Hrvatska politička scena

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 23.10.2011.
Poruka: 10.239
11. svibnja 2014. u 16:32
cyc. je li možeš odgovoriti na vrlo jednostavno pitanje, nemoj samo biti patetičan kao broj jedan pa ići u širine. je li tebi hdz poštena stranka ili nije? 

da ili jebeno ne?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 10.09.2009.
Poruka: 5.959
11. svibnja 2014. u 16:36
leonard cohen je napisao/la:
cyc. je li možeš odgovoriti na vrlo jednostavno pitanje, nemoj samo biti patetičan kao broj jedan pa ići u širine. je li tebi hdz poštena stranka ili nije? 

da ili jebeno ne?
Vidi cijeli citat


ne mogu, jer je to pitanje kao "jesu li tebi talijani/australci/cileanci itd. posteni narod ili nisu?"
dakle, pitanje je glupo u svojoj srzi i bilo kakav odgovor nema veze s mozgom.
Captain Jack
Captain Jack
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 21.09.2008.
Poruka: 25.365
11. svibnja 2014. u 16:42
cyc je napisao/la:
leonard cohen je napisao/la:
cyc. je li možeš odgovoriti na vrlo jednostavno pitanje, nemoj samo biti patetičan kao broj jedan pa ići u širine. je li tebi hdz poštena stranka ili nije? 

da ili jebeno ne?
Vidi cijeli citat


ne mogu, jer je to pitanje kao "jesu li tebi talijani/australci/cileanci itd. posteni narod ili nisu?"
dakle, pitanje je glupo u svojoj srzi i bilo kakav odgovor nema veze s mozgom.
Vidi cijeli citat


naravno da je pitanje na mjestu, ali vješto izbjegavaš odgovor jer si jedan od onih okorjelih HDZ-ovaca koji se vode za tim da su oni osnovali ovu državu i da je to jedino bitno..to kaj su poslije u toj državi apsolutno sve uništili, to je nebitno i pred tim svjesno zatvarate oči, iako ste toga svjesni

a argument broj dva je da su svi koji ne misle isto crveni, komunjare i jugonostalgičari, vaš mozak ne dozvoljava treću opciju kaj je zabrinjavajuće ograničeno i tragikomično razmišljanje

takvo mišljenje je zadrto, zaostalo i takve ovce poput tebe su karcinom ove države, nažalost ima ih puno previše i dok se takvih ne riješimo, ova banana država ne ide naprijed i ja tu ne vidim ama baš nikakve perspektive
nek i Krušlin vidi Rija, al Hrvatsku sine voli
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 23.10.2011.
Poruka: 10.239
11. svibnja 2014. u 16:43
lol. usporedivati cijeli narod sa jednom strankom je glupo u svojoj srzi. nisam ni sumnjao da ces elegantno izbjeci odgovor.

sve si rekao. takvim kao što si ti je kradeze institucija postenja.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 10.09.2009.
Poruka: 5.959
11. svibnja 2014. u 16:49
upecali ste se na vlastitu intelektualnu inferiornost.

naime, ako imas bilo kakvu otvorenu skupinu razlicitih ljudi, a sto je ona veca to je i heterogenija te ih ne mozes sve ni poznavati, pa  onda pitanja tipa "jesu li oni posteni" gube smisao i odgovor "da" ili "ne" mogu dati samo jako uskraceni umovi skloni stereotipima.

u hdz je mogao uci tko je htio, bio on kurvin sin ili ne, isto kao sto se na ovaj forum moze prijaviti bilo tko.
je li ovaj forum posten? aj mi daj decidiran odgovor na to.

vama smeta vlastita nemoc i onda trazite krivca, kao sto su u srednjem vijeku trazili vjestice, komunizmu unutarnje i vanjske neprijatelje, poslijeratnoj americi komuniste itd.
[uredio cyc - 11. svibnja 2014. u 16:51]
db
db
Dokazano ovisan
Pristupio: 27.07.2010.
Poruka: 15.447
11. svibnja 2014. u 16:51
kakve veze ulica sa imenom franje tuđmana ima s tim što je HDZ lopovska stranka?
HDZ postoji koliko godina? franjo tuđman je sa svojim manama i vrlinama, zaslugama i grijesima, umro 1999 godine, država je nakon njega ostala u jednom komadu, pogođena ratom, dijelom razrušena, ali objedinjena, međunarodno priznata, sa svim organima zakonodavne, izvršne i sudbene vlasti. nakon te 1999 godine, prošlo je 15 godina, na vlasti u državi i HDZ-u se promjenila gomila ljudi i zasluge za ono kako živimo velikim dijelom snose upravo ti ljudi!
[uredio db - 11. svibnja 2014. u 16:52]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 23.10.2011.
Poruka: 10.239
11. svibnja 2014. u 16:57
ok. kako se izvlacis sa svojom retorikom. mamic bi ti pozavidio. da preformuliram pitanje. jesu ti vodeci ljudi kradezea lopovi. mozes odgovoriti za svakog ponaosob ili u globalu. znaci jesu li lopovi ili ne? jebeno jednostavno. znaci ne stranka, nego vodeci ljudi iste.

