mljeveni djetic je napisao/la:
Cantera je napisao/la:
Drugo je pitanje, jel treba čovjeku to zamjeriti!? Mnogi mu više zamjeraju činjenicu kako se predstavlja nečim što nije (dobrovoljac), negoli što mu je proradio instinkt za preživljavanje u srpskim logorima.
A sad, nastavite...
Vidi cijeli citat
To se od strane vukovaraca spominje zato, moj dojam, jer je licemjer. Udaraju ga gdje je najtanji.
Da je ruzno, jeste, i imas pravo, covjek je samo pokusavao dobiti (i navodno dobio) kakav takav povlasteni status, sta god to bilo u logoru. Da ga ne tuku, bolju hranu, ili sto vec.
Njemu nitko ne negira da je bio logoras, i da je uhicen od strane jugoarmije i cetnika kao hrvatski vojnik, ali njegove lazi i njegov lazirani ratni put, nenormalne ambicije (vukovarci svjedoce da je pucao i na generalski cin) i petljavine svake vrste, HDZ-ovac pa SDP-ovac, "izlijeceni PTSP-ovac", invalid pa nije invalid, odvratno. Olicenje neiskrenog politicarskog gada.
Ali esdepenjare ga uporno brane. Nevjerojatno... inace, licemjerje esdepenjara sa foruma je nevjerojatno... kao, ljudi u kolicima su samo HDZ-ova vojska "fasista na 4 tocka" ili kako ih nazva onaj kreten iz Varazdina... ali kada bivsi forumas, Josipovicev pajdo kojem je Ivo suprugu Lelicu instalirao na urednicko mjesto na Prisavlju, kada on pun sebe marsira protiv HDZ vlade i "bande koja nece stegnuti svoje remenje", onda je to "opravdani bunt nezadovoljnog naroda", nikako ne SDP-ova vojska profesionalnih prosvjednika.
Ogavno licemjerje.
svatko tko se slize s partijom je olicenje govna i budale od osobe.
niti jedan osobni interes i probitak se ne moze opravdati stavljanjem u sluzbu zlocincima.
i to jos onim koji ga po svojoj prirodi mrze i koriste ga kao smokvin list.