Hrvatska politička scena

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 22.03.2007.
Poruka: 4.540
06. siječnja 2015. u 16:13
Vilenjak je napisao/la:

Slažem se pogotovo u periodu 90-95
Vidi cijeli citat


U njegovijem krajinama

https://www.youtube.com/watch?v=L26QurCtUG4


Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 93.761
06. siječnja 2015. u 16:18
mljeveni djetic je napisao/la:


U njegovijem krajinama

https://www.youtube.com/watch?v=L26QurCtUG4


Vidi cijeli citat

gledao sam nedavno ankete,dali Hrvatska treba uvjetovati Srbiji ulazak i EU,misli se na vraćanje otetih stvari,na nestanak branitelja,na logore,anketa je ponudila nevjerovatne stvari

grad ZAgreb i Zagrebačka županija najviše se DA:preko 71%
Slavonija,Dalmacija preko 67% anketiranih DA
Rijeka preko 60% DA
Istra 57% DA s tima naravno da dio oko 10-15 % nemama mišljenje o tome

i sad najjači podatak Varaždin i VAraždinska Županije ispod 50% Da
Domovine sin
Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 93.761
06. siječnja 2015. u 16:32
Mladen Pavković Braniteljski portal)
Izvor slike: Braniteljski portal
TO ZANIMA NAROD

Pavković: Tko će odgovoriti koliko mjesečno zarađuje Vesna Teršelič?

Razlika između Teršelič i Glogoškog je u tome što Teršelič jedino podržavaju oni na vlasti, dok Glogoškog gotovo svi čija se imena mogu naći u Registru branitelja, poruka je predsjednika UHBDR91.

 

Mladen Pavković, predsjednik Udruge hrvatskih branitelja Domovinskog rata 91., javnosti se obratio još jednim priopćenjem na polemiku oko plaće Đure Glogoškog, jednog od organizatora provjeda branitelja u Savskoj, koji pred Ministarstvom branitelja prosvjeduju 79. dan.

Idemo dalje. Tko će odgovoriti?

Koliko mjesečno zarađuje Vesna Teršelič? 

Sudjelujući u tv-emisiji "Otvoreno" HRT-a (ponedjeljak, 5. siječnja) koja je bila posvećena problemima hrvatskih branitelja, saborski zastupnik Franko Vidović (SDP), među ostalim je posprdno rekao Đuri Glogoškom, predsjedniku Udruge 100-postotnih hrvatskih ratnih invalida – I. skupine, inače i jednom od vođe prosvjeda branitelja u Savskoj 66 u Zagrebu, da "nema mandat da govori u ime svih branitelja", što drugim riječima znači da oni koji tjednima protestiraju mogu zastupati i zastupaju, kako bi istaknuo i ministar branitelja bez branitelja Predrag Matić,– samo sebe i malu skupinu branitelja oko sebe!

 

Pa, ako je to tako, a nije, bilo bi dobro znati koga zastupaju SDP-ovci, koji su na demokratski način došli na vlast? Je li oni zastupaju, kako se vole hvaliti, sve hrvatske građane ili tek jedan manji dio s obzirom da su na vlast došli zahvaljujući tzv. kukuriku koaliciji za koju je glasovalo jedva 40 posto građana Hrvatske, koji su prihvatili njihov program, koji nas je, na žalost, odveo u – ponor? A na koji je način došao do ministarske fotelje Predrag Matić? Izborima, ili ga je netko "bacio iz aviona?" Istina, Matić nije član SDP-a, ali je veći SDP-ovac od mnogih koji su u ovoj partiji. No, ako bi se ravnali po tome, tko je kome dao mandat (kako kaže Vidović) da ga zastupa, onda ni oni na vlasti ne bi mogli donositi, a donose, odluke, zakone i propise (u ime svih)...

Činjenica je da je iznimno mnogo hrvatskih građana protiv politike aktualne vlasti, kao što je i istina da iznimno veliki broj hrvatskih branitelja i stradalnika (možda svi osim dijela SDP-ovaca) podržavaju prosvjede, što će se vjerojatno i vidjeti kad će se jednoga dana možebitno početi i okupljati na Trgu bana Jelačića ili na Markovom trgu u Zagrebu.

Dakle, samo provokatori mogu postavljati pitanje - tko ima mandat da zastupa sve branitelje?

Gdje ste i kada čuli koliko se hrvatskih branitelja i stradalnika javno izjasnilo protiv braniteljskog prosvjeda u Zagrebu (većina ispitanika je dala bezrezervnu podršku ovoj akciji), dok s druge pak strane, masa ljudi je javno i otvoreno protiv ove Vlade i njezine politike, što dobar dio  svakodnevno i bez ustručavanja govori?