dakle. sanader, karamarko, kalmeta, jelić, bošnjaković, šeks, jaca, mesić...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 10.09.2009.
Poruka: 5.959
11. svibnja 2014. u 16:58
db je napisao/la:
kakve veze ulica sa imenom franje tuđmana ima s tim što je HDZ lopovska stranka?
HDZ postoji koliko godina? franjo tuđman je sa svojim manama i vrlinama, zaslugama i grijesima, umro 1999 godine, država je nakon njega ostala u jednom komadu, pogođena ratom, dijelom razrušena, ali objedinjena, međunarodno priznata, sa svim organima zakonodavne, izvršne i sudbene vlasti. nakon te 1999 godine, prošlo je 15 godina, na vlasti u državi i HDZ-u se promjenila gomila ljudi i zasluge za ono kako živimo velikim dijelom snose upravo ti ljudi!
Vidi cijeli citat


pa vidis da se stalno plasira teza kako je franjo tudjman kriv sto smo u govnima.
a to plasiraju oni kojima on zaista jest kriv sto ih je sjebao i stvorio hrvatsku, samo to nece otvoreno reci nego ce glupoj boraniji prodavati kako je eto on ukrao i svi koji nesto imaju su automatski lopovi, osim partije, naravno. oni su naslijedili posteno.

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 23.10.2011.
Poruka: 10.239
11. svibnja 2014. u 17:02
cyc je napisao/la:
db je napisao/la:
kakve veze ulica sa imenom franje tuđmana ima s tim što je HDZ lopovska stranka?
HDZ postoji koliko godina? franjo tuđman je sa svojim manama i vrlinama, zaslugama i grijesima, umro 1999 godine, država je nakon njega ostala u jednom komadu, pogođena ratom, dijelom razrušena, ali objedinjena, međunarodno priznata, sa svim organima zakonodavne, izvršne i sudbene vlasti. nakon te 1999 godine, prošlo je 15 godina, na vlasti u državi i HDZ-u se promjenila gomila ljudi i zasluge za ono kako živimo velikim dijelom snose upravo ti ljudi!
Vidi cijeli citat


pa vidis da se stalno plasira teza kako je franjo tudjman kriv sto smo u govnima.
a to plasiraju oni kojima on zaista jest kriv sto ih je sjebao i stvorio hrvatsku, samo to nece otvoreno reci nego ce glupoj boraniji prodavati kako je eto on ukrao i svi koji nesto imaju su automatski lopovi, osim partije, naravno. oni su naslijedili posteno.

Vidi cijeli citat


oprosti, ali ti si totalni redikul. gdje je netko sad jebeno napisao da partija nije lopovska organizacija? niti ja niti keptn đek to nismo napisali, DAPAČE. ali tvoj mozak je ogranicen da bi to shvatio. jedni i drugi su gori od crnih cetnika. al tvoj ograniceni mozak i dalje vjeruje karamarku i adezeu.

franjo tuđman nije jedini kriv, ali je jedan od krivaca. isto kao i sanader, odnosno milanović i niz drugih ljudi. je li tebi to toliko teško za shvatiti. imam osjećaj da bi ti i sanadera nogama i rukama branio.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 27.03.2012.
Poruka: 13.021
11. svibnja 2014. u 17:10
sus sa svojim standardnim kumrovečkim odgovorima. diplomirani političar 1/1, potpuno ista retorika i iste replike ko u tomice karamarka (s kojim vjerojatno i dijeli stranačku iskaznicu)

hdz je kriminalna organizacija u svojoj srži i u svojoj svrsi

tko kaže drugačije može biti jedino a)hadezeovac b) hdz-ov 'dužnik' (deseci tisuća lažnih branitelja, lažnih invalida i drugih raznih uhljeba u ovoj državi)  c)maloumnik