Hrvatska politička scena

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 23.10.2011.
Poruka: 10.239
11. svibnja 2014. u 18:30
dimnjacar je napisao/la:
Nop, za sve pljacke, malverzacije i kriminal SDP-a, kriv je adeze.

Zabij glavu u pijesak i ponavljaj kriv je adeze... ponasanje prosjecnog lobotomiziranog partijskog glasaca.
Vidi cijeli citat


ahahahahaahah. jebote kakav patetičan pokušaj obrane kradezea.

ja nisam vidio da je itko rekao da milanović, jovanović, linić itd i sdp nisu nesposobna/lopovska gamad, ali bome vidim da pojedinci već skoro desetljeće brane ove lopove iz hdz-a.
 ja kad bi branio te dvije lopovske institucije sdp/hdz, ozbiljno bi se zapitao kakav sam čovjek, imam li trunke morala i poštenja u sebi. ali pojedinci su toliko zaprljani branjenjem ovih lopovskih guba, sanader, karamarko, šeks, itd da ih ne bi oprala nijedna voda ovog svijeta.
ne znaš tko je nesposobniji i veći lopov, hdz ili sdp.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 15.01.2005.
Poruka: 42.430
11. svibnja 2014. u 18:41
Tko trenutno vlada Hrvatskom?

Tko trenutno pljacka hrvatske gradjane?

Vracanje u nekakvu proslost, to je spin i bjezanje od pravih tema. Nitko od vas ne komentira rijecku mafiju SDP-a, samo lupate minuse, i spinujete na kradeze.

Naravno, da ste zlonamjerni, jasno govori cinjenica nitko od vas kada spominje "devedesete", niti jednom rjecju ne spomene cinjenicu da je tih godina Hrvatska bila izlozena krvavoj agresiji, da je trecina Hrvatske okupirana, opljackana, unistena, spaljena, samo ponavljate napamet naucene mantre iz EPH glasila.... nedostaje vam samo 200 obitelji... ali poceli ste razmisljati i shvatati da je glupo spominjati 200 obitelji, kada ne znas nabrojati ni 10 njih, a kamoli 200.

Dajte malo o Pasalicu, o Susku, niste dugo. Nemoj slucajno da pisete o Linicu, Merzelici, Jovanovicu i ostalim SDP lopuzama.
Munchen
Munchen
Potencijal za velika djela
Pristupio: 05.09.2012.
Poruka: 1.546
11. svibnja 2014. u 18:48
Captain Jack je napisao/la:

a argument broj dva je da su svi koji ne misle isto crveni, komunjare i jugonostalgičari, vaš mozak ne dozvoljava treću opciju kaj je zabrinjavajuće ograničeno i tragikomično razmišljanje

takvo mišljenje je zadrto, zaostalo i takve ovce poput tebe su karcinom ove države, nažalost ima ih puno previše i dok se takvih ne riješimo, ova banana država ne ide naprijed i ja tu ne vidim ama baš nikakve perspektive
Vidi cijeli citat


 A jesi sad nasro gomilu gluposti. Daj nemoj o trećim opcijama i zadrtim mišljenjima sve dok iznosiš onakve generalne ocjene (s prošle stranice) bez imalo razrade i argumenata s kojima su počela sva ova prepucavanja.

P.s. Meni nije bad napisati da je HDZ nepoštena stranka, i da razni uhljebi preko nje više ili manje ostvaruju gotovo paralelan sustav vlasti i iskorištavanja ljudi ove zemlje .. ali pomalo je idiotno donositi ocjene a'la Jovanović o HDZ-u kao do srži kriminalne organizacije i slično; ne volim ni ja komuniste ni SDP pa mi je sasvim jasno da bi idiotno zvučalo kad bih rekao da su oni do srži jugoslavenski, ovakvi, onakvi ..
Za slobodu i za dom!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 25.05.2010.
Poruka: 648
11. svibnja 2014. u 18:50
ma tipično hrvatski,mali ljudi se svađaju dok oni i dalje pljačkaju,bilo desni ili lijevi isti kurac,a vi od toga imate figu,osim ako niste njihovi uhljebi
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 15.01.2005.
Poruka: 42.430
11. svibnja 2014. u 18:58
Ne svadjamo se vec polemiziramo.

Sto puta prozvakana tema, kad kod neko sranje u SDP-u, krene tema o "devedesetim i kradezeu".

Ali kad god, nevjerojatan tajming, sad je sranje sa Milanovicem i Linicem, odmah krenu teme o Sanaderu, i naravno Tudjmanu, omiljena meta.

