Hrvatska politička scena

nikoništ
nikoništ
Dokazano ovisan
Pristupio: 06.06.2013.
Poruka: 17.023
05. siječnja 2015. u 22:57
Cantera je napisao/la:
Kontroler je napisao/la:
mljeveni djetic je napisao/la:
jer jos nekoliko ljudi je posvjedocilo da je Milanovic zvao Glogoskog na tajni sastanak, takodje Josic svjedoci da je bio pozvan od strane Milanovica tijekom "cirilice u Vukovaru" ali on je odbio sastanak.

Naravno, za vas rijec hrvatskih branitelja ne vrijedi nista, kao ni rijec svjedoka. Vi vjerujete samo partiji.
Vidi cijeli citat

jesu to oni isti svjedoci koji su čuli matića kad je vikao nemojte mene ja sam vaš.


Vidi cijeli citat


Bez namjere za ulaženjem u rasprave sa veleumnicima s lijeva i desna, sam napomena kako ovo o Matiću govore ljudi koji su prošli pakao logora i cijeli rat kao dobrovoljci, ljudi koji itekako znaju o Vukovaru i svemu što se događalo u Vukovaru i nakon bitke za Vukovar.

Drugo je pitanje, jel treba čovjeku to zamjeriti!? Mnogi mu više zamjeraju činjenicu kako se predstavlja nečim što nije (dobrovoljac), negoli što mu je proradio instinkt za preživljavanje u srpskim logorima.

A sad, nastavite...
Vidi cijeli citat

Mpraš znati da ako imaš status dragovoljca da ti to u postotcima povecava placu ili mirovinu.
nikoništ
nikoništ
Dokazano ovisan
Pristupio: 06.06.2013.
Poruka: 17.023
05. siječnja 2015. u 22:58
Kontroler je napisao/la:
cyc je napisao/la:


pa indirektno sam ti odgovorio da ne vjerujem nista komunistima.
sta moram svaki put crtati?
Vidi cijeli citat

ukratko nemaš odgovor zašto bi on to želio zatajiti i indirektno priznaješ da to pod milim bogom nema nikakve logike
Vidi cijeli citat


bezgrešni Milanović
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 22.03.2007.
Poruka: 4.540
05. siječnja 2015. u 23:00
Cantera je napisao/la:


Drugo je pitanje, jel treba čovjeku to zamjeriti!? Mnogi mu više zamjeraju činjenicu kako se predstavlja nečim što nije (dobrovoljac), negoli što mu je proradio instinkt za preživljavanje u srpskim logorima.

A sad, nastavite...
Vidi cijeli citat


To se od strane vukovaraca spominje zato, moj dojam, jer je licemjer. Udaraju ga gdje je najtanji.

Da je ruzno, jeste, i imas pravo, covjek je samo pokusavao dobiti (i navodno dobio) kakav takav povlasteni status, sta god to bilo u logoru. Da ga ne tuku, bolju hranu, ili sto vec.

Njemu nitko ne negira da je bio logoras, i da je uhicen od strane jugoarmije i cetnika kao hrvatski vojnik, ali njegove lazi i njegov lazirani ratni put, nenormalne ambicije (vukovarci svjedoce da je pucao i na generalski cin) i petljavine svake vrste, HDZ-ovac pa SDP-ovac, "izlijeceni PTSP-ovac", invalid pa nije invalid, odvratno. Olicenje neiskrenog politicarskog gada.

Ali esdepenjare ga uporno brane. Nevjerojatno... inace, licemjerje esdepenjara sa foruma je nevjerojatno... kao, ljudi u kolicima su samo HDZ-ova vojska "fasista na 4 tocka" ili kako ih nazva onaj kreten iz Varazdina... ali kada bivsi forumas, Josipovicev pajdo kojem je Ivo suprugu Lelicu instalirao na urednicko mjesto na Prisavlju, kada on pun sebe marsira protiv HDZ vlade i "bande koja nece stegnuti svoje remenje", onda je to "opravdani bunt nezadovoljnog naroda", nikako ne SDP-ova vojska profesionalnih prosvjednika.

Ogavno licemjerje.

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 10.09.2009.
Poruka: 5.959
05. siječnja 2015. u 23:04
Kontroler je napisao/la:
cyc je napisao/la:


pa indirektno sam ti odgovorio da ne vjerujem nista komunistima.
sta moram svaki put crtati?
Vidi cijeli citat

ukratko nemaš odgovor zašto bi on to želio zatajiti i indirektno priznaješ da to pod milim bogom nema nikakve logike
Vidi cijeli citat


hm, pa dao sam ti odgovor - diskreditacija vodje branitelja u savskoj pred narodom.
ne razumijem sto hoces od mene jos? maketicu?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 10.09.2009.
Poruka: 5.959
05. siječnja 2015. u 23:07
mljeveni djetic je napisao/la:
Cantera je napisao/la:


Drugo je pitanje, jel treba čovjeku to zamjeriti!? Mnogi mu više zamjeraju činjenicu kako se predstavlja nečim što nije (dobrovoljac), negoli što mu je proradio instinkt za preživljavanje u srpskim logorima.

