Hrvatska politička scena

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 25.05.2010.
Poruka: 648
02. siječnja 2015. u 22:44
DEMOKRIT je napisao/la:
mljeveni djetic je napisao/la:
Sa kakvim se ti debilima druzis, cuj danas za Kolindu, sutra za Josipovica.

Vidi cijeli citat


haha, to vas čudi mljeveni ?  čuj kakve li monumentalne razlike

 nije kolinda nego jole, nije hdz nego sdp...nije govno nego se pas posro. 

ali da, nije tom tipu baš sve čisto, slažem se.

međutim, pretpostavljam da se i vama slične stvari događaju ? da gro ljudi oko vas glasa za pajace i lopove, a vi zbunjeno gledate kako i zašto ? osim jednog užeg specifičnog kruga ljudi, to je priča mog života.
Vidi cijeli citat



to je najbolje opisao hodak u jednoj tv emisiji prije par godina,da je izbor između hdz-a i sdp-a jednako izboru između tumora i raka
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 27.03.2012.
Poruka: 13.021
02. siječnja 2015. u 22:49
savršeni marginalac je napisao/la:
Ministrica snobizma Vesna Pusić koja se danas pred medijima pojavila ogrnuta mrtvim leopardom uopće ne pokazuje ni najmanje znakove žaljenja što je možda bezpotrebno potrošila 120 K kuna vozeći se vladinim avionom iz Ankare. Ajde da smo mi neki bogatom naftom emirat pa bi još to i shvatio, ali da ta žena ima imalo empatije prema vlastitom narodu došla bi normalnom linijom i na taj način bi ostalo par desetaka tisuća kuna više u proračunu. No nije ona iznimka, ovo ponašanje vrijedi za gotovo sve političare, bili oni sa lijevog ili desnog spektra. Stalno se pozivaju na skadinavske zemlje kao uzor, a garantiram da bi 8 od 10 skadinavskih ministara pričekalo redovnu liniju i normalno bi se vratili u svoje zemlje. 

Nenamjensko trošenje proračunskih sredstava je glavni uzrok  propasti ove zemlje.
Vidi cijeli citat

a najfrapantnije od svega što je ona rekla da je sve to ekonomičnije jer je efikasnije. u prijevodu skapala bi jadna hrvatska jedan dan bez te uhljebljene kokoši  

da je ostala jednu noć u hotelu***** plus prva klasa sutra ne može biti preko 20000kn da ga jebeš. al eto, ova ''socijaldemokratska'' gamad od trenutka kad su stupili na vlast žive kao predsjednici sad-a i ponašaju se 10x bahatije od relativno skromnog baracka.

kakav vođa čopora takav čopor. a ne znam kako bi ih drugačije nazvao nego čoporom.

a što je najzanimljivije ona je prije par dana rekla ministru mornaru da nije trebao ići službenim autom na skijanje, ispada da mu je zapravo suptilno sugerirala da idući put uzme službeni avion 
[uredio Kontroler - 02. siječnja 2015. u 22:55]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.06.2010.
Poruka: 8.186
02. siječnja 2015. u 22:59
Da glasanje nije anonimno sad bi na kućnu adresu svakog od 100 ljudi koji su u Hrvatskoj glasali za HNS posla račun na 1200 kn i pokria trošak.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 22.03.2007.
Poruka: 4.540
02. siječnja 2015. u 23:22
Oprosti ali, jedan dan biti za Kolindu, a drugi dan za Josipovica, moze samo politicki idiot.

Sto se tice Pusicke, nista novo na hrvatskoj politickoj sceni... svojevremeno je zrakoplov nacionalne zrakoplovne tvrtke na redovnoj liniji iz Londona, "vanredno" slijetao po Svicarskoj i Belgiji, da bi se u njega ukrcala cerkica Ive Sanadera... dok mu je kum bio generalni... kako je sadasnji generalni CA pajdo iz djetinjstva aktualnog premijera, ne sumnjam da danas CA zrakoplovi slijecu "vanredno" po Milanoviceve pajdase, rodijake, obitelj i slicno.

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
03. siječnja 2015. u 00:25
mljeveni djetic je napisao/la:
Oprosti ali, jedan dan biti za Kolindu, a drugi dan za Josipovica, moze samo politicki idiot.

Vidi cijeli citat

misliš poput nekih koji su 2003. bili u komunističkoj stranci a danas su veći Hrvati od Ante Starčevića? slažem se s tobom, takvi su doista idioti
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 11.04.2013.
Poruka: 4.051
03. siječnja 2015. u 05:40
Da je taj Šegota čovjek javio bi se u zadnjih 14 godina barem jednom,a ne upravo sada kad je ostalo samo tjedan
đana do izbora...ne branim kriminalnu organizaciju hdz jer sam stvarni domoljub za razliku od ovih koji vječno glasaju za hdz i njegove kandidate ali ovo je zaista preočito,jasno je čiji je Šegon igrač...Ian Wright spominje Kujundžića i drago mi je da mu je on trn u oku,jer takvi domoljubi koji imaju što ponuditi Pragu,Londonu i New Yorku (za razliku od sitnog nevažnog pijuna Iana Wrighta) a ostali su u RH su trn u oku njemu i sličnima koji ne kuže da zapravo u stvarnosti postoje ljudi koji su spremni svoj osobni probitak i svoju osobnu financijsku korist podrediti domovini i ljudima kojima su stvarno potrebni.Kujundžićeva retorika također ne odgovara takvim anacionalnim ljudima i zato mi je izuzetno drago što sam glas dao upravo njemu,makar bio u manjini.

@hvala demokritu na preporuci

btw.također mi je drago što je neovisni portal dnevno.hr ponovno u funkciji nakon hakerskih napada,neka bodu u oči ove likove odgojene na krivim vrijednostima i ove hdz-sdp uhljebe koji su jeftine duše na prodaju te ove koji su hdz-sdp partijska mašinerija
[uredio majan debić - 03. siječnja 2015. u 05:53]
savršeni marginalac
savršeni marginalac
Mali dioničar
Pristupio: 28.01.2011.
Poruka: 7.269
03. siječnja 2015. u 08:46
Dobro je jučer rekao jedan marketinški stručnjak u Večernjem. Nešto smislu da tzv. socijaldemokrati više ni deklarativno ne jedu grah sa ljudima za 1.Maj, već su se prebacili na sushi. 

Make Arsenal Great Again
ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.975
03. siječnja 2015. u 10:48
ja se Kujundzicu divim kako je uvjerljivo uspio pobjedit svojeg glavnog konkurenta NEVAZECI LISTIC. Potukao ga skroz

ni Hrvatska ni njegov hrvatski narod jos nisu propali dok je takvih ljudi
[uredio ian wright - 03. siječnja 2015. u 10:49]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
03. siječnja 2015. u 11:04
pa kad je Josipović namjestio izbore, zato Kujundžić nije ušao u drugi krug, gospodin Kujundžić je, po meni, moralni pobjednik ovih izbora, čovjek sa stavom, čvrstom šakom kojom će udarit u stol
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 26.05.2013.
Poruka: 1.291
03. siječnja 2015. u 11:26
josipović je imao 5 godina za pokazati što i koliko može. nije se proslavio. vrijeme je da ga se vrati na fakultet. a onda kad prođe 5 godina, nek se opet kandidira i nek narod odluči čijih je 5 godina kao predsjednika/ce bilo bolje. kolindinih ili josipovićevih.