Hrvatska politička scena

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 22.03.2007.
Poruka: 4.540
05. siječnja 2015. u 23:19
miha1 je napisao/la:
Pa meni nema logike ni to da je Glogoški tražio od Milanovića da šuti, a ovaj jadan morao pristati.

Uostalom, premijer je javno pozvan na sučeljavanje pa....vjerojatno će reći da je to ispod razine njegova položaja i odbiti. I to je to. Inače, političari uvijek lažu, ali sad ćemo vjerovati Zokiju.
Vidi cijeli citat


Ne samo na suceljavanje, nego i na detektor lazi.

Glogoski je predlozio da oba idu na detektor lazi.. ne trebam valjda govoriti da Milanovic nije pristao.

Tu samo budala ne vidi tko je lazov.

Koliko god cijela ta prica ima prizvuk cirkusa, ali kad laze, covjek ga je pozvao na poligraf, premijer ne smije. Jer zna da laze, a nije siguran da moze slagati i poligraf.
nikoništ
nikoništ
Dokazano ovisan
Pristupio: 06.06.2013.
Poruka: 17.023
05. siječnja 2015. u 23:19
podsjecaš me na lignju.
nikoništ
nikoništ
Dokazano ovisan
Pristupio: 06.06.2013.
Poruka: 17.023
05. siječnja 2015. u 23:25
nikoništ je napisao/la:
podsjecaš me na lignju.
Vidi cijeli citat


ne ti mljeveni nego onaj iznad tebe.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 27.03.2012.
Poruka: 13.021
05. siječnja 2015. u 23:28
eto premijer jedne države bi trebao ići na poligrafsko obračunavanje jer ga je netko na to pozvao!   

btw tu bi glogoški u svakom slučaju epski spušio jer je ovome ionako posao lagati i muljati
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 22.03.2007.
Poruka: 4.540
05. siječnja 2015. u 23:29
Ispucali smo se za danas, ajmo sad spavati

Mislim da Lignja ostaje predsjednik, to ce malo dici sanse esdepeju na opcim izborima, ali Milanovicu ne treba protivnik, on ce sam sebe sahraniti... HDZ ce samo uzeti ponudjeno, preko 40% glasova na opcim predvidjam.

HDZ nece dobiti moj glas na opcim, imace ih dovoljno ionako, a dobice ga ovi decki

Vijest još nije službeno objavljena, još neko vrijeme sigurno i neće, ali to nije razlog da čitatelji “Slobodne” još danas ne budu upućeni u njezin sadržaj. Dakle, za iduće parlamentarne izbore, koji će se, ako Milanovićeva Vlada uskoro sasvim ne klone, održati koncem iduće godine, priprema se nezavisna lista koja bi mogla dobrano uzdrmati hrvatsku političku scenu.

Dalmatinsku sigurno.Nezavisnu listu trebali bi činiti isto tako nezavisni gradonačelnici, načelnici i vijećnici iz mnogih dalmatinskih gradova i općina, a predvodili bi je gradonačelnik Metkovića Božo Petrov, gradonačelnik Omiša Ivan Kovačić, splitska gradska vijećnica Marijana Puljak, te vrlo vjerojatno i primoštenski gradonačelnik Stipe Petrina.

Premda Petrov negira suradnju sa Markickom i Kujundzicem, po svjetonazoru im je najblizi, konacno nesto normalno na desnici. Samo da to ne bude jos jedan corak... ocekuju 5 mjesta u saboru, vidjecemo.
nikoništ
nikoništ
Dokazano ovisan
Pristupio: 06.06.2013.
Poruka: 17.023
05. siječnja 2015. u 23:33
Kontroler je napisao/la:
eto premijer jedne države bi trebao ići na poligrafsko obračunavanje jer ga je netko na to pozvao!   

btw tu bi glogoški u svakom slučaju epski spušio jer je ovome ionako posao lagati i muljati
Vidi cijeli citat


u Demokraciji su se i gore stvari dešavale od poligrafa premjera, ali u Demokraciji.
Priznaceš da ovo ipak nije Demokracija
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 27.03.2012.
Poruka: 13.021
05. siječnja 2015. u 23:36
miha1 je napisao/la:
Pa meni nema logike ni to da je Glogoški tražio od Milanovića da šuti, a ovaj jadan morao pristati.

