" pa sad trpaju sve u isti koš
kakvo licemjerstvo na kvadrat
Vidi cijeli citat


Ne! Ljudski je griješiti i priznati pogrešku. Licemjerno je braniti lopine, bilo s jedne - bilo s druge strane. A zna se tko uvijek brani kradezeovske lopine. Koliko ja vidim nitko ne brani ovu nesposobnu vladu.
Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 93.749
11. svibnja 2014. u 21:34
leonard cohen je napisao/la:


Ne! Ljudski je griješiti i priznati pogrešku. Licemjerno je braniti lopine, bilo s jedne - bilo s druge strane. A zna se tko uvijek brani kradezeovske lopine. Koliko ja vidim nitko ne brani ovu nesposobnu vladu.
Vidi cijeli citat

za njezinu nesposobnost kriv je HDZ
TOČKA
Domovine sin
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 15.01.2005.
Poruka: 42.430
11. svibnja 2014. u 21:46
Pa nisu partijasi toliko glupi da idu pisati "SDP je posten i donosi promjene"... to su pisali prije dvije godine.

Sada se spinuje, skrece sa teme, malo pametnije se to radi, kako rekoh cim neki potres u SDP-u, neka afera, kriminal, unutarstranacki obracuni, odmah se krece sa kradezeom. Klasicni spin... prvu godinu Plana 21, za sve lose je kriva bila zaostavstvina kradezea i "trebace vremena SDP-u da dovede drzavu u red"... sada kada vise ta prica nema nikakvog smisla, i kada se vidi da su esdepenjare gori od kradezenjara, sad se paznja konstantno skrece sa SDP-a i njihovih tragikomicnih poteza...

Do sada smo vec apsolvirali, Sanaderov HDZ je bio mafijaska organizacija... mada za neke je i Tudjmanov HDZ mafijaska organizacija, naravno, stranka opasnih namjera... za njih je tom logikom i Blago Zadro mafijas, naravno ne smiju oni to na glas reci. I svi hrvatski heroji koji su eto imali tu clansku kartu HDZ-a, za pojedince su mafijasi... ali ja se ne zelim previse baviti tim jadnicima.

Elem, HDZ je mafijaska stranka, apsolvirano... nego, sto cemo mi sa ovima sto su na vlasti sada?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 23.10.2011.
Poruka: 10.239
11. svibnja 2014. u 21:51
Vilenjak je napisao/la:
leonard cohen je napisao/la:


Ne! Ljudski je griješiti i priznati pogrešku. Licemjerno je braniti lopine, bilo s jedne - bilo s druge strane. A zna se tko uvijek brani kradezeovske lopine. Koliko ja vidim nitko ne brani ovu nesposobnu vladu.
Vidi cijeli citat

za njezinu nesposobnost kriv je HDZ
TOČKA
Vidi cijeli citat


pa jel te sram praviti se tako blesav? mene bi stvarno bila sramota. za nesposobnost SDP-a su krivi milanovic, jovanovic i ini. mene to nije sramota priznati (iako ja nemam što priznavati, nikad nisam za njih ni glasao u zivotu, za hdz sam jednom, ako te bas zanima), dok je neke sramota priznati kakvih sve lopina ima u KRADEZEU. jebiga, svako se češe tamo gdhe ga svrbi, a ti i dalje bacaj djecje spinove. covjek bi od tebe ocekivao malo inteligentniji odgovor.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 23.10.2011.
Poruka: 10.239
11. svibnja 2014. u 21:52
dimnjacar je napisao/la:
Pa nisu partijasi toliko glupi da idu pisati "SDP je posten i donosi promjene"... to su pisali prije dvije godine.

Sada se spinuje, skrece sa teme, malo pametnije se to radi, kako rekoh cim neki potres u SDP-u, neka afera, kriminal, unutarstranacki obracuni, odmah se krece sa kradezeom. Klasicni spin... prvu godinu Plana 21, za sve lose je kriva bila zaostavstvina kradezea i "trebace vremena SDP-u da dovede drzavu u red"... sada kada vise ta prica nema nikakvog smisla, i kada se vidi da su esdepenjare gori od kradezenjara, sad se paznja konstantno skrece sa SDP-a i njihovih tragikomicnih poteza...

Do sada smo vec apsolvirali, Sanaderov HDZ je bio mafijaska organizacija... mada za neke je i Tudjmanov HDZ mafijaska organizacija, naravno, stranka opasnih namjera... za njih je tom logikom i Blago Zadro mafijas, naravno ne smiju oni to na glas reci. I svi hrvatski heroji koji su eto imali tu clansku kartu HDZ-a, za pojedince su mafijasi... ali ja se ne zelim previse baviti tim jadnicima.

