Hrvatska politička scena

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
05. siječnja 2015. u 16:45
nik je napisao/la:
e da, i dalje moje pitanje stoji cijeli dan...tko to nas gura u jugoslaviju opet? Gdje su ti komunisti?
Vidi cijeli citat

u tintari Dimnjačara i svih onih koji nemaju nikakav ekonomski plan i ideje kak dignuti državu, onda se prebacuju na imaginarne neprijatelje, i Jugoslavene koji nas guraju u Jugoslaviju, klasični spinovi patoloških lažova ko Dimnjačar
ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.999
05. siječnja 2015. u 16:45
evo komunista:


Predsjednička kandidatkinja Kolinda Grabar Kitarović u Splitu se konačno jasno i glasno izjasnila o donaciji Dinamova izvršnog predsjednika Zdravka Mamića: ne namjerava vratiti njegov novac i uopće ne razumije zašto joj se postavljaju takva pitanja


'Zašto bih vratila? Oprostite, sve su donacije transparentne i sve su prijavljene Državnom izbornom povjerenstvu. Čemu uopće takvo pitanje?' kazala je.

Novinare je zanimalo je li joj Mamićev novac sporan barem s moralne strane, s obzirom na stanje u hrvatskom nogometu, pa je ponovila da se politika ne bi trebala miješati u sport.

'Gospodina Mamića ne promatram kroz prizmu politike, već kao svakog drugog građanina Hrvatske. On ima jednaka prava kao i ostali, pa tako može dati donaciju kao i svaki drugi građanin. Bez obzira na to što se događa i bez obzira na sve napise, nikoga se ne može a priori osuđivati ni za što', kazala je Grabar Kitarović.

Kako su predstavnici medija ipak inzistirali da kao poznavateljica nogometa otkrije svoj osobni stav o Zdravku Mamiću i načinu na koji se vode Dinamo i Hrvatski nogometni savez, njen glasnogovornik Mladen Pavić nije dopustio pitanje i naprasno je prekinuo konferenciju za novinare.

'Ma dajte, molim vas... Gotovo je, hvala lijepo!' uzviknuo je Pavić.

 

[uredio ian wright - 05. siječnja 2015. u 16:46]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 27.07.2014.
Poruka: 36.574
05. siječnja 2015. u 16:46
mljeveni djetic je napisao/la:
Ako ti nije dosta, evo ti jos licemjera Matica. Druga Matica, dok je jos bio pri HDZ-u.

https://www.youtube.com/watch?v=LUlzYtGOmOc

pjeva covjek kojem je majka Srpkinja... logicni zakljucak, taj bi rodjenu mater prodao.

Vidi cijeli citat


Logican zakljucak izopacene logike
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.06.2012.
Poruka: 889
05. siječnja 2015. u 16:46
nik je napisao/la:
e da, i dalje moje pitanje stoji cijeli dan...tko to nas gura u jugoslaviju opet? Gdje su ti komunisti?
Vidi cijeli citat

Pitaj Freda. On je spominjao neke koji su 2001. došli na vlast.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.06.2012.
Poruka: 889
05. siječnja 2015. u 16:48
ian wright je napisao/la:
evo komunista:


Predsjednička kandidatkinja Kolinda Grabar Kitarović u Splitu se konačno jasno i glasno izjasnila o donaciji Dinamova izvršnog predsjednika Zdravka Mamića: ne namjerava vratiti njegov novac i uopće ne razumije zašto joj se postavljaju takva pitanja


'Zašto bih vratila? Oprostite, sve su donacije transparentne i sve su prijavljene Državnom izbornom povjerenstvu. Čemu uopće takvo pitanje?' kazala je.

Novinare je zanimalo je li joj Mamićev novac sporan barem s moralne strane, s obzirom na stanje u hrvatskom nogometu, pa je ponovila da se politika ne bi trebala miješati u sport.

'Gospodina Mamića ne promatram kroz prizmu politike, već kao svakog drugog građanina Hrvatske. On ima jednaka prava kao i ostali, pa tako može dati donaciju kao i svaki drugi građanin. Bez obzira na to što se događa i bez obzira na sve napise, nikoga se ne može a priori osuđivati ni za što', kazala je Grabar Kitarović.

Kako su predstavnici medija ipak inzistirali da kao poznavateljica nogometa otkrije svoj osobni stav o Zdravku Mamiću i načinu na koji se vode Dinamo i Hrvatski nogometni savez, njen glasnogovornik Mladen Pavić nije dopustio pitanje i naprasno je prekinuo konferenciju za novinare.

