majan debić je napisao/la:
sumnjam da bi itko od vas mijenjao dijelove tijela za penziju,ma kolika ona bila...i kad se već spominje ta briga za
svaku kunu iz proračuna može se onda spomenuti 1000 mjesta gdje bi trebalo rezati prije nego što se odrežu davanja
pravim braniteljima.Ne znam zašto vam je baš tih nekoliko stotina (ako i toliko) teških vojnih invalida trn u oku.
Vidi cijeli citat
Mnogi ljudi su ostavili zdravlje na poslu i noge i ruke i glavu pa imaju par stotina kuna invalidnine, nemaju ni za lijekove. Ovaj je dobio stan, auto svakih 7 godina, 25.000 kuna primanja i jos mu je malo?
Daj se malo vrati u hrvatsku stvarnost. Ovdje je prosjecna placa 5.000 kuna, ane 60.000, da su to normalne cifre. Drustvo u kojem invalidi dobivaju i 50% prosjecne place kao socijalno davanje moze se reci da je socijalno osjetljivo. Drustvo u kojem primaju 500% prosjecne place + stan, + zbrinjavanje djece, besplatni upisi na fakultete izvan kvota, aute i sl. gluposti je do srzi bolesno drustvo.
I jos nije dosta sto pljacka sugrađane na ime bolesti, nego bi sad mimo izbora u demokraciji birao vlast, pisao zakone? Idi doma budalo! Sam sebi oduzima postovanje, a ne da mu ga drugi oduzimaju. Umjesto da se organiziraju i pomogno danas ljudima koji stvarno nemaju, kad ionako ne znaju sto bi sa sobom, osjete se korisni i dobiju i vise postovanja samo se pohlepno grebu za jos. Sramota!
[uredio namodigrebza - 05. siječnja 2015. u 18:03]