Vidi cijeli citat

kako nema? itekako mu je ide u prilog; premijer ispada hladni i bešćutni državnik koji nema vremena saslušati ratne invalide a oni istovremeno ispadaju još veće žrtve. to što je milanović pristao je teško objašnjivi mazohistički manevar, rekoh teško objašnjivi ali ipak ne i neobjašnjivi (potpuni idiot ako mene pitaš) kao ''logika'' da premijer ne želi da javnost sazna da je primio u svoj ured vođu prosvjeda zbooooog...? (čekam godota ili odgovor )
nik
nik
Dokazano ovisan
Pristupio: 01.04.2004.
Poruka: 17.331
05. siječnja 2015. u 23:42
mljeveni djetic je napisao/la:
Nik, trebe cijenim kao forumasa, i necu prema tebi biti bezobrazan, ali tvoje nazivanje hrvatskih heroja "satorasima", sto je cini mi se izraz debilcina sa indexa, govori puno o tebi.

Nemas osnovnog postovanja prema ljudima koji su dali dijelove tijela za ovu domovinu, po kojoj danas orgijaju udbaski sinovi, i ministri bez branitelja. Samo zato jer ste navikli na partijsku discoplinu... sram vas bilo, ponovno kazem.

Svaki posteni branitelj, SDP-ovac, od mene ima bar postovanje. Kao Kotromanovic recimo.

Vi to nemate u sebi, zalosno.
Vidi cijeli citat

 vidis, ovo je upravo sve krivo, ovo je upravo ono kaj pricamo da puno vas dijeli situaciju na crno i bijelo. Nije tak, ovi ljudi u satorima su izmanipulirani isto kao i oni seljaci koji blokiraju ceste traktorima. Postujem svakog ko je bio u ratu, moras biti teski kreten da ne postujes...ali to ne znaci da onaj ko je bio u ratu moze raditi kaj mu se prohtije. To je cijela poanta. I upravo zato takav naziv satorasi...dozvolili su da budu zavedeni pizdarijama nekoga kome je interes samo doci na vlast posto-poto, a to je sve vec vidjeno.  

Osim toga, kakve iboge veze ja imam sa partijom?
Mi gradimo prugu, pruga gradi nas!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
05. siječnja 2015. u 23:45
mljeveni djetic je napisao/la:

Ogavno licemjerje.

Vidi cijeli citat

kad smo kod toga, meni se gade oni koji su bili u komunističkoj partiji a danas su veći Hrvati od Ante Starčevića
miha1
miha1
Dokazano ovisan
Pristupio: 12.11.2004.
Poruka: 17.490
05. siječnja 2015. u 23:48
Kontroler je napisao/la:
miha1 je napisao/la:
Pa meni nema logike ni to da je Glogoški tražio od Milanovića da šuti, a ovaj jadan morao pristati.

Vidi cijeli citat

kako nema? itekako mu je ide u prilog; premijer ispada hladni i bešćutni državnik koji nema vremena saslušati ratne invalide a oni istovremeno ispadaju još veće žrtve. to što je milanović pristao je teško objašnjivi mazohistički manevar, rekoh teško objašnjivi ali ipak ne i neobjašnjivi (potpuni idiot ako mene pitaš) kao ''logika'' da premijer ne želi da javnost sazna da je primio u svoj ured vođu prosvjeda zbooooog...? (čekam godota ili odgovor )
Vidi cijeli citat

Glogoški onda ispada zajeban tip. Prvo prisili Milanovića da ga primi, a onda i da šuti.

Al dobro, svašta je moguće.
  • Najnovije
  • Najčitanije