upecali ste se na vlastitu intelektualnu inferiornost.
naime, ako imas bilo kakvu otvorenu skupinu razlicitih ljudi, a sto je ona veca to je i heterogenija te ih ne mozes sve ni poznavati, pa onda pitanja tipa "jesu li oni posteni" gube smisao i odgovor "da" ili "ne" mogu dati samo jako uskraceni umovi skloni stereotipima.
u hdz je mogao uci tko je htio, bio on kurvin sin ili ne, isto kao sto se na ovaj forum moze prijaviti bilo tko.
je li ovaj forum posten? aj mi daj decidiran odgovor na to.
vama smeta vlastita nemoc i onda trazite krivca, kao sto su u srednjem vijeku trazili vjestice, komunizmu unutarnje i vanjske neprijatelje, poslijeratnoj americi komuniste itd.
[uredio cyc - 11. svibnja 2014. u 16:51]