Hrvatska politička scena

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.06.2012.
Poruka: 889
05. siječnja 2015. u 16:16
Vidim pojačala se aktivnost Lignjunovih simpatizera. I nervoza se nazire.
Izgleda da bi ga Lignjunka stvarno mogla skinuti.
nik
nik
Dokazano ovisan
Pristupio: 01.04.2004.
Poruka: 17.314
05. siječnja 2015. u 16:17
miha1 je napisao/la:
A ne smetaju vas velika primanja ministra Matića koji je u usporedbi s Glogoškim zdrav čovjek?
Vidi cijeli citat


oces reci da bi glogoski trebal imati penziju vecu od jednog ministra?
Mi gradimo prugu, pruga gradi nas!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 27.07.2014.
Poruka: 36.574
05. siječnja 2015. u 16:17
thegame je napisao/la:
Vidim pojačala se aktivnost Lignjunovih simpatizera. I nervoza se nazire.
Izgleda da bi ga Lignjunka stvarno mogla skinuti.
Vidi cijeli citat


Histerija je opce stanje na temi.

Ali slazem se da je lignjunka blize pobjedi.
nik
nik
Dokazano ovisan
Pristupio: 01.04.2004.
Poruka: 17.314
05. siječnja 2015. u 16:18
mljeveni djetic je napisao/la:
Lazljivo govno od ministra, koje je laziralo svoj ratni put, "ratni vojni invalid" koji je preko noci izgubio invalidnost a da bi mogao postati ministar, takvo smece od covjeka i njegove izjave, moze postirato samo jednako smece od covjeka.

I objavljivati jednako smece od medija.
Vidi cijeli citat


Jel mozes dokazati svoje tvrdnje? Ili je to jos jedan lov na vjestice na nekoga ko nije u hdz-u?
Mi gradimo prugu, pruga gradi nas!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
05. siječnja 2015. u 16:18
nik je napisao/la:

Znaci, svatko tko je branio hrvatsku danas ima pravo da radi bilo kaj?
Vidi cijeli citat

po Dimnjačaru da


kad branitelji traže odlazak Matića, to je ok, kad navijači traže odlazak Mamić, to nije ok, nego treba pravnim putem a na ulicom

kad šalješ molbe za posao a prednost ti uvijek imaju ljudi koji su nekako povezani s braniteljima, pa popizdiš i odeš u Irske ili Kanade onda će Dimnjčarai optužit SDP, Matića i YUsipovića
miha1
miha1
Dokazano ovisan
Pristupio: 12.11.2004.
Poruka: 17.490
05. siječnja 2015. u 16:22
nik je napisao/la:
miha1 je napisao/la:
A ne smetaju vas velika primanja ministra Matića koji je u usporedbi s Glogoškim zdrav čovjek?
Vidi cijeli citat


oces reci da bi glogoski trebal imati penziju vecu od jednog ministra?
Vidi cijeli citat

Zašto bi ministar uopće trebao imati veću penziju od bilo koga? Njegova penzija uopće i nema veze s tim što je ministar jer si ju se sredio još prije.

A ako govorimo o dvije osobe, Glogoškom i Matiću, onda bi definitivno ovaj prvi trebao imati veću mirovinu jer je stopostotni invalid u kolicima, a ovaj drugi je zdrav. Toliko zdrav da može biti i ministar.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 11.04.2013.
Poruka: 4.051
05. siječnja 2015. u 16:23
namodigrebza ne shvaća da postoji podjela na branitelje i ''branitelje''.Branitelji su ovi u šatoru koji su na ratištu ostavljali
dijelove tijela za RH i koji su danas uglavnom u kolicima.Ti ljudi zaslužuju i veće penzije i veća prava nego što ih sada
imaju i nikako ne bi trebali raditi da bi imali za kruh ko što namodigrebza kaže.Druga grupa su ''branitelji'',to su oni likovi
koji su zapravo u debeloj većini.Njih možemo vidjeti kako vise u lokalnim birtijama i kladionicama kako isčekivaju da
prođe zadnji par na kladionici,fizički su potpuno zdravi,imaju navodno ptsp ali tu dijagnozu su platili kod doktora.Znao se onomad čak i cjenik kod doktora,koliko njemu platiš,tolika će ti i penzija u budućnosti biti.Ti ''branitelji'' su u penziji još od
mladih dana i na teret su već godinama svih poštenih radnih ljudi....samo treba razlikovati ove prve od ovih drugih
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 22.03.2007.
Poruka: 4.540
05. siječnja 2015. u 16:26
nik je napisao/la:
mljeveni djetic je napisao/la:
Lazljivo govno od ministra, koje je laziralo svoj ratni put, "ratni vojni invalid" koji je preko noci izgubio invalidnost a da bi mogao postati ministar, takvo smece od covjeka i njegove izjave, moze postirato samo jednako smece od covjeka.

I objavljivati jednako smece od medija.
Vidi cijeli citat


Jel mozes dokazati svoje tvrdnje? Ili je to jos jedan lov na vjestice na nekoga ko nije u hdz-u?
Vidi cijeli citat


Sta se tu ima dokazivati, valjda znas da je Matic mobiliziran iz podruma u Borovu u listopadu `91 a u svom ziotopisu i ratnom putu decentno navodi da je "dragovoljac od prije pocetka rata".

Ne pravi se blesav, znas ti to jako dobro.

On je notorni lazljivac, usput receno, i on je bio u HDZ-u, HDZ ga je i lansirao na politicku scenu, odnosno onaj bandit Sanader.
nik
nik
Dokazano ovisan
Pristupio: 01.04.2004.
Poruka: 17.314
05. siječnja 2015. u 16:27
miha1 je napisao/la:
nik je napisao/la:
miha1 je napisao/la:
A ne smetaju vas velika primanja ministra Matića koji je u usporedbi s Glogoškim zdrav čovjek?
Vidi cijeli citat


oces reci da bi glogoski trebal imati penziju vecu od jednog ministra?
Vidi cijeli citat

Zašto bi ministar uopće trebao imati veću penziju od bilo koga? Njegova penzija uopće i nema veze s tim što je ministar jer si ju se sredio još prije.

A ako govorimo o dvije osobe, Glogoškom i Matiću, onda bi definitivno ovaj prvi trebao imati veću mirovinu jer je stopostotni invalid u kolicima, a ovaj drugi je zdrav. Toliko zdrav da može biti i ministar.
Vidi cijeli citat


nisam znal da je matic u penziji.....od kad je to?
Mi gradimo prugu, pruga gradi nas!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
05. siječnja 2015. u 16:28
Matić je bio u logoru '91 gdje je bio Dimnjačar?
  • Najnovije
  • Najčitanije