Hrvatska politička scena

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 10.09.2009.
Poruka: 5.959
11. svibnja 2014. u 17:10
leonard cohen je napisao/la:
ok. kako se izvlacis sa svojom retorikom. mamic bi ti pozavidio. da preformuliram pitanje. jesu ti vodeci ljudi kradezea lopovi. mozes odgovoriti za svakog ponaosob ili u globalu. znaci jesu li lopovi ili ne? jebeno jednostavno. znaci ne stranka, nego vodeci ljudi iste.

dakle. sanader, karamarko, kalmeta, jelić, bošnjaković, šeks, jaca, mesić...
Vidi cijeli citat


ne izvlacim se nego ti pokusavam objasniti da ne mozes gledati na problem sa stajalista "svi su oni lopovi" i da tu zavrsi mentalni napor.

ponaosob ti mogu reci sto znam i sto je sud rekao. ja nemam uvid u ono u sto nemam pa ne mogu ni tvrditi nesto sto ne znam. ako me razumijes.

sanader - proglasen kriv po puno optuzbi, vjerujem da jest za neke ili mnoge kriv, ali i da mu je dosta toga napakirano od "svjedoka pokajnika" (apsurd) pa ispada da je on sam sve pokrao, a ostali su stare postenjacine, ali je sto se mene tice puno vise kriv sto nije institucije ocistio od jugo i sprskog olosa koje je zlocinacka koalicija instalirala 2000.-2003. te nije radio na tome da drzavu osnazi iznutra.

karamarko - ne znam je li lopov, ali mi se njegova povijest, nastup, retorika i vodstvo ne svidja ni najmanje. mislim da je ubacen igrac.

kalmeta - ne znam je li lopov, ali se u njegovom resoru previse toga nezakonitog dogadjalo da on to ne zna.

jelic, bosjakovic ne znam tko su

seks - ne znam je li lopov, ali je covjek kao pravnik zasluzan za mnoge stvari u stvaranju hrvatske, najvazniji je ustav. inace mi nije nikada bio drag jer mi se cini kao lojalni partijski igrac, bez ideala.

kosor - prilicno sam siguran da je cista sto se tice lopovluka, ali je blesava, nesposobna, izmanipulirana.

mesic - kakve on veze s hdz-om ima? nema goreg smeca u hrvatskoj od njega, suditi mu za veleizdaju i pogubiti na glavnom trgu glavnog grada.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 10.09.2009.
Poruka: 5.959
11. svibnja 2014. u 17:13
leonard cohen je napisao/la:
cyc je napisao/la:
db je napisao/la:
kakve veze ulica sa imenom franje tuđmana ima s tim što je HDZ lopovska stranka?
HDZ postoji koliko godina? franjo tuđman je sa svojim manama i vrlinama, zaslugama i grijesima, umro 1999 godine, država je nakon njega ostala u jednom komadu, pogođena ratom, dijelom razrušena, ali objedinjena, međunarodno priznata, sa svim organima zakonodavne, izvršne i sudbene vlasti. nakon te 1999 godine, prošlo je 15 godina, na vlasti u državi i HDZ-u se promjenila gomila ljudi i zasluge za ono kako živimo velikim dijelom snose upravo ti ljudi!
Vidi cijeli citat


pa vidis da se stalno plasira teza kako je franjo tudjman kriv sto smo u govnima.
a to plasiraju oni kojima on zaista jest kriv sto ih je sjebao i stvorio hrvatsku, samo to nece otvoreno reci nego ce glupoj boraniji prodavati kako je eto on ukrao i svi koji nesto imaju su automatski lopovi, osim partije, naravno. oni su naslijedili posteno.

Vidi cijeli citat


oprosti, ali ti si totalni redikul. gdje je netko sad jebeno napisao da partija nije lopovska organizacija? niti ja niti keptn đek to nismo napisali, DAPAČE. ali tvoj mozak je ogranicen da bi to shvatio. jedni i drugi su gori od crnih cetnika. al tvoj ograniceni mozak i dalje vjeruje karamarku i adezeu.