A sad, nastavite...
Vidi cijeli citat


To se od strane vukovaraca spominje zato, moj dojam, jer je licemjer. Udaraju ga gdje je najtanji.

Da je ruzno, jeste, i imas pravo, covjek je samo pokusavao dobiti (i navodno dobio) kakav takav povlasteni status, sta god to bilo u logoru. Da ga ne tuku, bolju hranu, ili sto vec.

Njemu nitko ne negira da je bio logoras, i da je uhicen od strane jugoarmije i cetnika kao hrvatski vojnik, ali njegove lazi i njegov lazirani ratni put, nenormalne ambicije (vukovarci svjedoce da je pucao i na generalski cin) i petljavine svake vrste, HDZ-ovac pa SDP-ovac, "izlijeceni PTSP-ovac", invalid pa nije invalid, odvratno. Olicenje neiskrenog politicarskog gada.

Ali esdepenjare ga uporno brane. Nevjerojatno... inace, licemjerje esdepenjara sa foruma je nevjerojatno... kao, ljudi u kolicima su samo HDZ-ova vojska "fasista na 4 tocka" ili kako ih nazva onaj kreten iz Varazdina... ali kada bivsi forumas, Josipovicev pajdo kojem je Ivo suprugu Lelicu instalirao na urednicko mjesto na Prisavlju, kada on pun sebe marsira protiv HDZ vlade i "bande koja nece stegnuti svoje remenje", onda je to "opravdani bunt nezadovoljnog naroda", nikako ne SDP-ova vojska profesionalnih prosvjednika.

Ogavno licemjerje.

Vidi cijeli citat


svatko tko se slize s partijom je olicenje govna i budale od osobe.
niti jedan osobni interes i probitak se ne moze opravdati stavljanjem u sluzbu zlocincima.
i to jos onim koji ga po svojoj prirodi mrze i koriste ga kao smokvin list.

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 27.03.2012.
Poruka: 13.021
05. siječnja 2015. u 23:11
mljeveni djetic je napisao/la:


Ali esdepenjare ga uporno brane. Nevjerojatno... inace, licemjerje esdepenjara sa foruma je nevjerojatno... kao, ljudi u kolicima su samo HDZ-ova vojska "fasista na 4 tocka" ili kako ih nazva onaj kreten iz Varazdina... ali kada bivsi forumas, Josipovicev pajdo kojem je Ivo suprugu Lelicu instalirao na urednicko mjesto na Prisavlju, kada on pun sebe marsira protiv HDZ vlade i "bande koja nece stegnuti svoje remenje", onda je to "opravdani bunt nezadovoljnog naroda", nikako ne SDP-ova vojska profesionalnih prosvjednika.

Ogavno licemjerje.

Vidi cijeli citat

ja ne poznam ni jednog sdp-ovca s foruma, al ako će pomoći poznam jednog forumaša koji je sanaderu 2007. dijelio upravo ljupke komplimente  
,
inače vrlo je pakosno da ne kažem pokvareno od tebe praktički stavljati citate onog psihća u usta forumašima s kojima se ne slažeš, a koji nikada ništa slično nisu izjavili.
miha1
miha1
Dokazano ovisan
Pristupio: 12.11.2004.
Poruka: 17.490
05. siječnja 2015. u 23:13
Pa meni nema logike ni to da je Glogoški tražio od Milanovića da šuti, a ovaj jadan morao pristati.

Uostalom, premijer je javno pozvan na sučeljavanje pa....vjerojatno će reći da je to ispod razine njegova položaja i odbiti. I to je to. Inače, političari uvijek lažu, ali sad ćemo vjerovati Zokiju.
Cantera
Cantera
Potencijal za velika djela
Pristupio: 25.09.2010.
Poruka: 1.065
05. siječnja 2015. u 23:14
nikoništ je napisao/la:
Cantera je napisao/la:
Kontroler je napisao/la:
mljeveni djetic je napisao/la:
jer jos nekoliko ljudi je posvjedocilo da je Milanovic zvao Glogoskog na tajni sastanak, takodje Josic svjedoci da je bio pozvan od strane Milanovica tijekom "cirilice u Vukovaru" ali on je odbio sastanak.