'Ma dajte, molim vas... Gotovo je, hvala lijepo!' uzviknuo je Pavić.

 

Vidi cijeli citat

Mamić je veliki domoljub, kao i Karamarko.
Nemoj podmetati.
nik
nik
Dokazano ovisan
Pristupio: 01.04.2004.
Poruka: 17.328
05. siječnja 2015. u 16:49
dobro je ovo, josipovic bi trebal samo postaviti plakate..ako si za kolindu, onda si i za mamica....

Mi gradimo prugu, pruga gradi nas!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 27.07.2014.
Poruka: 36.574
05. siječnja 2015. u 16:49
Oj Hrvatska uvijek ista,

Puna srba, komunista.

U svakom se grmu kriju,

Kuju novu Jugoslaviju.

Umjesto Hrvata Kujundžića,

Biraju udbaša Josipovića.

Ali tu nam je Kolinda

Iz naroda žena prava

I stranke ogrezle od kriminala,

Da sruši te komuniste

I sve jugo - unitariste.

Te pripremi teren, Zna se,

za use nase i podase.
[uredio Potapenko_09 - 05. siječnja 2015. u 18:22]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 25.05.2010.
Poruka: 648
05. siječnja 2015. u 16:50
Glogoški je tu za kratkotrajnu upotrebu hdz-a,isto kao i Čondić za vrijeme Sanadera,da bi poslije pao u zaborav.kad se izručilo generale nisu pisnuli,a danas onaj koji je u tome uhićenju imao svoje prste dirigira ovim djelom branitelja,u Vukovaru sličan scenarij bio s dvojezičnim pločama,da bi nakon dolaska hdz-a na vlast,najednom nastala tišina
nik
nik
Dokazano ovisan
Pristupio: 01.04.2004.
Poruka: 17.328
05. siječnja 2015. u 16:50
thegame je napisao/la:
ian wright je napisao/la:
evo komunista:


Predsjednička kandidatkinja Kolinda Grabar Kitarović u Splitu se konačno jasno i glasno izjasnila o donaciji Dinamova izvršnog predsjednika Zdravka Mamića: ne namjerava vratiti njegov novac i uopće ne razumije zašto joj se postavljaju takva pitanja


'Zašto bih vratila? Oprostite, sve su donacije transparentne i sve su prijavljene Državnom izbornom povjerenstvu. Čemu uopće takvo pitanje?' kazala je.

Novinare je zanimalo je li joj Mamićev novac sporan barem s moralne strane, s obzirom na stanje u hrvatskom nogometu, pa je ponovila da se politika ne bi trebala miješati u sport.

'Gospodina Mamića ne promatram kroz prizmu politike, već kao svakog drugog građanina Hrvatske. On ima jednaka prava kao i ostali, pa tako može dati donaciju kao i svaki drugi građanin. Bez obzira na to što se događa i bez obzira na sve napise, nikoga se ne može a priori osuđivati ni za što', kazala je Grabar Kitarović.

Kako su predstavnici medija ipak inzistirali da kao poznavateljica nogometa otkrije svoj osobni stav o Zdravku Mamiću i načinu na koji se vode Dinamo i Hrvatski nogometni savez, njen glasnogovornik Mladen Pavić nije dopustio pitanje i naprasno je prekinuo konferenciju za novinare.

'Ma dajte, molim vas... Gotovo je, hvala lijepo!' uzviknuo je Pavić.

 

Vidi cijeli citat

Mamić je veliki domoljub, kao i Karamarko.
Nemoj podmetati.
Vidi cijeli citat


da da, vole sve kaje hrvatsko...uglavnom kune, kasnije pretvorene u eure
Mi gradimo prugu, pruga gradi nas!
nik
nik
Dokazano ovisan
Pristupio: 01.04.2004.
Poruka: 17.328
05. siječnja 2015. u 16:51
mourinho01 je napisao/la:
Glogoški je tu za kratkotrajnu upotrebu hdz-a,isto kao i Čondić za vrijeme Sanadera,da bi poslije pao u zaborav.kad se izručilo generale nisu pisnuli,a danas onaj koji je u tome uhićenju imao svoje prste dirigira ovim djelom branitelja,u Vukovaru sličan scenarij bio s dvojezičnim pločama,da bi nakon dolaska hdz-a na vlast,najednom nastala tišina
Vidi cijeli citat


točno to, samo budalama ne mozes ni nacrtati da shvate...
[uredio nik - 05. siječnja 2015. u 16:51]
Mi gradimo prugu, pruga gradi nas!
  • Najnovije
  • Najčitanije