Također je u toj emisiji bilo riječi i o mjesečnim primanjima Đure Glogoškog. Vidović je rekao da se  mirovina Glogoškom isplaćuje iz proračuna i da ljudi trebaju (sic!) znati koliko prima jedan teški stradalnik. (A ne trebaju znati koliko prima jedan "teški" ratni profiter!). OK. A sada nam netko neka odgovori (Milanović, Matić, Vidović...) koliko mjesečno zarađuje Vesna Teršelič, predsjednica Documente? To narod zanima, tim više što je njezina aktivnost usmjerena protiv hrvatskog obrambenog Domovinskog rata, a milijune i milijune kuna prima iz državnog proračuna, ili od hrvatskih poreznika.

Razlika između Teršelič i Glogoškog je u tome što Teršelič jedino i isključivo podržavaju oni na vlasti (njih desetak, ili koji više), dok Glogoškog gotovo svi (osim šačice SDP-ovaca) čija se imena mogu naći u Registru branitelja!

Dakle, kako bilo da bilo, kolika su mjesečna primanja Vesne Teršelič?

(Od sto glasa, glasa nećete čuti, vjerujte!).

Mladen Pavković,

predsjednik Udruge hrvatskih branitelja Domovinskog rata 91.(UHBDR91.)

Domovine sin
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 27.03.2012.
Poruka: 13.021
06. siječnja 2015. u 16:41
Vilenjak je napisao/la:

Razlika između Teršelič i Glogoškog je u tome što Teršelič jedino i isključivo podržavaju oni na vlasti (njih desetak, ili koji više), dok Glogoškog gotovo svi (osim šačice SDP-ovaca) čija se imena mogu naći u Registru branitelja 

Vidi cijeli citat

demokracija je univerzalno dobra jer omogućava poštenim ljudima da govore istinu a jednako tako lažljivcima da bezočno lažu i izmišljaju kao što vidimo.

na temelju čega on tvrdi da svi u registru osim sdp-ovaca podržava glogoškog? on je to tako procjenio? evo i kontroler kaže da većina ne podržava, molim da mi se negdje objavi intervju
[uredio Kontroler - 06. siječnja 2015. u 16:42]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.06.2012.
Poruka: 889
06. siječnja 2015. u 16:42
Vesna Teršelić je naša savjest, dika ovog naroda zajedno sa Zoranom Pusićem i Savom Štrbcem.
Tko je ovaj krezubi kvazibranitelj da se raspituje o njenim primanjima!?
Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 93.761
06. siječnja 2015. u 16:48
tak je i u pozadini još slika bivšeg Haaškog optuženika,za koji smo se mi svi pod patronatom Vesne,Zorana i Save borili da bude osuđen
Domovine sin
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 27.03.2012.
Poruka: 13.021
06. siječnja 2015. u 16:57
thegame je napisao/la:
Vesna Teršelić je naša savjest, dika ovog naroda zajedno sa Zoranom Pusićem i Savom Štrbcem.
Tko je ovaj krezubi kvazibranitelj da se raspituje o njenim primanjima!?
Vidi cijeli citat

i za postavit to pitanje treba mu intervju? plaće javnih službenika a pogotovo članova vlade su javan i prilično dostupan podatak. vesna je uhljebljena na 18 300 neto
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 27.07.2014.
Poruka: 36.574
06. siječnja 2015. u 17:01
Sta je vesna uhljebljena? To ljudsko smece? Najvece nedesnicarsko smece u hrvata.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
06. siječnja 2015. u 17:07
kaže Zoki da prvi put imamo OZBILJNO OZBILJNE pokazatelje izlaska iz krize

...OZBILJNO OZBILJNE.....

pa Zoki da te nema trebalo bi te izmislit
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.06.2012.
Poruka: 889
06. siječnja 2015. u 17:10
Potapenko_09 je napisao/la:
Sta je vesna uhljebljena? To ljudsko smece? Najvece nedesnicarsko smece u hrvata.
Vidi cijeli citat

Smeće ti je u gaćama.
Predsjednik Vesnu časti isključivo epitetima, a tko si ti da proturječiš?
Vrijeme je da poslušamo te plemenite ljude i da se napokon Srbima ispričamo za onaj građanski rat koji smo pokrenuli.
Tek tada ćemo krenuti naprijed.
  • Najnovije
  • Najčitanije