Hrvatska politička scena

nik
nik
Dokazano ovisan
Pristupio: 01.04.2004.
Poruka: 17.310
04. siječnja 2015. u 21:54
mljeveni djetic je napisao/la:
Citam da ga je veceras Kolinda pocepala na vodonik i kiseonik.

a pazi kako Dejan Jovic "suptilno" zove Sinciceve glasace da glasuju za Josipovica

Vidi cijeli citat

gledal sam suceljavanje, ne znam na koju foru je kolinda josipovica rijesila....mozda samo za nekoga ko se pali na isprazne parole
Mi gradimo prugu, pruga gradi nas!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 22.03.2007.
Poruka: 4.540
04. siječnja 2015. u 22:01

Nakon što ga je voditelj upitao ide li na skijanje, Milanović je odgovorio:

'Ne. Mislio sam otići do sina jedan dan u Austriju na jedno skijalište. Ali jedini neradni dan je pravoslavni Božić pa je dužnost i uvjerenje da se podrži manjina koja je sastavni dio ovog društva. Možda krajem tjedna, ali opet na jedan dan. Volim skijanje i ako me netko vidi na skijanju, neka mi oprosti.'


koji cirkus od drzave, Premijer ne zna da katolici prekosutra slave tri kralja

nikce, druze, ti glasuj za Josipovica, nitko ti ne brani

ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.988
04. siječnja 2015. u 22:02
Kolinda se par puta zapetljala, par puta samo rekla da je suglasna s Josipovicem, ali inace nista posebno... tek u zadnjoj debati bi trebalo frcat perje
Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 93.749
04. siječnja 2015. u 22:06
mljeveni djetic je napisao/la:
Jesi ih to gledao

di je bila debata, RTL?

Vidi cijeli citat

rtl,većinu sam pogledal,nije neko sučeljavanje bilo,prognoziram u 2 krugu svoju županiju,prvi put sam pogodil vrlo blizu,već Varaždinci sad zovu na podršku kriplu od 70%
Domovine sin
Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 93.749
04. siječnja 2015. u 22:07
nik je napisao/la:

gledal sam suceljavanje, ne znam na koju foru je kolinda josipovica rijesila....mozda samo za nekoga ko se pali na isprazne parole
Vidi cijeli citat

kad bi mišljenje nekih kome jedino tu HNS more pobjediti bilo važno,nahebali bismo
Domovine sin
nik
nik
Dokazano ovisan
Pristupio: 01.04.2004.
Poruka: 17.310
04. siječnja 2015. u 22:07
jbga, kad je kripl fikus bolji izbor od karamarka....
Mi gradimo prugu, pruga gradi nas!
miha1
miha1
Dokazano ovisan
Pristupio: 12.11.2004.
Poruka: 17.489
04. siječnja 2015. u 22:07
Ovo s dužnicima je već bezobrazluk. Teški.


nik
nik
Dokazano ovisan
Pristupio: 01.04.2004.
Poruka: 17.310
04. siječnja 2015. u 22:08
Vilenjak je napisao/la:
nik je napisao/la:

gledal sam suceljavanje, ne znam na koju foru je kolinda josipovica rijesila....mozda samo za nekoga ko se pali na isprazne parole
Vidi cijeli citat

kad bi mišljenje nekih kome jedino tu HNS more pobjediti bilo važno,nahebali bismo
Vidi cijeli citat


kakve veze ima hns s bilo cim u ovome?
Mi gradimo prugu, pruga gradi nas!
Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 93.749
04. siječnja 2015. u 22:09
mljeveni djetic je napisao/la:
Citam da ga je veceras Kolinda pocepala na vodonik i kiseonik.

a pazi kako Dejan Jovic "suptilno" zove Sinciceve glasace da glasuju za Josipovica

Vidi cijeli citat


Kumrovečka škola uz već poznatu Varaždinsku pokornost

Domovine sin
Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 93.749
04. siječnja 2015. u 22:10
nik je napisao/la:


kakve veze ima hns s bilo cim u ovome?
Vidi cijeli citat

nema,osim kaj je na vlasti u gradu,osim kaj su HNS i Čačić transformerti javno podržali Josipovića,osim kaj mu je Vesna najomiljenija polčitičrka,nema nikakve
Domovine sin
  • Najnovije
  • Najčitanije