Hrvatska politička scena

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 24.06.2008.
Poruka: 7.381
30. prosinca 2014. u 19:31
majan debić je napisao/la:
galeb75 je napisao/la:


ovo mora ić u post dana
da je ovo jedina neprirodna kolacija u povijesti moderne hrvatske države ne bi riječ rekao..
uostalom, po tvom nikad ne bi bile moguće tzv. velike koalcije jer se stranački ne podudaraju..
ovoj koaliciji je bio cilj srušiti HDZ..bilo je za predpostaviti da ce se koalicija urušiti..ali to je moralo doći demokratskim procesom, a ne zabranom državnog poglavara..

Vidi cijeli citat


nije jedina,to sam i napisao.Ako je tebi demokracija kad karikiram,hčsp i sdss idu u koaliciju samo da bi došli do fotelja onda živjela demokracija

pojedincima je važnije da sve bude na papiru demokratski a da li je moralno,koga briga...
Vidi cijeli citat


pa to i jest demokracija..jeli moralno ili politički upitno..to je druga stvar..
u svakom slučaju ne možeš ljudima ograničiti političko udruživanje jer je tvoja procjena da to nije moralno?!?!
u normalnom demokratskom procesu..te će stranke kazniti njihovi birači zbog te upitno moralne koalicije..a neće postojati vrhovnik koji će odlučivati što je ili što nije poželjno..
opet..i neka vrsta takve upitno moralne koalicije desila se upravo u HDZ..kad su samo zamijenili partijske knižice za članske iskaznice,,

Powers
Powers
Potencijal za velika djela
Pristupio: 10.03.2012.
Poruka: 1.248
30. prosinca 2014. u 19:31
majan debić je napisao/la:
neopacifist je napisao/la:

realno, hrvatski ne mogu...index, net i 24 su dno, jutarnji i ostala eph sranja ne želim čut, večernji je isto bljuvotina i uz to jako loše napravljena internet stranica, dnevno.hr su redikuli,  slobodna je još najbolja, najmanje plačenih članaka...jesam koga zaboravija?ne svađam se s tobom, ako imaš koji dobar sajt za preporučit rado ću probat.

Vidi cijeli citat


index i eph se ni ne mogu nazvati hrvatskim medijima,večernji je kukavičje jaje podvaljeno kao tobože desničarski
konzervativni medij a zapravo su totalno obratno od toga,slobodnu ne čitam a dnevno.hr se smatra redikulskim
samo zbog one famozne Zrinke K. koja piše o Luciferu koji vlada svijetom kroz glazbu i sličnim glupostima...
Ima tamo kvalitetnih novinara (Hodak,Holjevac) i tekstova,portal je neovisan i kroz tekstove nisu podržavali ni hdz
ni sdp nego treću opciju.Zaista ne znam zašto drže u redakciji tu Zrinku,ali često njezini tekstovi budu najčitaniji,
valjda jer ljudi vole čitati gluposti i teorije zavjere...ali šteta,jer se uvijek može linkati njezin tekst iz rubrike žutila
i cijeli portal i sve novinare proglasiti redikulskim samo zbog nje.Najbolje je čitati svašta pomalo,vidjeti ko piše
kakve tekstove,pogledati background novinara koji pišu jer će tad biti puno toga jasnije,i tek onda formirati svoje
mišljenje.Ne valja zaglaviti samo na 2-3 crvena portala kao većina ljudi i dopustiti ispiranje mozga od strane raznih
anacionalnih laprdala i uglavnom neškolovanih ljudi koji se nazivaju novinarima.
Vidi cijeli citat

Pokušaj sa narod.hr. To drži Markićka.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.06.2012.
Poruka: 889
30. prosinca 2014. u 19:32
Ušlo se u tisućitu stranicu najtolerantnijeg topica na forumu.

madmax17
madmax17
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 28.04.2007.
Poruka: 30.393
30. prosinca 2014. u 19:42
thegame je napisao/la:
Ušlo se u tisućitu stranicu najtolerantnijeg topica na forumu.

