savršeni marginalac je napisao/la:
Ministrica snobizma Vesna Pusić koja se danas pred medijima pojavila ogrnuta mrtvim leopardom uopće ne pokazuje ni najmanje znakove žaljenja što je možda bezpotrebno potrošila 120 K kuna vozeći se vladinim avionom iz Ankare. Ajde da smo mi neki bogatom naftom emirat pa bi još to i shvatio, ali da ta žena ima imalo empatije prema vlastitom narodu došla bi normalnom linijom i na taj način bi ostalo par desetaka tisuća kuna više u proračunu. No nije ona iznimka, ovo ponašanje vrijedi za gotovo sve političare, bili oni sa lijevog ili desnog spektra. Stalno se pozivaju na skadinavske zemlje kao uzor, a garantiram da bi 8 od 10 skadinavskih ministara pričekalo redovnu liniju i normalno bi se vratili u svoje zemlje.
Nenamjensko trošenje proračunskih sredstava je glavni uzrok propasti ove zemlje.
Vidi cijeli citat
a najfrapantnije od svega što je ona rekla da je sve to ekonomičnije jer je
efikasnije. u prijevodu skapala bi jadna hrvatska jedan dan bez te uhljebljene kokoši
da je ostala jednu noć u hotelu***** plus prva klasa sutra ne može biti preko 20000kn da ga jebeš. al eto, ova ''socijaldemokratska'' gamad od trenutka kad su stupili na vlast žive kao predsjednici sad-a i ponašaju se 10x bahatije od relativno skromnog baracka.
kakav vođa čopora takav čopor. a ne znam kako bi ih drugačije nazvao nego čoporom.
a što je najzanimljivije ona je prije par dana rekla ministru mornaru da nije trebao ići službenim autom na skijanje, ispada da mu je zapravo suptilno sugerirala da idući put uzme službeni avion

[uredio Kontroler - 02. siječnja 2015. u 22:55]