Naravno, za vas rijec hrvatskih branitelja ne vrijedi nista, kao ni rijec svjedoka. Vi vjerujete samo partiji.
Vidi cijeli citat

jesu to oni isti svjedoci koji su čuli matića kad je vikao nemojte mene ja sam vaš.


Vidi cijeli citat


Bez namjere za ulaženjem u rasprave sa veleumnicima s lijeva i desna, sam napomena kako ovo o Matiću govore ljudi koji su prošli pakao logora i cijeli rat kao dobrovoljci, ljudi koji itekako znaju o Vukovaru i svemu što se događalo u Vukovaru i nakon bitke za Vukovar.

Drugo je pitanje, jel treba čovjeku to zamjeriti!? Mnogi mu više zamjeraju činjenicu kako se predstavlja nečim što nije (dobrovoljac), negoli što mu je proradio instinkt za preživljavanje u srpskim logorima.

A sad, nastavite...
Vidi cijeli citat

Mpraš znati da ako imaš status dragovoljca da ti to u postotcima povecava placu ili mirovinu.
Vidi cijeli citat


Jasno je to meni, prijatelju, zato sam i napisao. To sam napisao jer vidim kako se neki drže toga kao pijani plota, bilo da ga diskreditiraju ili stavi u istu ravan s ostalima. A to je najmanji grijeh kojega mu treba zamjeriti.

Zamjeraju branitelji njemu kukavičluk, ali ne toliko onaj u logoru, jer nije on jedini bio takav slučaj, nego onaj sa početka, jer se predstavlja dragovoljcem, što nije bio, i što zbog sebe i sebi sličnih želi sve svesti pod zajednički nazivnik.
Athletic, Athletic,
zu zara nagusia
altza gaztiak.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 22.03.2007.
Poruka: 4.540
05. siječnja 2015. u 23:17
Neka se oni slazu sa partijom, netko i to mora, ali tolika kolicina licemjerja... ja cu glasovati za Kolindu, ali nikada nebi stao tako grcevito u obranu jednog Karamarka ili Seksa, ne mogu ja reci da su to ok ljudi, kada nisu.

Kako Karamarko moze biti dobar covjek, do jucer sef kabineta veleizdajnika Mesica. Ali nece ni Karamarko vjecno, niti je Karamarko HDZ.

Ili ona pijanica Seks, on je nakon progona generala, svoju karijeru kod Hrvata zavrsio. Moze samo parazitirati u HDZ-u di se usidrio tijekom godina.

Ovi staju u obranu jednog Matica, i Milanovica... to je tragikomicno, Milanovica ni rodjena mater ne moze voljeti, covjek je bolesni egomanijak, narcis, lik koji od samodopadnosti ne moze pokazati empatiju, sucut sa onim ljudima u Gunji recimo, on zeli ali ne moze, blamira se izjavama... covjek je bolestan.

Jednako kao i Matic, cija se bolest zove "ambicija". Bolesno ambiciozan lik, koji 2008. u Argentini predstavlja knjigu "Nista lazno" i objasnjava da je naziv dobila kao odgovor "reformiranim komunistima iz SDP-a koji hrvatske branitelej nazivaju laznim braniteljima". Paradoksalno, on je sav jedna velika laz. Covjek nekaraker a la Mesic, identican model ponasanja, dok su u iseljenistvu glume velike Hrvate dok primaju cekove od iseljenistva, danas su veliki partizani i drugovi, partijasi, sutra tko zna sto...

Trebas sam sa sobom "porazgovarati", kad takve tipove branis. To nije normalno.

Ministar branitelja, koji vodi verbalni rat sa braniteljima, i udara 100% invalide ispod pojasa. Bruka i sramota, u svakoj normalnoj drzavi drugi dan bi dobio nogu. Ali ne i u SRH.

Covjek koji kaze da je bio spreman "dati zivot za Hrvatsku", ali fotelju neda ni za zivu glavu.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 27.03.2012.
Poruka: 13.021
05. siječnja 2015. u 23:18
cyc je napisao/la:
Kontroler je napisao/la:
[ukratko nemaš odgovor zašto bi on to želio zatajiti i indirektno priznaješ da to pod milim bogom nema nikakve logike
Vidi cijeli citat


hm, pa dao sam ti odgovor - diskreditacija vodje branitelja u savskoj pred narodom.
ne razumijem sto hoces od mene jos? maketicu?
Vidi cijeli citat

haha pa nevjerojatan si. 3. put uopće ne odgovaraš na pitanje, jer naravno nema nikakvog logičnog odgovora na to, što samo potvrđuje ono što sam prethodno zaključio. ok 
  • Najnovije
  • Najčitanije