Hrvatska politička scena

Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 93.749
04. siječnja 2015. u 22:26


Domovine sin
nikoništ
nikoništ
Dokazano ovisan
Pristupio: 06.06.2013.
Poruka: 17.023
04. siječnja 2015. u 22:35
nik je napisao/la:
mljeveni djetic je napisao/la:
Citam da ga je veceras Kolinda pocepala na vodonik i kiseonik.

a pazi kako Dejan Jovic "suptilno" zove Sinciceve glasace da glasuju za Josipovica

Vidi cijeli citat

gledal sam suceljavanje, ne znam na koju foru je kolinda josipovica rijesila....mozda samo za nekoga ko se pali na isprazne parole
Vidi cijeli citat

nik nije samo bitno gledati, treba i slušati.
Kaj se tice parola? mislim da je tu lignja nenadjebiv.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 01.09.2012.
Poruka: 3.723
04. siječnja 2015. u 23:43
Eric Delko je napisao/la:
samo da kažem da jebem forum na kojem ne mogu ni pošteni ban zaradit, ali smislit ću ja već neko sranje u inat onom mađarskom homiću koji se prehranjuje kod komunista iz Jalkovca
Vidi cijeli citat

ne da nećeš dobit ban, nego ćemo ti riješiti i neko moderatorstvo. 
budi ozbiljan, hodajuća enciklopedija HNL-a ima bezgranični imunitet na ovom forumu 
nik
nik
Dokazano ovisan
Pristupio: 01.04.2004.
Poruka: 17.310
04. siječnja 2015. u 23:49
Vilenjak je napisao/la:
nik je napisao/la:


kakve veze ima hns s bilo cim u ovome?
Vidi cijeli citat

nema,osim kaj je na vlasti u gradu,osim kaj su HNS i Čačić transformerti javno podržali Josipovića,osim kaj mu je Vesna najomiljenija polčitičrka,nema nikakve
Vidi cijeli citat


opet, i to je bolja opcija od izdajica hrvatske....ne znam zakaj te privlaci glasanje za dokazane izdajice drzave.....
[uredio nik - 04. siječnja 2015. u 23:50]
Mi gradimo prugu, pruga gradi nas!
Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 93.749
04. siječnja 2015. u 23:52
nik je napisao/la:


opet, i to je bolja opcija od izdajica hrvatske....ne znam zakaj te privlaci glasanje za dokazane izdajice drzave.....
Vidi cijeli citat

vidim kak nam grad odlično funkcionira gdje "izdajice" nisu na vlasti..eto ima sad 21 godna...
a na tvoje upise kak nam je uvek neko drugi kriv sam naviknut..ajde sad..krivi su ko Ultrasi,Dalmoši,purgeri?
ko?
[uredio Vilenjak - 04. siječnja 2015. u 23:53]
Domovine sin
Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 93.749
04. siječnja 2015. u 23:54
u biti znam...za probleme Varaždina krivi su Hercegovci
Domovine sin
nik
nik
Dokazano ovisan
Pristupio: 01.04.2004.
Poruka: 17.310
04. siječnja 2015. u 23:56
ha?
Mi gradimo prugu, pruga gradi nas!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 02.08.2010.
Poruka: 5.297
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
05. siječnja 2015. u 00:17
Vilenjak je napisao/la:
u biti znam...za probleme Varaždina krivi su Hercegovci
Vidi cijeli citat

lijepo da si i ti došao pameti


Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
05. siječnja 2015. u 00:19
Vilenjak je napisao/la:
nik je napisao/la:


opet, i to je bolja opcija od izdajica hrvatske....ne znam zakaj te privlaci glasanje za dokazane izdajice drzave.....
Vidi cijeli citat

vidim kak nam grad odlično funkcionira gdje "izdajice" nisu na vlasti..eto ima sad 21 godna...
a na tvoje upise kak nam je uvek neko drugi kriv sam naviknut..ajde sad..krivi su ko Ultrasi,Dalmoši,purgeri?
ko?
Vidi cijeli citat


koji Ultrasi? vinkovački ili mostarski? Dalmoši? pa ta venecijanska gamad nek se seli u Serie A
  • Najnovije
  • Najčitanije