Hrvatska politička scena

nik
nik
Dokazano ovisan
Pristupio: 01.04.2004.
Poruka: 17.332
06. siječnja 2015. u 14:47
ma vidi, ne mozes pricati oni bi ovo, oni bi ono...imas cinjenicno stanje i amen. Nije ovo "minority report"....ne mozes relativizirati kradju hdz-a na ovakav nacin, koji ti je?
Mi gradimo prugu, pruga gradi nas!
savršeni marginalac
savršeni marginalac
Mali dioničar
Pristupio: 28.01.2011.
Poruka: 7.272
06. siječnja 2015. u 14:52
Političari su po defaultu lopovi. 90 % njih da dođe u situaciju da se okoristi na nezakonit način bi to i napravilo. Još kad k tome pridodamo balkanski mentalitet dobije se jebeni mix.
Make Arsenal Great Again
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 24.06.2008.
Poruka: 7.381
06. siječnja 2015. u 14:56
nik je napisao/la:
ma vidi, ne mozes pricati oni bi ovo, oni bi ono...imas cinjenicno stanje i amen. Nije ovo "minority report"....ne mozes relativizirati kradju hdz-a na ovakav nacin, koji ti je?
Vidi cijeli citat


zapravo možeš..tamo gdje je SDP bio na vlasti..isti je sustav vladanja kojeg je uspostavio baš sanader..
zapravo..kad bi gledali sve do jedna stranka koja je imala priliku biti bilo gdje na vlasti..ponašala se upravo po istom principu..
klijentelizam, nepotizam, mito i korupcija..sve do jedna..od prevlake pa sve do dunava..od HDSSB..HSP..HNS..IDS..HSS..
u zadnje vrijeme nadu daju jedino nezavisne liste, ali onih ljudi koji nisu iznikli iz političkih stranaka..
da zakljucim, nije problem stranaka, već ljudi u tim strankama..a zasto hrvatski narod puši ovo gore navedeno..
a ja bi reko da se isti tako i ponaša, pa mu ne smeta..jel ono bandić je krao..al je i nama dao..

[uredio galeb75 - 06. siječnja 2015. u 15:00]
nik
nik
Dokazano ovisan
Pristupio: 01.04.2004.
Poruka: 17.332
06. siječnja 2015. u 15:11
galeb75 je napisao/la:
nik je napisao/la:
ma vidi, ne mozes pricati oni bi ovo, oni bi ono...imas cinjenicno stanje i amen. Nije ovo "minority report"....ne mozes relativizirati kradju hdz-a na ovakav nacin, koji ti je?
Vidi cijeli citat


zapravo možeš..tamo gdje je SDP bio na vlasti..isti je sustav vladanja kojeg je uspostavio baš sanader..
zapravo..kad bi gledali sve do jedna stranka koja je imala priliku biti bilo gdje na vlasti..ponašala se upravo po istom principu..
klijentelizam, nepotizam, mito i korupcija..sve do jedna..od prevlake pa sve do dunava..od HDSSB..HSP..HNS..IDS..HSS..
u zadnje vrijeme nadu daju jedino nezavisne liste, ali onih ljudi koji nisu iznikli iz političkih stranaka..
da zakljucim, nije problem stranaka, već ljudi u tim strankama..a zasto hrvatski narod puši ovo gore navedeno..
a ja bi reko da se isti tako i ponaša, pa mu ne smeta..jel ono bandić je krao..al je i nama dao..

Vidi cijeli citat

je, to je istina...i to je sustina svega. Bandic je kral, ali je daval i nama....i koga briga jel to u redu ili ne. Zato smo u qrcu kakvom i jesmo....
Mi gradimo prugu, pruga gradi nas!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
06. siječnja 2015. u 15:20
savršeni marginalac je napisao/la:
Političari su po defaultu lopovi. 90 % njih da dođe u situaciju da se okoristi na nezakonit način bi to i napravilo. Još kad k tome pridodamo balkanski mentalitet dobije se jebeni mix.
Vidi cijeli citat


političari su gamas, to stoji

samo zamisli kakva su gamad glupavi narod koji puši te priče
Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 93.761
06. siječnja 2015. u 15:47
mljeveni djetic je napisao/la:
Vec ti je odgovoreno, da je SDP jahao u vladi koliko i HDZ, ukrali bi vjerojatno i vise.

Zato imas primjer Rijeke, Varazdina, i tamosnje afere SDP-ovaca i HNS-ovaca.

Vidi cijeli citat

prestani blesaviti Varaždin je grad bez afera,barokni fin,ljudi su uglađeni osim 35% ostalih koji nisu iz Kukuriku koalicije
Domovine sin
Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 93.761
06. siječnja 2015. u 15:49
nik je napisao/la:


sdp-a nema u varazdinu, to je hns i hsls (sad vise ni oni)....
Vidi cijeli citat

pa čekaj ti se zajebavaš,čitajući tvoje komentare,pa ti zbilja nemaš pojma o ničem,čak niti o varaždinskoj političkoj sceni?
pa kak to misliš da ih više nema,kad je u gradu hns i sdp na vlasti,Habuš gradonačelnik HNS,Radelić SDp
a po jačini prva stranka u gradu sdp,jer je Čačić uzel dio hns-a u reformiste
Domovine sin
Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 93.761
06. siječnja 2015. u 15:54

Slažem se pogotovo u periodu 90-95
Domovine sin
nik
nik
Dokazano ovisan
Pristupio: 01.04.2004.
Poruka: 17.332
06. siječnja 2015. u 16:04
vidim da je svaka daljnja rasprava potpuno nepotrebna....glasajte za koga ocete...ili nemojte glasati uopce...ili unistite listic...

jebes ti raspravu di je sve crno-bijelo....ili bolje receno crveno-plavo....
Mi gradimo prugu, pruga gradi nas!
Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 93.761
06. siječnja 2015. u 16:09
nik je napisao/la:
vidim da je svaka daljnja rasprava potpuno nepotrebna....glasajte za koga ocete...ili nemojte glasati uopce...ili unistite listic...

jebes ti raspravu di je sve crno-bijelo....ili bolje receno crveno-plavo....
Vidi cijeli citat

i bolje,jer nitko od tebe ove bolje ne brani i svaljajuje samo na jedne,dok ti drugi argumentirano odgovaraju
a najviše klijentelizma,sklapanja biznisa i uhlejbljivanja ima u Varaždinu kad smo kod toga
Domovine sin
  • Najnovije
  • Najčitanije