Jebote dimni koje ti lazi pises, pa to je vec postalo bolesno. pa ti u svemu nalazis neke urote. cosic je senilni starac koji veze o sportu nema. uopće nije u korak sa vremenom, ne prati sport, već samo kad dođe veliko natjecanje. uopće ne zna mlade talente.
evo jedan primjer koji je to redikul. kad je neka odluka kontra nas, onda su suci zlocinci, mi smo mala drzava koju skandinavci kradu, itd. a kad suci nesto nama poklone, onda kaze dobrodosla pogreska sudaca, hvala gospodo suci i sl. tip je totalni licemjer. i onda se stvori dojam kod ljudi da nas uvijek kradu.
sto se tice marijana, tu lazes ko pas, jer su svi pisali da je tip teski debil i da se preserava 5 puta gore od cosica. tip je totalni neizivljeni pacijent, to se jasno vidi na ovom videu i ne znam kome ovo može biti simpatično..
https://www.youtube.com/watch?v=U2TcLldEej4
ne mogu vjerovati da i ovdje trazis urotu.
sto se trenutne vlade tice, ne znam tko je to na jebenom forumu rekao da prave dobar posao i da su sposobni?