Hrvatska politička scena

miha1
miha1
Dokazano ovisan
Pristupio: 12.11.2004.
Poruka: 17.490
05. siječnja 2015. u 22:36
Pa ne taji Milanović da ga je primio. Evo, progovorio je nakon mjesec i pol.


markoli
markoli
Moderator
Pristupio: 08.08.2009.
Poruka: 17.369
05. siječnja 2015. u 22:41
Ovaj Matić je ljudsko dno. Koji mu je bio cilj s otkrivanjem primanja Glogškog i zašto je to uopće relevantno? I još pena ide raditi izračun... on i Milanović imaju identičan bahati obrazac ponašanja.
"A winner is someone who recognizes his God-given talents, works his tail off to develop them into skills, and uses these skills to accomplish his goals." - Larry Bird
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 22.03.2007.
Poruka: 4.540
05. siječnja 2015. u 22:42
A ima di Maticev komentar na orgijanje njegove koleginice iz vlade, Vesne Pusic, i njeno trosenje tisuca i tisuca kuna iz proracuna.

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 27.03.2012.
Poruka: 13.021
05. siječnja 2015. u 22:42
miha1 je napisao/la:
Pa ne taji Milanović da ga je primio. Evo, progovorio je nakon mjesec i pol.


Vidi cijeli citat

s tim samo pokazuje da je glup ko kurac. trebao je s tim podatkom izići čim su ovi počeli da ih nitko ne želi primiti. 

al ako je glup nije retardiran. zašto bi on želio zatajiti da je primio vođu prosvjeda u svoj ured? tu jednostavno nema nikakve logike. nameće se jedini mogući zaključak, a to je da glogoški laže.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 10.09.2009.
Poruka: 5.959
05. siječnja 2015. u 22:43
Kontroler je napisao/la:
cyc je napisao/la:
"premijer" ne zna da je sutra drzavni praznik i blagdan sveta tri kralja.
vidi se da zivi neki paralelni svijet, a sposobnost je imao priliku pokazati, i u govornistvu, i vodjenju drzave, partije pa i u vlastitoj struci.
pa taj autist da nema pozadinu u komunistickoj partiji ne bi zavrsio ni redovnu srednju skolu.
Vidi cijeli citat

mislim da je jasno da čak ni milanović ne bi bio toliko retardiran da želi zatajiti da je primio glogoškog. ajde se zapitaj - što on od toga ima?
Vidi cijeli citat


diskreditacija je jedno od glavnih orudja partije.
sad ce glupom narodu pokazivati primanja covjeka koji je 100% tjelesne sposobnosti dao da bi oni danas mogli srati po internetu.
kad ce napokon doci jedan politicar i reci narodu: NE PRIPADA VAM NISTA STO NISTE ZARADILI.
Cantera
Cantera
Potencijal za velika djela
Pristupio: 25.09.2010.
Poruka: 1.065
05. siječnja 2015. u 22:44
Kontroler je napisao/la:
mljeveni djetic je napisao/la:
jer jos nekoliko ljudi je posvjedocilo da je Milanovic zvao Glogoskog na tajni sastanak, takodje Josic svjedoci da je bio pozvan od strane Milanovica tijekom "cirilice u Vukovaru" ali on je odbio sastanak.

Naravno, za vas rijec hrvatskih branitelja ne vrijedi nista, kao ni rijec svjedoka. Vi vjerujete samo partiji.
Vidi cijeli citat

jesu to oni isti svjedoci koji su čuli matića kad je vikao nemojte mene ja sam vaš.


Vidi cijeli citat


Bez namjere za ulaženjem u rasprave sa veleumnicima s lijeva i desna, sam napomena kako ovo o Matiću govore ljudi koji su prošli pakao logora i cijeli rat kao dobrovoljci, ljudi koji itekako znaju o Vukovaru i svemu što se događalo u Vukovaru i nakon bitke za Vukovar.

Drugo je pitanje, jel treba čovjeku to zamjeriti!? Mnogi mu više zamjeraju činjenicu kako se predstavlja nečim što nije (dobrovoljac), negoli što mu je proradio instinkt za preživljavanje u srpskim logorima.

A sad, nastavite...
Athletic, Athletic,
zu zara nagusia
altza gaztiak.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 25.05.2010.
Poruka: 648
05. siječnja 2015. u 22:47
komunjare nas žele uništiti
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 27.03.2012.
Poruka: 13.021
05. siječnja 2015. u 22:48
cyc je napisao/la:
Kontroler je napisao/la:

mislim da je jasno da čak ni milanović ne bi bio toliko retardiran da želi zatajiti da je primio glogoškog. ajde se zapitaj - što on od toga ima?
Vidi cijeli citat


diskreditacija je jedno od glavnih orudja partije.
sad ce glupom narodu pokazivati primanja covjeka koji je 100% tjelesne sposobnosti dao da bi oni danas mogli srati po internetu.
kad ce napokon doci jedan politicar i reci narodu: NE PRIPADA VAM NISTA STO NISTE ZARADILI.
Vidi cijeli citat

a čije je oruđe kvoutati, skrenuti s teme i uopće ne odgovoriti na pitanje? 
[uredio Kontroler - 05. siječnja 2015. u 22:49]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 10.09.2009.
Poruka: 5.959
05. siječnja 2015. u 22:52
Kontroler je napisao/la:
cyc je napisao/la:
Kontroler je napisao/la:

mislim da je jasno da čak ni milanović ne bi bio toliko retardiran da želi zatajiti da je primio glogoškog. ajde se zapitaj - što on od toga ima?
Vidi cijeli citat


diskreditacija je jedno od glavnih orudja partije.
sad ce glupom narodu pokazivati primanja covjeka koji je 100% tjelesne sposobnosti dao da bi oni danas mogli srati po internetu.
kad ce napokon doci jedan politicar i reci narodu: NE PRIPADA VAM NISTA STO NISTE ZARADILI.
Vidi cijeli citat

a čije je oruđe kvoutati, skrenuti s teme i uopće ne odgovoriti na pitanje? 
Vidi cijeli citat


pa indirektno sam ti odgovorio da ne vjerujem nista komunistima i zasto bi to milanovic tako rekao.
sta moram svaki put crtati?
[uredio cyc - 05. siječnja 2015. u 22:55]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 27.03.2012.
Poruka: 13.021
05. siječnja 2015. u 22:57
cyc je napisao/la:


pa indirektno sam ti odgovorio da ne vjerujem nista komunistima.
sta moram svaki put crtati?
Vidi cijeli citat

ukratko nemaš odgovor zašto bi on to želio zatajiti i indirektno priznaješ da to pod milim bogom nema nikakve logike
  • Najnovije
  • Najčitanije