Hrvatska politička scena

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 02.08.2010.
Poruka: 5.297
05. siječnja 2015. u 16:56
DavyJones je napisao/la:
Zanimljivo kako Matic to sada iznosi....mislim te podatke...necu ulaziti u te hdz/sdp optuzbe zasto ljudi zive vec dva mjeseca u satoru(da ja imam toliko primanja hebalo mi se ali neki opet prosvjeduju)....

Ali je ipak malo morbidno iznosit podatke od nekih invalida samo zato sto se premijer izgleda nasao u sljepoj ulici(nije mu prvi put)

Ali da covjek ne povjeri....mesic,matic,milanovic,sanader,perkovic,manolic,karamarko....svi oni su bili ili jesu u HDZu....to je svjetski fenomen...mislim hdz....

o sdp kao stranku nece ni trosit rijeci...tamo su valjda samo politicki luzeri koji nisu uspijeli unic u hdz.....

ah da zaboravio sam na delka i dimnjacara....isto bili ili jesu simpatizeri hdza....:-)
Vidi cijeli citat

Sto je tu sporno, građani imaju pravo znati gdje se svaka lipa njihovog novca trosi. Ne znam zar Glagoskog nije sram izaci u javnost pred ljude koji krvavo rade za 3-4.000 kuna i izdvajaju da bi se njemu placalo 25.000 plus kojekakve povlastice i pricati o nepravdi? Džon obraz. A jos je uzeo novce od hdza za ovaj igrokaz.
[uredio namodigrebza - 05. siječnja 2015. u 16:56]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 22.03.2007.
Poruka: 4.540
05. siječnja 2015. u 17:07
thegame je napisao/la:
https://www.youtube.com/watch?v=P6gOViV57-o

Predrag je također nekada bio teoretičar zavjere. Priviđali mu se komunisti i sl...

Vidi cijeli citat


Dakle, SDP su reformirani komunisti i neprijatelji Hrvatske, kaze Predrag Matic 2008. godine.

Vidjeces kad HDZ opet dodje na vlast, kako ce doticni gmaz opet curik na istu retoriku, ali tada ga ove esdepenjare nece vise braniti.


Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 11.04.2013.
Poruka: 4.051
05. siječnja 2015. u 17:16
sumnjam da bi itko od vas mijenjao dijelove tijela za penziju,ma kolika ona bila...i kad se već spominje ta briga za
svaku kunu iz proračuna može se onda spomenuti 1000 mjesta gdje bi trebalo rezati prije nego što se odrežu davanja
pravim braniteljima.Ne znam zašto vam je baš tih nekoliko stotina (ako i toliko) teških vojnih invalida trn u oku.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 22.03.2007.
Poruka: 4.540
05. siječnja 2015. u 17:18
majan debić je napisao/la:
sumnjam da bi itko od vas mijenjao dijelove tijela za penziju,ma kolika ona bila...i kad se već spominje ta briga za
svaku kunu iz proračuna može se onda spomenuti 1000 mjesta gdje bi trebalo rezati prije nego što se odrežu davanja
pravim braniteljima.Ne znam zašto vam je baš tih nekoliko stotina (ako i toliko) teških vojnih invalida trn u oku.
Vidi cijeli citat


Zato sto vole Hrvatsku, i sto cijene zrtve hrvatskih branitelja koji su dali svoje zdravlje za slobodu i opstanak hrvatskog naroda.


Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 22.03.2007.
Poruka: 4.540
05. siječnja 2015. u 17:30
https://www.youtube.com/watch?v=fw2DtPT0tvI

tko Hrvatsku konstantno vraca u proslost... i tko pokusava sumske ubojice pod petokrakom predastaviti kao "temelj neovisne Hrvatske".