Vidi cijeli citat
Sramota  vidi se kolko smo u kurcu, umjesto da guzice&sise potegnemo do 2000.
"Smoke me a kipper, I'll be back for breakfast!" 🎸⚽🏀🎨
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 11.04.2013.
Poruka: 4.051
30. prosinca 2014. u 19:51
galeb75 je napisao/la:


pa to i jest demokracija..jeli moralno ili politički upitno..to je druga stvar..
u svakom slučaju ne možeš ljudima ograničiti političko udruživanje jer je tvoja procjena da to nije moralno?!?!
u normalnom demokratskom procesu..te će stranke kazniti njihovi birači zbog te upitno moralne koalicije..a neće postojati vrhovnik koji će odlučivati što je ili što nije poželjno..
opet..i neka vrsta takve upitno moralne koalicije desila se upravo u HDZ..kad su samo zamijenili partijske knižice za članske iskaznice,,

Vidi cijeli citat


onda je nekako bolje da imamo jednog moralnog vrhovnika nego 1000 ovih nemoralnih što koaliraju sa ''žutozelenim
vragovima'' da bi došli do fotelje.

ko što je Tuđman rekao:
“Što znači to da oporba u Zagrebu ima 60 posto glasova? To je kao da vam jedan seljak kaže da ima na svom dvoru 60 komada živine. Da li je to praščad ili telad? Da li su to kokoši ili guske? Gdje će svaki razborit seljak i čovjek znati da nasuprot takvom jatu jedan, a pogotovo jedan par rasnih konja ili rasnih krava, više vrijedi negoli čitavo takvo jato.”

i ne vjerujem da će birači kazniti te stranke koje su u neprirodnim i nemoralnim koalicijama jer ih ne kažnjavaju već godinama a vjerojatno nikad ni neće jer su birači u najmanju ruku upitne inteligencije...i Churchil je rekao da je najbolji
argument protiv demokracije petominutni razgovor sa prosječnim glasačem.Ne kažem da nam treba nekakva diktatura
ko u bivšim komunističkim državama ili ko u bivšoj Jugoslaviji,ali da nam treba jedan moralan vrhovnik koji će malo
stisnuti i korigirati neke stvari to sigurno,umjesto ovih fikusa koje danas imamo i koji se nazivaju predsjednicima.
Nama treba ponovno polupredsjednički sustav,jer kod nas ova nazovi demokracija očito nije uspjela.Kad stoka sitnog
zuba zastrani,onda treba čvrsta ruka i jaka ličnost da je vrati u red.Ponavljam,ne zazivam diktaturu jer će mnogi
to shvatiti na taj način da je polupredsjednički sustav diktatura i da j predsjednik sa kičmom i stavom diktator.
[uredio majan debić - 30. prosinca 2014. u 19:52]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 11.04.2013.
Poruka: 4.051
30. prosinca 2014. u 20:10
Powers je napisao/la:

Pokušaj sa narod.hr. To drži Markićka.
Vidi cijeli citat


evo baš sam kliknuo na portal i vidim da je vijest o Hanžekovićevoj čistki u jutarnjem na naslovnici.Sa ''radnog'' mjesta
su odletjeli Butković,Pleše i još par urednika.Zanimljivo da su imali mjesečni honorar svaki po više od 100 000 kn
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 24.06.2008.
Poruka: 7.381
30. prosinca 2014. u 20:16
majan debić je napisao/la:
galeb75 je napisao/la:


pa to i jest demokracija..jeli moralno ili politički upitno..to je druga stvar..
u svakom slučaju ne možeš ljudima ograničiti političko udruživanje jer je tvoja procjena da to nije moralno?!?!
u normalnom demokratskom procesu..te će stranke kazniti njihovi birači zbog te upitno moralne koalicije..a neće postojati vrhovnik koji će odlučivati što je ili što nije poželjno..
opet..i neka vrsta takve upitno moralne koalicije desila se upravo u HDZ..kad su samo zamijenili partijske knižice za članske iskaznice,,

Vidi cijeli citat


onda je nekako bolje da imamo jednog moralnog vrhovnika nego 1000 ovih nemoralnih što koaliraju sa ''žutozelenim
vragovima'' da bi došli do fotelje.

ko što je Tuđman rekao:
“Što znači to da oporba u Zagrebu ima 60 posto glasova? To je kao da vam jedan seljak kaže da ima na svom dvoru 60 komada živine. Da li je to praščad ili telad? Da li su to kokoši ili guske? Gdje će svaki razborit seljak i čovjek znati da nasuprot takvom jatu jedan, a pogotovo jedan par rasnih konja ili rasnih krava, više vrijedi negoli čitavo takvo jato.”

