mljeveni djetic je napisao/la:
Nik, trebe cijenim kao forumasa, i necu prema tebi biti bezobrazan, ali tvoje nazivanje hrvatskih heroja "satorasima", sto je cini mi se izraz debilcina sa indexa, govori puno o tebi.
Nemas osnovnog postovanja prema ljudima koji su dali dijelove tijela za ovu domovinu, po kojoj danas orgijaju udbaski sinovi, i ministri bez branitelja. Samo zato jer ste navikli na partijsku discoplinu... sram vas bilo, ponovno kazem.
Svaki posteni branitelj, SDP-ovac, od mene ima bar postovanje. Kao Kotromanovic recimo.
Vi to nemate u sebi, zalosno.
Vidi cijeli citat
vidis, ovo je upravo sve krivo, ovo je upravo ono kaj pricamo da puno vas dijeli situaciju na crno i bijelo. Nije tak, ovi ljudi u satorima su izmanipulirani isto kao i oni seljaci koji blokiraju ceste traktorima. Postujem svakog ko je bio u ratu, moras biti teski kreten da ne postujes...ali to ne znaci da onaj ko je bio u ratu moze raditi kaj mu se prohtije. To je cijela poanta. I upravo zato takav naziv satorasi...dozvolili su da budu zavedeni pizdarijama nekoga kome je interes samo doci na vlast posto-poto, a to je sve vec vidjeno.
Osim toga, kakve iboge veze ja imam sa partijom?