Neka budala iz Primostena uklonila Tudjmana i dobio tisuce lajkova Jovana i Mustafa, i sad ide 12 stranica nadjebavanja o Tudjmanu.

Za to vrijeme Liniceva la famiglia Fiume, priprema rusenje Zorana Milanovica. Pa zar to nije smijesno.

I onda se jos pojavi debil Jakovcic sa prijedlogom da je vrijeme za veliku koaliciju SDP-a i HDZ-a.

Mada me nebi cudilo uopce, a onda ce kao slucajno, prestati sve price o kradezeu.

Kao sto je i Sander bio omiljen u lijevim krugovima, kad se samo sjetim koliko ga je bojangles hvalio, Sanader europejac, pravi premijer, ljudina, "konacni otklon Hrvatske od mrskih Hercegovaca i Tudjmana"... mislim, smijrija jedna.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 15.07.2013.
Poruka: 263
11. svibnja 2014. u 19:43
dimnjacar je napisao/la:
Neka budala iz Primostena uklonila Tudjmana i dobio tisuce lajkova Jovana i Mustafa...

Vidi cijeli citat


Da zavedene muslimane, urbane jugoslovene, djecu jugooficira i neprijatelje hrvatske drzave i ne spominjemo.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 15.01.2005.
Poruka: 42.430
11. svibnja 2014. u 19:49
Bar je Facebook prepun tih i takvih... kompleksasi koji zajedno sa Jovanima i Mustafama ismijavaju hrvatske branitelje, nazivaju ih kromanjoncima, groze se hrvatskih navijackih reklama pred SP (ali ne i bosnjackih, recimo), groze se komentiranja Drage Cosica koji previse navija za Hrvatku (dok im je onaj debil Marijan cool i super, covjek koji dobije srcani udar kad se Dzeko nadje u gol sansi, ali Cosic ih nervira) i tako dalje...

Uostalom, kome ja ovo pisem, sve je to opcepoznato.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 23.10.2011.
Poruka: 10.239
11. svibnja 2014. u 20:13
Jebote dimni koje ti lazi pises, pa to je vec postalo bolesno. pa ti u svemu nalazis neke urote. cosic je senilni starac koji veze o sportu nema. uopće nije u korak sa vremenom, ne prati sport, već samo kad dođe veliko natjecanje. uopće ne zna mlade talente.

evo jedan primjer koji je to redikul. kad je neka odluka kontra nas, onda su suci zlocinci, mi smo mala drzava koju skandinavci kradu, itd. a kad suci nesto nama poklone, onda kaze dobrodosla pogreska sudaca, hvala gospodo suci i sl. tip je totalni licemjer. i onda se stvori dojam kod ljudi da nas uvijek kradu.
sto se tice marijana, tu lazes ko pas, jer su svi pisali da je tip teski debil i da se preserava 5 puta gore od cosica. tip je totalni neizivljeni pacijent, to se jasno vidi na ovom videu i ne znam kome ovo može biti simpatično.. https://www.youtube.com/watch?v=U2TcLldEej4

 
 ne mogu vjerovati da i ovdje trazis urotu.

  sto se trenutne vlade tice, ne znam tko je to na jebenom forumu rekao da prave dobar posao i da su sposobni?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 15.01.2005.
Poruka: 42.430
11. svibnja 2014. u 21:17
Konstantno moram ponavljati, kad ljudi ne citaju sta pise... rekoh, "FB je prepun takvih likova"... pa citam, snjuhaj malo po FB grupama "humoristicnog" tipa, konstantno se vrijedjaju hrvatski komentatori, sportasi, glazbenici, vojnici, ismijavaju, najcesce neki hrvatski trut stavi recimo navijacku pjesmu za SP, i onda skupa sa Jovanima i Mustafama ismijavaju, sprdaju se, verbalno pljuju po kockicama... tako je i sa Cosicem, kojeg je i jebeni t portal uzeo na zub jer "previse navija za Hrvatsku"... daj covjece, ne pravi me blesavim, prepun je net prostor iskompleksiranih hrvatskih konjusara.

Ne govorim sada (samo) o ovome forumu, citaj malo sta pisem. A ima takvih i ovdje, nego dosta ih je otislo sa svojim idejnim vodjom.

Ne znam za tebe, ali moraces akceptirati cinjenica da dosta "Hrvata" ne voli Hrvatsku. To nije nikakva teorija zavjere, to je svakodnevica.
Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 93.749
11. svibnja 2014. u 21:27
Dragu Ćosića za doživotnog komentatora svih Hrvatskih reprezentacija,ne računajući vaterpolo i tenis gdje je car Mićo Dušanović
Alilooooooooooooović
Domovine sin
  • Najnovije
  • Najčitanije