Elem, HDZ je mafijaska stranka, apsolvirano... nego, sto cemo mi sa ovima sto su na vlasti sada?
Vidi cijeli citat



tuđmanov hdz je počeo sa unistavanjem hrvatske privatizirajuci sve sto su stigli. a sdp i sanaderov hdz su samo nastavili. jebiga, tebi to nije jasno niti nakon sto je 1000 puta napisano. ti samo ko papagaj ponavljas neke partijase, ja koliko vidim svi su ogorceni na ovu vladu, ali i na hdz. dok ti nicim ne dajes dojam da si ogorcen kradezeom. to je ta razlika.

rekao si u zadnjem pasusu da je HDZ mafijaska stranka. AMEN. ovi drugi su također. tu prica staje, barem sto se mene tice. kome dati glas na iducim izborima, e to je pitanje.
[uredio leonard cohen - 11. svibnja 2014. u 21:56]
Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 93.749
11. svibnja 2014. u 22:00
leonard cohen je napisao/la:


pa jel te sram praviti se tako blesav? mene bi stvarno bila sramota. za nesposobnost SDP-a su krivi milanovic, jovanovic i ini. mene to nije sramota priznati (iako ja nemam što priznavati, nikad nisam za njih ni glasao u zivotu, za hdz sam jednom, ako te bas zanima), dok je neke sramota priznati kakvih sve lopina ima u KRADEZEU. jebiga, svako se češe tamo gdhe ga svrbi, a ti i dalje bacaj djecje spinove. covjek bi od tebe ocekivao malo inteligentniji odgovor.
Vidi cijeli citat

prvo ti malo pripazi na rječnik,jer buš dobil bančinu,ako ne znaš komunicirati..nemoj...ja ne vidim nigdje da sam ti na ovaj način repliciral.....
ne znam s kim se ti svađaš,jer mi je totalno svjedno koja je tvoja politička opcija,to je tvoja privatna stvar,za koga ćeš glasati,radiš to po svom nahođenju....
ja sam ovdje barem stotinu puta pisal,protiv lopovčina,cijelu storiju sam pisal i o HDZ-u i svima,tak da se ne mislim ponavljati...
sad je na vlasti Kukuriku koalicija
daklem,velik broj HDZ-ovaca je u sudskim procesima....
znaš kaj je interesantno
HDZ su looovi
ovi su nesposobni
Savez za Hrvatsku je opasan,sa previše malih stranaka i egoističnih tipova
Laburisti su sindikalci koji samo pričaju
Holy je za zavedene glasače
HSS,HSLS i ostali opće više postoje?
Radiale nemamo
za koga ćemo glasat?
onog trenutka kad se neće glasat za stranke nego za ljude mi ćemo prosperirati
onog dana kad se ukinu županije,raznorazne udruge,šerifi u općinama i gradoivima,imat ćemo i novac


[uredio Vilenjak - 11. svibnja 2014. u 22:01]
Domovine sin
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 15.01.2005.
Poruka: 42.430
11. svibnja 2014. u 22:00
A tko je onda izabrao SDP gradonacelnike Rijeke, Splita, Vukovara, ako su svi razocarani u vladajucu partiju?

Daj leonarde, jos ces mi reci da likovi poput Igora Mandica zive u crtanim stripovima.
Ivo Krečak
Ivo Krečak
Mali dioničar
Pristupio: 03.08.2010.
Poruka: 5.627
11. svibnja 2014. u 22:01
jebla vas politika
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 27.03.2012.
Poruka: 13.021
11. svibnja 2014. u 22:12
dimnjacar je napisao/la:
Pa nisu partijasi toliko glupi da idu pisati "SDP je posten i donosi promjene"... to su pisali prije dvije godine.

Sada se spinuje, skrece sa teme, malo pametnije se to radi, kako rekoh cim neki potres u SDP-u, neka afera, kriminal, unutarstranacki obracuni, odmah se krece sa kradezeom. Klasicni spin...
Vidi cijeli citat

hahahaha pa koji si ti mutikaša pa to je da čovjek ne povjeruje. tko te ne zna, al stvarno bi te preskupo preplatio, digao bi kredit. 

spin-doktore,

pričamo trenutno o hdz-u jer je netko spomenuo ukidanje ulice tuđmana ovo ono i rasplela se priča o hdz-u. a ne bi se na kraju krajeva ni rasplela da nije vas par dušebrižnika koji su tako neobično osjetljivi kada netko spomene notornu činjenicu da je hdz kriminalna organizacija.
što se tiče ove gamadi na vlasti, ja sam bezbroj puta pisao o njima kao pošasti i karcinomu, ian, capt. jack, delko evo i cohen ugl svi. zapravo ja ne znam tko je uopće na ovom forumu u zadnjih godinu dana napisao jednu pozitivnu riječ o tim nesposobnim korumpiranim lopovima.
o njima i njihovim aferama se piše svakodnevno.. ALI sama činjenica da su na vlasti ne znači da se ne treba komentirat otužna stvarnost svih nas da je glavna oporbena stranka ujedno i ta ista zločinačka organizacija koja nas je gurnula u ponor. koja je udomaćila moto političar sam, dakle kradem
[uredio Kontroler - 11. svibnja 2014. u 22:13]
  • Najnovije
  • Najčitanije