nik je napisao/la:
ma vidi, ne mozes pricati oni bi ovo, oni bi ono...imas cinjenicno stanje i amen. Nije ovo "minority report"....ne mozes relativizirati kradju hdz-a na ovakav nacin, koji ti je?
Vidi cijeli citat
zapravo možeš..tamo gdje je SDP bio na vlasti..isti je sustav vladanja kojeg je uspostavio baš sanader..
zapravo..kad bi gledali sve do jedna stranka koja je imala priliku biti bilo gdje na vlasti..ponašala se upravo po istom principu..
klijentelizam, nepotizam, mito i korupcija..sve do jedna..od prevlake pa sve do dunava..od HDSSB..HSP..HNS..IDS..HSS..
u zadnje vrijeme nadu daju jedino nezavisne liste, ali onih ljudi koji nisu iznikli iz političkih stranaka..
da zakljucim, nije problem stranaka, već ljudi u tim strankama..a zasto hrvatski narod puši ovo gore navedeno..
a ja bi reko da se isti tako i ponaša, pa mu ne smeta..jel ono bandić je krao..al je i nama dao..
[uredio galeb75 - 06. siječnja 2015. u 15:00]