franjo tuđman nije jedini kriv, ali je jedan od krivaca. isto kao i sanader, odnosno milanović i niz drugih ljudi. je li tebi to toliko teško za shvatiti. imam osjećaj da bi ti i sanadera nogama i rukama branio.
Vidi cijeli citat


mog ograniceni mozak vozi krugove mlaznjakom 3 macha oko tvog propelerca koji se gusi od nedostatka kisika.
nisi ni shvatio najjednostavniju prosirenu recenicu.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 27.03.2012.
Poruka: 13.021
11. svibnja 2014. u 17:14
cyc je napisao/la:


mesic - kakve on veze s hdz-om ima? nema goreg smeca u hrvatskoj od njega, suditi mu za veleizdaju i pogubiti na glavnom trgu glavnog grada.
Vidi cijeli citat

to je to, to je naš sus u svom orginalu  


Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 10.09.2009.
Poruka: 5.959
11. svibnja 2014. u 17:16
Kontroler je napisao/la:
sus sa svojim standardnim kumrovečkim odgovorima. diplomirani političar 1/1, potpuno ista retorika i iste replike ko u tomice karamarka (s kojim vjerojatno i dijeli stranačku iskaznicu)

hdz je kriminalna organizacija u svojoj srži i u svojoj svrsi

tko kaže drugačije može biti jedino a)hadezeovac b) hdz-ov 'dužnik' (deseci tisuća lažnih branitelja, lažnih invalida i drugih raznih uhljeba u ovoj državi)  c)maloumnik
Vidi cijeli citat


ok frende, ja nisam nijedno od toga i nemam nista od ove drzave u materijalnom smislu.
bilo bi mi bolje da zivim i radim vani, a ne da gledam i slusam vas umobolnu sirotinju kako se koprca u vlastitim govnima.
pun mi vas je kurac vise, izumrite i pustite normalne hrvatske ljude s voljom, zeljom i sposobnostima na miru.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 23.10.2011.
Poruka: 10.239
11. svibnja 2014. u 17:18
Kontroler je napisao/la:
cyc je napisao/la:


mesic - kakve on veze s hdz-om ima? nema goreg smeca u hrvatskoj od njega, suditi mu za veleizdaju i pogubiti na glavnom trgu glavnog grada.
Vidi cijeli citat

to je to, to je naš sus u svom orginalu  


Vidi cijeli citat


namjerno sam spomenuo mesića. kako za njega sve kaze direktno, a za kradezeovske lopine okolo 
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 27.03.2012.
Poruka: 13.021
11. svibnja 2014. u 17:19
pozivaš neistomišljenika na izumiranje? al kako točno da izumremo, što tvoj mlažnjak od mozga koji piči 3 maha predlaže?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 10.09.2009.
Poruka: 5.959
11. svibnja 2014. u 17:21
naravno, cim netko ne dijeli vasu prizemnu retoriku koju ste pokupili iz jalne okoline slicnih civilizacijskih i umnih dosega, odmah je na platnoj listi.

tako su i komunisti diljem svijeta stvarali neprijatelje.

pozivam prirodnu selekciju da ucini svoje, a boga molim da mi sacuva zivce.
[uredio cyc - 11. svibnja 2014. u 17:22]
nikoništ
nikoništ
Dokazano ovisan
Pristupio: 06.06.2013.
Poruka: 17.023
11. svibnja 2014. u 18:06
Kontroler je napisao/la:
sus sa svojim standardnim kumrovečkim odgovorima. diplomirani političar 1/1, potpuno ista retorika i iste replike ko u tomice karamarka (s kojim vjerojatno i dijeli stranačku iskaznicu)

hdz je kriminalna organizacija u svojoj srži i u svojoj svrsi

tko kaže drugačije može biti jedino a)hadezeovac b) hdz-ov 'dužnik' (deseci tisuća lažnih branitelja, lažnih invalida i drugih raznih uhljeba u ovoj državi)  c)maloumnik
Vidi cijeli citat


Tak ceš pisati za SDP kad izgube izbore, i njih 2/3 završi po zatvorima?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 15.01.2005.
Poruka: 42.430
11. svibnja 2014. u 18:11
Nop, za sve pljacke, malverzacije i kriminal SDP-a, kriv je adeze.

Zabij glavu u pijesak i ponavljaj kriv je adeze... ponasanje prosjecnog lobotomiziranog partijskog glasaca.
Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 93.749
11. svibnja 2014. u 18:16
tik-tak
tik-tak
tik-tak
tik-tak
Domovine sin
  • Najnovije
  • Najčitanije