i ne vjerujem da će birači kazniti te stranke koje su u neprirodnim i nemoralnim koalicijama jer ih ne kažnjavaju već godinama a vjerojatno nikad ni neće jer su birači u najmanju ruku upitne inteligencije...i Churchil je rekao da je najbolji
argument protiv demokracije petominutni razgovor sa prosječnim glasačem.Ne kažem da nam treba nekakva diktatura
ko u bivšim komunističkim državama ili ko u bivšoj Jugoslaviji,ali da nam treba jedan moralan vrhovnik koji će malo
stisnuti i korigirati neke stvari to sigurno,umjesto ovih fikusa koje danas imamo i koji se nazivaju predsjednicima.
Nama treba ponovno polupredsjednički sustav,jer kod nas ova nazovi demokracija očito nije uspjela.Kad stoka sitnog
zuba zastrani,onda treba čvrsta ruka i jaka ličnost da je vrati u red.Ponavljam,ne zazivam diktaturu jer će mnogi
to shvatiti na taj način da je polupredsjednički sustav diktatura i da j predsjednik sa kičmom i stavom diktator.
Vidi cijeli citat


dozvoljavam da imas pravo da je tebi to bolje..meni nije..
postavio sam ti između redova pitanje..nisi odgvorio..taj isti moralni vrhovnik je dozvolio masovni prelazak iz SKH u HDZ..tada mu je takva ''koalicija'' odgovarala..
koju godinu kasnije si je dao za pravo da govori kako je neka druga koalicija neprirodna?! ma jeli?
stavri su vrlo jednostavne..principi su principi..a ne samo kad idu tebi u korist

[uredio galeb75 - 30. prosinca 2014. u 20:24]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 27.03.2012.
Poruka: 13.021
30. prosinca 2014. u 20:40
znači i dalje se ozbiljnim, raspravnim tonom replicira ovom debiću, osvjedočenom mamićevcu (tek odnedavnom 'bivšem' ha-ha )

galebe pitaš se kad će ovaj narod naučit - a kad ćeš ti naučit neke forumske smicalice i smicaličare? 
nikoništ
nikoništ
Dokazano ovisan
Pristupio: 06.06.2013.
Poruka: 17.023
30. prosinca 2014. u 20:46
Eric Delko je napisao/la:
nikoništ je napisao/la:

Delko!
Boli me kurac za Sinišu Mihajlovica ali me boli kurac kad u jednom stožeru jedne Hrvatske stranke ne visi Hrvatska zastava.Isto me tako boli kurac kad lignja ima bistu JBT pod cijim vodstvom su se dogodili veliki zlocini.
Kaj se tice sdržaja ništa novo onda da je bar ambalaža nova, jer moraš priznat u zadnje vrijeme nova ambalaža prodaje proizvod i ako je sadržaj isti.
Vidi cijeli citat

kad budem išao popodne platit račune dat ću im hrvatsku zastavu 

najbitnije je da ima hrvatska zastava jer ko ima više hrvatskih zastava taj je najveći Hrvat, to što su takvi u pravilu najviše popljačkali državu ćemo skroz zanemarit

važno je imat zastavu
Vidi cijeli citat


Delko zakaj se praviš GLUP?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 11.04.2013.
Poruka: 4.051
30. prosinca 2014. u 21:23
galeb75 je napisao/la:

dozvoljavam da imas pravo da je tebi to bolje..meni nije..
postavio sam ti između redova pitanje..nisi odgvorio..taj isti moralni vrhovnik je dozvolio masovni prelazak iz SKH u HDZ..tada mu je takva ''koalicija'' odgovarala..
koju godinu kasnije si je dao za pravo da govori kako je neka druga koalicija neprirodna?! ma jeli?
stavri su vrlo jednostavne..principi su principi..a ne samo kad idu tebi u korist

Vidi cijeli citat


velike koalicije(pa i ta ''koalicija'') su dozvoljene u vremenima ratova,teških katastrofa,izvanrednih stanja i sl...jedino tada

u normalnoj situaciji takve koalicije nisu prirodne i ne bi trebale biti normalne niti prihvatljive
  • Najnovije
  • Najčitanije