Hrvatska politička scena

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 22.03.2007.
Poruka: 4.540
05. siječnja 2015. u 23:55
nik je napisao/la:

Osim toga, kakve iboge veze ja imam sa partijom?
Vidi cijeli citat












Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 93.756
05. siječnja 2015. u 23:58
ne konta on to

Domovine sin
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 02.08.2010.
Poruka: 5.297
05. siječnja 2015. u 23:59
Eric Delko je napisao/la:
kad smo kod toga, meni se gade oni koji su bili u komunističkoj partiji a danas su veći Hrvati od Ante Starčevića
Vidi cijeli citat

Sve je to isto, onaj koji je imao koristi od Tita, bio je komunist, onaj koji je dobio povlastice od Tuđmana bio je hrvatski domoljub. A u stvarnosti to je i normalno, svatko ide bliže oltaru.
nik
nik
Dokazano ovisan
Pristupio: 01.04.2004.
Poruka: 17.332
05. siječnja 2015. u 23:59
ajde, prije 10ak godina su se nosile majice sa srpom i cekicem i CCCP, od toga je ostalo...
Mi gradimo prugu, pruga gradi nas!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 10.03.2014.
Poruka: 2.030
06. siječnja 2015. u 00:02
nose se i majice s gevarom pa je ja isto neću obuć 
Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 93.756
06. siječnja 2015. u 00:05
najbolje Varaždinske majce su bile s Čehokom i one su s Čobankovićem bile dobre

nik,još nikad nisam čul,a nikak da dobijem odgovor,ko to u Varaždinu priča kontam od Varaždinaca?
Domovine sin
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 27.03.2012.
Poruka: 13.021
06. siječnja 2015. u 00:06
nik je napisao/la:
ajde, prije 10ak godina su se nosile majice sa srpom i cekicem i CCCP, od toga je ostalo...
Vidi cijeli citat

inače - koji ono vrag na grbu sjevernokorejske KP između spra i čekića, djeluje kao neko koplje.. svijeća? a nisam baš ni siguran da je ono klasičan srp, više neka kosmača  

http://en.wikipedia.org/wiki/Workers%27_Party_of_Korea
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
06. siječnja 2015. u 00:07
Vilenjak je napisao/la:
najbolje Varaždinske majce su bile s Čehokom i one su s Čobankovićem bile dobre

nik,još nikad nisam čul,a nikak da dobijem odgovor,ko to u Varaždinu priča kontam od Varaždinaca?
Vidi cijeli citat

dotepli Hercegovci koji su uništili Varaždin
nik
nik
Dokazano ovisan
Pristupio: 01.04.2004.
Poruka: 17.332
06. siječnja 2015. u 00:07
Vilenjak je napisao/la:
najbolje Varaždinske majce su bile s Čehokom i one su s Čobankovićem bile dobre

nik,još nikad nisam čul,a nikak da dobijem odgovor,ko to u Varaždinu priča kontam od Varaždinaca?
Vidi cijeli citat


kakve veze ima "kontam" s bilo cim?
Mi gradimo prugu, pruga gradi nas!
Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 93.756
06. siječnja 2015. u 00:10
pa ti si napisal reč da ljudi kontaju,pa me jako zanima ko to još od Varaždinca govori tak,jer ja nikad nisam čul da iko kod nas tak pripoveda ili piše...čisto me zanima,od kud ta riječ kod tebe?čisto informativno?mislimn čak niti HNS-ovci Varaždinski ne barataju takvim rječim
Domovine sin
  • Najnovije
  • Najčitanije