Hrvatska politička scena

nikoništ
nikoništ
Dokazano ovisan
Pristupio: 06.06.2013.
Poruka: 17.023
02. siječnja 2015. u 21:36
S jedne strane: Milanović, Josipović i ostali, a s druge strane nezadovoljni clanovi HDZ-a i to iz Rijeke i okolice.
Majstore cudno baš sad kad iduci tjedan je drugi krug. Gdje si bio svih 14 godina?
ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.975
02. siječnja 2015. u 21:42
s Kujundzicem?
nikoništ
nikoništ
Dokazano ovisan
Pristupio: 06.06.2013.
Poruka: 17.023
02. siječnja 2015. u 21:44
ian wright je napisao/la:
s Kujundzicem?
Vidi cijeli citat


Misliš?
danchy
danchy
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 36.610
02. siječnja 2015. u 21:46
Najzanimljivije je to da je odgovor na pitanje što bi on promjenio u načinu vođenja stranke ujedno i najkraći. Kako prigodno..
Marva je marva, u trnju jede, u blatu spava, ali se nikada ne uprlja k'o čovjek!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 22.03.2007.
Poruka: 4.540
02. siječnja 2015. u 21:50
Ovo je samo dokaz da je HDZ demokratska stranka u kojoj postoji drugacije misljenje... SDP ovakvih nema, primjera radi
nikoništ
nikoništ
Dokazano ovisan
Pristupio: 06.06.2013.
Poruka: 17.023
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
02. siječnja 2015. u 22:08
mljeveni djetic je napisao/la:
Ovo je samo dokaz da je HDZ demokratska stranka u kojoj postoji drugacije misljenje... SDP ovakvih nema, primjera radi
Vidi cijeli citat

ne, uopće nemaju Komadinu i riječki SDP

kao što rekoh, ti si patološki lažljivac
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.07.2013.
Poruka: 2.620
02. siječnja 2015. u 22:14
obojica ste klauni, jedan mrtav hladan brani zločinačku organizaciju, a onda mu drugi kontrira braneći sdp, pa tko vas ne bi volio.

podsjetilo me na jedng mog frenda, nagovaram ga jedno mjesec dana da ne glasa za kolindu, kako je to promašaj, ovo ono...napokon mu dođe iz guzice u glavu, i na moje iznenađenje mi nakon izbora (bili navečer na pivi) kaže da nije glasao za kolindu...ja presretan, pitam za koga je glasao - kaže on : za josipovića  to care


Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 22.03.2007.
Poruka: 4.540
02. siječnja 2015. u 22:19
Sa kakvim se ti debilima druzis, cuj danas za Kolindu, sutra za Josipovica.

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.07.2013.
Poruka: 2.620
02. siječnja 2015. u 22:29
mljeveni djetic je napisao/la:
Sa kakvim se ti debilima druzis, cuj danas za Kolindu, sutra za Josipovica.

Vidi cijeli citat


haha, to vas čudi mljeveni ?  čuj kakve li monumentalne razlike

 nije kolinda nego jole, nije hdz nego sdp...nije govno nego se pas posro. 

ali da, nije tom tipu baš sve čisto, slažem se.

međutim, pretpostavljam da se i vama slične stvari događaju ? da gro ljudi oko vas glasa za pajace i lopove, a vi zbunjeno gledate kako i zašto ? osim jednog užeg specifičnog kruga ljudi, to je priča mog života.
  • Najnovije
  • Najčitanije