Hrvatska politička scena

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.06.2012.
Poruka: 889
05. siječnja 2015. u 19:38
Avenger_1 je napisao/la:
Kako ste mi zabavni vas par kvazi desničara.....sami sebi odgovarate i pišete postove podrške...svakih par dana otvorim ovaj topic da se nasmijem "čistokrvnim Hrvatinama" koje se bore protiv sila zla, a istovremeno su njemački konjušari i svaki čas bi trčali pod njemačke skute....
Vidi cijeli citat

Kako su mi tek zabavni ovi kojima je, 70 godina nakon 2.SR, Njemačka i dalje trn u oku.



ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 68.000
05. siječnja 2015. u 19:41
ha cuj, daleko od toga da imam nesto protiv Nijemaca (osim u nogometu), ali bas ova tema dokazuje da stari racuni nikad ne zastarijevaju. '45 se spomene bar tri puta po stranici
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 27.07.2014.
Poruka: 36.574
05. siječnja 2015. u 19:46
Izadjem iz kuce, gledam oko sebe i znam da se tu negdje kriju srbi i komunisti. Idem dalje isti osjecaj. Ne vidim ih ali tu su. Stoka sitnog zuba. Toliko daleko idu da se niti u popisu stanovnistva nece prikazu kao jugoslaveni. Tako ispada da ih ima u promilima. Iako ja dobro znam da onih kojima je juga u srcu ima preko 30 posto. Kako drugacije objasniti glasove za udbasa ivu.

Moramo se mobilizirati i izaci na izbore dati glas kolindi. Rat nije gotov. Stoka sitnog zuba protiv stoke bez zuba. HDZ u srcu ruka u tudjem dzepu protiv orjunasa i jugounitarista. Izbor je jednostavan. Zna se!
madmax17
madmax17
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 28.04.2007.
Poruka: 30.400
05. siječnja 2015. u 20:09
Kako nisu sjećam se zadnjeg popisa stanovništva, bilo je oko 0.8% samoprozvanih Jugića 
[uredio madmax17 - 05. siječnja 2015. u 20:09]
"Smoke me a kipper, I'll be back for breakfast!" 🎸⚽🏀🎨
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 22.03.2007.
Poruka: 4.540
05. siječnja 2015. u 20:51
thegame je napisao/la:
Avenger_1 je napisao/la:
Kako ste mi zabavni vas par kvazi desničara.....sami sebi odgovarate i pišete postove podrške...svakih par dana otvorim ovaj topic da se nasmijem "čistokrvnim Hrvatinama" koje se bore protiv sila zla, a istovremeno su njemački konjušari i svaki čas bi trčali pod njemačke skute....
Vidi cijeli citat

Kako su mi tek zabavni ovi kojima je, 70 godina nakon 2.SR, Njemačka i dalje trn u oku.

Vidi cijeli citat


Njima je samo Beograd na srcu, i "lijepa petokraka".

Jos nepunu godinu, i jebace im Vaso mamu maminu, cistka pocinje na Prisavlju.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 19.09.2014.
Poruka: 280
05. siječnja 2015. u 20:59
Avenger_1 je napisao/la:


Zato bi trebao UN donjeti jednu rezoluciju gdje će svaka država skupiti vas opasne po društvo i poslati na južni pol pa tamo stvarajte svoju državu i poredak koji želite....s tim da bi vam zabranio trgovinsku razmjenu jer ipak ste vi svi čistokrvni hrvati, srbi, mađari, hondurašani itd...
Vidi cijeli citat


Ovo je čisti fašizam.Dokaz kako su danas najveći fašisti oni koji se predstavljaju antifašistima te teroriziraju hrvatsku
većinu u državi.

P.S.divna lokacija,Republika Istra...sigurno si ponosan domoljub i ponosan Hrvat.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 22.03.2007.
Poruka: 4.540
05. siječnja 2015. u 21:03
Glogoski podigao tuzbu protiv "ministra bez branitelja", iznio je netocne podatke jer Glogoski nema 25 tisuca kuna mirovinu, tuzba ide zbog laznog iznosenja privatnih podataka u javnost.

Ides na sud, Predraze.
Weasley
Weasley
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.01.2009.
Poruka: 32.428
05. siječnja 2015. u 21:06
mljeveni djetic je napisao/la:

Takodje tu je i ludbreski Šestan-Busch, koji proizvodi mozda i najkvalitetnije borbene vojne kacige na svijetu, opremili su kacigama brojne vojske svijeta, vrhunac im je potpisan ugovor sa ruskom vojskom/vladom i opremanje ruske armije najmodernijim kacigama.
Rusi su je kupili nakon prvog testiranja.
Vidi cijeli citat

nije iz Ludbrega, nego preko Drave iz Preloga
Pax vobis. Memento mori qui. ludetis pilla
nik
nik
Dokazano ovisan
Pristupio: 01.04.2004.
Poruka: 17.328
05. siječnja 2015. u 21:47
mljeveni djetic je napisao/la:
majan debić je napisao/la:
sumnjam da bi itko od vas mijenjao dijelove tijela za penziju,ma kolika ona bila...i kad se već spominje ta briga za
svaku kunu iz proračuna može se onda spomenuti 1000 mjesta gdje bi trebalo rezati prije nego što se odrežu davanja
pravim braniteljima.Ne znam zašto vam je baš tih nekoliko stotina (ako i toliko) teških vojnih invalida trn u oku.
Vidi cijeli citat


Zato sto vole Hrvatsku, i sto cijene zrtve hrvatskih branitelja koji su dali svoje zdravlje za slobodu i opstanak hrvatskog naroda.


Vidi cijeli citat


Znaci ja ako sam protiv njih ne volim hrvatsku? A ti ju volis iz slovenije? I ne placas porez, ali ju mnogo volis, ne?

Da, ja sam protiv šatoraša, jer samo budala ne kuzi da ih je tam poslal hdz samo zbog izbora. I nikome jos uvijek nije jasno kaj oni ustvari tam zele....
Mi gradimo prugu, pruga gradi nas!
nik
nik
Dokazano ovisan
Pristupio: 01.04.2004.
Poruka: 17.328
05. siječnja 2015. u 21:48
mljeveni djetic je napisao/la:
Glogoski podigao tuzbu protiv "ministra bez branitelja", iznio je netocne podatke jer Glogoski nema 25 tisuca kuna mirovinu, tuzba ide zbog laznog iznosenja privatnih podataka u javnost.

Ides na sud, Predraze.
Vidi cijeli citat


mirovina ne moze biti privatni podatak.....
Mi gradimo prugu, pruga gradi nas!
  • Najnovije
  • Najčitanije