Simo pokajnik, valjda savjest proradila pred smrt.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 11.04.2013.
Poruka: 4.051
05. siječnja 2015. u 17:40
možda i još bolji video:

https://www.youtube.com/watch?v=L7AHqRBocYo
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 02.08.2010.
Poruka: 5.297
05. siječnja 2015. u 18:01
majan debić je napisao/la:
sumnjam da bi itko od vas mijenjao dijelove tijela za penziju,ma kolika ona bila...i kad se već spominje ta briga za
svaku kunu iz proračuna može se onda spomenuti 1000 mjesta gdje bi trebalo rezati prije nego što se odrežu davanja
pravim braniteljima.Ne znam zašto vam je baš tih nekoliko stotina (ako i toliko) teških vojnih invalida trn u oku.
Vidi cijeli citat

Mnogi ljudi su ostavili zdravlje na poslu i noge i ruke i glavu pa imaju par stotina kuna invalidnine, nemaju ni za lijekove. Ovaj je dobio stan, auto svakih 7 godina, 25.000 kuna primanja i jos mu je malo?

Daj se malo vrati u hrvatsku stvarnost. Ovdje je prosjecna placa 5.000 kuna, ane 60.000, da su to normalne cifre. Drustvo u kojem invalidi dobivaju i 50% prosjecne place kao socijalno davanje moze se reci da je socijalno osjetljivo. Drustvo u kojem primaju 500% prosjecne place + stan, + zbrinjavanje djece, besplatni upisi na fakultete izvan kvota, aute i sl. gluposti je do srzi bolesno drustvo.

I jos nije dosta sto pljacka sugrađane na ime bolesti, nego bi sad mimo izbora u demokraciji birao vlast, pisao zakone? Idi doma budalo! Sam sebi oduzima postovanje, a ne da mu ga drugi oduzimaju. Umjesto da se organiziraju i pomogno danas ljudima koji stvarno nemaju, kad ionako ne znaju sto bi sa sobom, osjete se korisni i dobiju i vise postovanja samo se pohlepno grebu za jos. Sramota!
[uredio namodigrebza - 05. siječnja 2015. u 18:03]
Avenger_1
Avenger_1
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.03.2008.
Poruka: 2.548
05. siječnja 2015. u 18:07
Kako ste mi zabavni vas par kvazi desničara.....sami sebi odgovarate i pišete postove podrške...svakih par dana otvorim ovaj topic da se nasmijem "čistokrvnim Hrvatinama" koje se bore protiv sila zla, a istovremeno su njemački konjušari i svaki čas bi trčali pod njemačke skute....

Izdajnici bili i ostali.....

Vi niste domoljubi....vi ste izdajnici i veleizdajnici koji iz Bog zna kojih razloga konstanto želite držati međunacionalnu netrpeljivost na ovim prostorima....dakako niste jedini...takvih kvazi desničara ima i u Srbiji i svugdje....

Zato bi trebao UN donjeti jednu rezoluciju gdje će svaka država skupiti vas opasne po društvo i poslati na južni pol pa tamo stvarajte svoju državu i poredak koji želite....s tim da bi vam zabranio trgovinsku razmjenu jer ipak ste vi svi čistokrvni hrvati, srbi, mađari, hondurašani itd...
Koju posluku porati?....
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 24.06.2008.
Poruka: 7.381
05. siječnja 2015. u 18:34
mljeveni djetic je napisao/la:
Ne samo da je zdrav, vec je svojedobno lazirao invalidnost i jos tvrdi da je izlijecio PTSP, dakle MAtic je medicinski fenomen....

Taj kad zine, laze.

Deja vu, premijer se izblamirao sa Glogoskim, i opet ga iz govana vadi jos veci lazljivac od njega. Modus operandi najgore vlade u povijesti neovisne Hrvatske.
Vidi cijeli citat


ko laže..a ko govori istinu ne znam..
al reći da je premijer izvukao taj podatak baš na gošnjicu njegova ranjavanja..je onako..paranoično..

Deadpool
Deadpool
Mali dioničar
Pristupio: 09.10.2009.
Poruka: 5.022
05. siječnja 2015. u 19:21
Milanović ne zna da je sutra praznik, ne zna gdje su mu ministri i što rade, ali eto baš zna datum ranjavanja Glogoškog. Čak bi me impresioniralo da zna, ispao bi za promjenu podmukao umjesto glup.
Man, I love duct tape. I love how it tapes, I love the sound it makes. I love saying it. Duct tape. Duct tape. Duct tape...Duct tape...
  • Najnovije
  • Najčitanije